تلفن بی سیم پاناسونیک

تلفن بی سیم پاناسونیک

گاهی اوقات خانه یا دفتر در منطقه ای قرار دارد که آنتن دهی گوشی های همراه ضعیف است. و بدین معنی است که که ساختمان مانع از رسیدن سیگنال ها به آن مناطق می شوند. تلفن های بی سیم برای برقراری ارتباط در خانه ها و ادارات بسیار کاربردی و راحت هستند. یکی از برند های تولید کننده محصولات مخابراتی ممتاز و عالی شرکت پاناسونیک می باشد. تلفن های برند پاناسونیک با عملکرد استثنایی و پیشرفته محبوبیت زیادی بازار جهانی دارد. در گذشته فقط از تلفن های رومیزی استفاده می شد که سیگنال ها از طریق سیم فیزیکی منتقل می شدند. اما در تلفن های بی سیم سیگنال ها توسط فرکانس رادیویی انتقال پیدا می کنند.

این محصولات متشکل از گوشی بی سیم و پایه می باشند. پایه تلفن از طریق کابل به خط تلفن متصل می شود و سیگنال های دریافتی را به گوشی منتقل می کند. همچنین پایه به عنوان شارژر گوشی نیز استفاده می شود. فناوری بی سیم با عملکرد در یک فرکانس تداخل بین مشترکین مختلف را کاهش می دهد. این محصولات برد پوشش دهی مناسبی دارند. محدوده اتصال گوش بی سیم و پایه عمدتا به داخل ساختمان محدود می شود. در صورتی که از محدوده پوشش دهی پایه خارج شوید امکان استفاده از گوشی بی سیم وجود نخواهد داشت.

امروزه تلفن های بی سیم شما را قادر می سازند تا چند گوشی را به یک ایستگاه پایه متصل کنید. بنابراین می توانید در هرجای خانه یک گوشی بی سیم قرار دهید و ویژگی های آن استفاده نمایید. یکی از فناوری های نوین تلفن های بی سیم تکنولوژی به کار رفته DECT 0.6 است که خدماتی زیادی را در بر می گیرد. این سرویس با کد گذاری بین گوشی بی سیم و پایه سبب افزایش امنیت مکالمات شما می شود. حریم خصوصی شما حفظ می شود و از هرگونه شنود جلوگیری می کند. همچنین تقویت فرکانس دستگاه تا 80% از تداخلات رادیویی جلوگیری می کند.

برخی از این دستگاه ها در هنگام قطع برق به عملکرد خود ادامه می دهد و می توانید تماس برقرار و دریافت کنید. قطع شدن برق به مدت چند ساعت تمامی سبب به تعویق افتادن تمامی فعالیت ها و کارهای روزمره می شود. در این حین به اتمام رسیدن شارژ گوشی همراه، برقراری ارتباط با مراکز اضطراری مانند اورژانس را ناممکن خواهد کرد. کمپانی پاناسونیک در تولید تلفن های بی سیم خود همیشه همه ی شرایط ممکن را در نظر می گیرد. طراحی برخی از تلفن های برد پاناسونیک به گونه ای است که حتی در زمان قطع برق می توان از آن ها استفاده کرد. توسط باطری قرار گرفته در دستگاه تا مدت زمان محدودی روشن خواهد ماند. البته مدت زمان عملکرد تلفن بسته به میزان شارژ باطری دارد.

همه از حواس پنجگانه خود برخوردار نیستند. کسانی هستند که ناتوانی شنوایی دارند و این افراد طبیعتاً در مکالمه تلفنی مشکل خواهند داشت. با این حال، راه جدیدی برای حل چنین مشکلی در قالب تلفن های بی سیم تقویت شده با وضوح صدای عالی وجود دارد. تعداد زیادی از دستگاه ها دارای ویژگی کاهش نویز هستند که با کاهش صدای اطراف تماس گیرنده وضوح مکالمه را بالا می برند. همچنین صدای این تلفن ها می تواند تا 30 تا 50 برابر افزایش یابد که افراد کم شنوا بتوانند به راحتی صدای مخاطب را بشنوند.

چگونه از تلفن بی سیم پاناسونیک استفاده کنیم؟

پس از خرید تلفن مد نظر خود، دستگاه را تا 7 ساعت بر روی پایه قرار دهید تا به طور کامل شارژ شود. با این حال، می توانید بلافاصله بعد از خرید از آن استفاده نمایید. شما نیازی به تنظیم زمان و تاریخ نخواهید داشت و به محض دریافت اولین تماس، این اطلاعات را از اپراتور دریافت می کند. ساعت ها در پاییز به عقب و در بهار به جلو می روند. ساعت تلفن با برقراری تماس بعدی تنظیم می شود. همچنین همیشه می توانید تاریخ و زمان را از طریق منوی تنظیمات برنامه ریزی کنید.

سه دکمه زیر صفحه نمایش وجود دارد که بسته به ویژگی های که در زمان های مختلف مورد نیاز است، عملکرد خود را تغییر می دهند. این سه دکمه کلیدهای نرم افزاری هستند. یعنی می توانند عملکرد خود را تغییر دهند. صفحه بالای دکمه ها نشان می دهد که آنها در هر زمان خاص چه کاری انجام می دهند. توجه داشته باشید که همه دکمه‌های نرم‌افزار همیشه دارای عملکردی هستند که روی صفحه نمایش داده می‌شوند. کار با تلفن های پاناسونیک بسیار ساده می باشد و تمامی افراد می توانند از آن استفاده کنند.

ramina majdi
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.