تاسیس از سال 1377

درباره ایران پاناسونیک

فروشگاه ایران پاناسونیک تحت نظارت شرکت عصر ارتباطات قائمین

خلاصه فعالیت های ما

تاریخچه شرکت

عصر ارتباطات بعنوان نمایندگی اصلی محصولات پاناسونیک، به صورت کاملا تخصصی در زمینه نصب و فروش تجهیزات مخابراتی مانند مرکز تلفن، دستگاه سانترال، لایسنس، فکس اداری، لوازم جانبی و همچنین دوربین مدار بسته فعالیت دارد. این مجموعه تاکنون جایگاه خوبی در بازار تجهیزات مخابراتی برای خود اختصاص داده که بسیاری از ادارات، سازمان ها و شرکت های بزرگ و نامدار با این مجموعه همکاری داشته اند. نصب حرفه ای تجهیزات مخابراتی، راه اندازی و تعمیرات انواع مرکز تلفن و سانترال از مهم ترین ویژگی های این مجموعه می باشد. در ادامه مشخصات دیگر را مطالعه فرمایید.

+0K

محصول در فروشگاه

+0

محصول خرید شده

+0M

نمایندگی

+0

کمپانی و ارگان های همکار
سوابق و افتخارات

سابقه مجموعه عصر ارتباطات درسال 1377 تاسیس شده و توانسته است پس از 22 سال سابقه همکاری با بزرگترین بانک های کشور و کارخانجات معتبر حضوری قدرتمند در این امر داشته باشد. احداث مراکز سانترال، مراکز تلفن، دوربین های تحت شبکه برخی از خدمات انجام شده طی سال های اخیر بوده است. همچنین این مجموعه سابقه همکاری با کارخانه هایی از جمله زرماکارون، دیارخودرو، آزمایش، کیمیا رازی، آبسال و… را در کارنامه خود دارد. بسیاری از شرکت های بزرگ از جمله شرکت نفت و گاز غرب، پرشیا خودرو، الماس غرب، هواپیمایی اترک، نیرو خودرو آسیا، توی توی، لوتوس، ویستابست و صدها شرکت معتبر دیگر همکاری مستقیم با این مجموعه داشته اند.

دریافت لوح تقدیر از شرکت کامتل
دریافت لوح تقدیر از شرکت کامتل
سال 1390 - جشنواره بین المللی کامتل
دریافت لوح اعتبار سنجی از شرکت پاناسونیک ژاپن
دریافت لوح اعتبار سنجی از شرکت پاناسونیک ژاپن
سال 1398 - جشنواره بین المللی پاناسونیک
لوح تقدیر کارخانه خودرو سازی دیارخودرو
لوح تقدیر کارخانه خودرو سازی دیارخودرو
سال 1401
راه اندازی و همکاری

افتخار پروژه های بزرگ

مجموعه عصر ارتباطات سابقه همکاری در پروژه های مختلفی با برخی از کارخانجات، ادارات، بانک ها و شرکت های بزرگ را داشته است. این مجموعه در کارخانه هایی از جمله زرماکارون، دیارخودرو، آزمایش، کیمیارازی و… به همکاری پرداخته است. بانک ملی، بانک کشاورزی، بانک رسالت، بانک پاسارگاد، بیمارستان امام حسین و… نیز از همکاران این مجموعه می باشند. برای اطلاعات بیشتر به صفحه پروژه ها مراجعه فرمایید.

فروشگاه اینترنتی ایران پاناسونیک

راه اندازی آنلاین شاپ

با توجه به تغییر سبک فروش سنتی و روی آوردن اغلب مردم به فروشگاه اینترنتی، در سال 1383 فروشگاه اینترنتی عصرارتباطات با هدف میسر کردن فروش تجهیزات مخابراتی و مرکز تلفن، راه-اندازی شده است. این فروشگاه جزو اولین فروشگاه های اینترنتی فروش تلفن و سانترال در کشور می باشد که پس از بروزرسانی های اخیر با هدف آسان سازی خرید آنلاین برای تمامی اقشار هم اکنون در دسترس مشتریان گرامی قرار گرفته است.

2020

چشم انداز و دیدگاه ها

هدف از احداث این مجموعه، فعالیت تخصصی و جامع در زمینه مخابرات بوده است. پیشرو بودن و بروز بودن دیدگاه این مجموعه است که البته این دیدگاه وجه تمایز با سایر مجموعه هاست. شعاراین مجموعه ارائه خدمات به نحوه احسن به مشتریان می باشد.

2020

جلب رضایت مشتری

هدف از کارکرد مجموعه صرفا فقط فروش نیست ، بلکه رضایت مشتری برای مدیر مجموعه و پرسنل بسیار مهم بوده و خوشبختانه در هر پروژه که شرکت داشته کار فرما و مشتری رضایت کامل داشتند که این رضایت باعث افزایش اعتبار مجموعه شده است.

2020

خدمات دهی

شرکت عصر ارتباطات خدمات بسیار زیادی ارائه می دهد. این خدمات شامل کیفیت عالی، قیمت معقول، ارسال سریع به تهران و سایر شهرها، نصب و راه اندازی اصولی و دقیق، می باشد. همچنین در این شرکت بخش تعمیرات دایر شده است و در صورت نیاز به تعمیر انواع تلفن، دوربین مدار بسته و دستگاه های سانترال می توانید با شماره 77433287-021 تماس حاصل فرمائید.