مقررات فروشگاه

قوانین و حریم خصوصی پاناسونیک ای ار

پشتیبانی محصولات
ساپورت تعمیرات و ثبت گارانتی

+۰K

کاربران فعال فروشگاه

امتیاز ۸.۵ از ۱۰

۹۶%
رضایت مشتریان

از ۱۴۰۰

ثبت شکایات و پیشنهادات
ارسال پیام خود از طریق ایمیل
حفظ اطلاعات شخصی کاربران
قوانین تجارت الکترونیک
مکاتبات رسمی
پروتکل های امنیتی کلاس A
جمع آوری کوکی ها و IP
آپدیت و نظارت روزانه
کنترل نرخ و کارمزد ها

پاناسونیک آی ار با تاکید بر احترامی که برای حریم شخصی کاربران قائل است، برای خرید، ثبت نظر یا استفاده از برخی امکانات وب‌سایت اطلاعاتی را از کاربران درخواست می‌کند تا بتواند خدماتی امن و مطمئن را به کاربران ارائه دهد. 

برای پردازش و ارسال سفارش، اطلاعاتی مانند آدرس، شماره تلفن و ایمیل مورد نیاز است و از آنجا که کلیه فعالیت‌های پاناسونیک آی آر قانونی و مبتنی بر قوانین تجارت الکترونیک صورت می‌گیرد و طی فرایند خرید، فاکتور رسمی و بنا به درخواست مشتریان حقوقی گواهی ارزش افزوده صادر می‌شود، از این رو وارد کردن اطلاعاتی مانند نام و کد ملی برای اشخاص حقیقی یا کد اقتصادی و شناسه ملی برای خریدهای سازمانی لازم است. یادآوری می‌شود آدرس ایمیل و تلفن‌هایی که مشتری در پروفایل خود ثبت می‌کند، تنها آدرس ایمیل و تلفن‌های رسمی و مورد تایید مشتری است و تمام مکاتبات و پاسخ‌های شرکت از طریق آنها صورت می‌گیرد.

بنابراین درج آدرس، ایمیل و شماره تماس‌های همراه و ثابت توسط مشتری، به منزله مورد تایید بودن صحت آنها است و در صورتی که موارد فوق به صورت صحیح یا کامل درج نشده باشد، پاناسونیک آی آر جهت اطمینان از صحت و قطعیت ثبت سفارش می‌تواند از مشتری، اطلاعات تکمیلی و بیشتری درخواست کند.

مشتریان می‌توانند نام، آدرس و تلفن شخص دیگری را برای تحویل گرفتن سفارش وارد کنند و پاناسونیک آی آر تنها برای ارسال همان سفارش، از این اطلاعات استفاده خواهد کرد.

پاناسونیک آی آر اطلاعات را توسط کوکی (cookie) جمع آوری می کند. کوکی فایلی است که به درخواست یک سایت، توسط مرورگر ایجاد می‌شود و به سایت امکان ذخیره بازدید‌های شما و مناسب‌سازی آنها را فراهم می‌نماید. بسیاری از مرورگرها امکان غیرفعال کردن کوکی را فراهم کرده‌اند، به این منظور می‌توانید راهنمای مرورگرها را مطالعه کنید.

پاناسونیک آی آر برای اطلاع‌رسانی رویدادها و اخبار، خدمات و سرویس‌های ویژه یا پروموشن‌ها، برای اعضای وب‌سایت ایمیل یا پیامک ارسال نماید. در صورتی که کاربران تمایل به دریافت اینگونه ایمیل‌ها و پیامک‌ها نداشته باشند، می‌توانند عضویت دریافت خبرنامه پاناسونیک آی آر را در پروفایل خود لغو کنند. عدم اقدام جهت لغو، به منزله ی موافقت ضمنی با دریافت ایمیل‌ها و پیام‌ها و سلب حق اعتراض می‌باشد.

نگهداری از رمز عبور و نام کاربری بر عهده کاربر است. بدیهی است که کاربر، وظیفه حفظ و نگهداری اطلاعات شخصی خود را برعهده دارد. هر اقدامی که سبب فاش شدن و سوء استفاده از این اطلاعات شود، بر عهده کاربر بوده و کاربر حق هر گونه اعتراضی را از خود سلب می کند.

قوانین نظردهی:

پاناسونیک آی آر در جهت رعایت قوانین وب سایت ممکن است برخی از نظرات ارسالی توسط کاربران را ویرایش و دستخوش تغییر کند. کاربران وب سایت پاناسونیک آی آر حق ویرایش و استفاده از اطلاعات را به پاناسونیک آی آر اعطا نموده و حق اعتراض را از خود سلب می نمایند.

استفاده از کلمات ناشایست و غیر اخلاقی در نظرات و پاسخ به سایر کاربران، سبب مسدود سازی موقت کاربر می شود. در صورت تکرار نیز حساب کاربری به صورت دائم مسدود خواهد شد.

کارشناسان پاناسونیک آی آر در سریع ترین زمان ممکن، نظرات ارسالی را بررسی و نسبت به انتشار آنها اقدام می کنند.

توجه داشته باشید که ۳۰۰۰۶۱۹۳۰۰۰۷، ۳۰۰۰۶۱۹۳۰۰، ۱۰۰۰۶۱۹۳۰۰، ۱۰۰۰۰۱۲، ۱۰۰۰۰۱۳، ۱۰۰۰۰۱۴، ۱۰۰۰۰۲۰ و ۵۰۰۰۳۱۰۱ شماره‌هایی است که پاناسونیک آی آر از طریق آن برای کاربران و مشتریان خود پیامک (اس‌ام‌اس) ارسال می‌کند. همچنین این شماره‌‌ها، سامانه ارسال پیامک است که وضعیت پردازش سفارش یا رویدادها، خدمات و سرویس‌های ویژه پاناسونیک آی آر را به اطلاع کاربران می‌رساند و روشن است که امکان دریافت پیام‌های شما از طریق آن وجود ندارد.
همچنین ممکن است پاناسونیک آی آر از طریق شماره ۳۰۰۰۶۱۹۳۰۰۰۲ برای برخی کاربران یا مشتریان خود، سوال نظرسنجی ارسال کند.
بنابراین ارسال هرگونه پیامک تحت عنوان پاناسونیک آی آر ، با هر شماره دیگری تخلف و سوء استفاده از نام پاناسونیک آی آر است و در صورت دریافت چنین پیامکی، لطفاً جهت پیگیری قانونی آن را به Info@panasonicir.comاطلاع دهید.

پاناسونیک آی آر برای حفاظت و نگهداری اطلاعات و حریم شخصی کاربران همه توان خود را به کار می‌گیرد و امیدوار است که تجربه خریدی امن، راحت و خوشایند را برای همه کاربران فراهم آورد.

*در صورت وجود هرگونه سوال، لطفا با اطلاعات تماس زیر ارتباط برقرار کنید.

تلفن تماس و فکس:

۰۲۱-۷۷۴۳۳۲۸۷

۰۲۱-۷۷۴۸۷۲۶۱

۰۲۱-۷۷۹۸۲۵۶۷  (پاسخگویی ۲۴ ساعته، ٧ روز هفته)

دفتر مرکزی: تهران، خیابان تهران نو، بعد از سی متری آیت، جنب سینما ماندانا، خیابان بیهقی، پلاک ۷۸