تاسیس از سال ۱۳۷۷

درباره پاناسونیک آی آر

فروشگاه پاناسونیک آی آر تحت نظارت شرکت عصر ارتباطات قائمین

خلاصه فعالیت های ما

تاریخچه پاناسونیک آی آر

فروشگاه پاناسونیک آی ار، زیر مجموعه عصر ارتباطات بعنوان نمایندگی اصلی محصولات پاناسونیک، به صورت کاملا تخصصی در زمینه نصب و فروش تجهیزات مخابراتی مانند مرکز تلفن، دستگاه سانترال، لایسنس، فکس اداری، لوازم جانبی و همچنین دوربین مدار بسته فعالیت دارد. این مجموعه تاکنون جایگاه خوبی در بازار تجهیزات مخابراتی برای خود اختصاص داده که بسیاری از ادارات، سازمان ها و شرکت های بزرگ و نامدار با این مجموعه همکاری داشته اند. نصب حرفه ای تجهیزات مخابراتی، راه اندازی و تعمیرات انواع مرکز تلفن و سانترال از مهم ترین ویژگی های این مجموعه می باشد. در ادامه مشخصات دیگر را مطالعه فرمایید.

پاناسونیک آر آی - درباره پاناسونیک آی آر

سوابق و افتخارات

مجموعه عصر ارتباطات درسال ۱۳۷۷ تاسیس شده و توانسته است پس از ۲۲ سال سابقه همکاری با بزرگترین بانک های کشور و کارخانجات معتبر حضوری قدرتمند در این امر داشته باشد. احداث مراکز سانترال، مراکز تلفن، دوربین های تحت شبکه برخی از خدمات انجام شده طی سال های اخیر بوده است. همچنین این مجموعه سابقه همکاری با برندهایی از جمله زرماکارون، دیارخودرو، آزمایش، کیمیا رازی، آبسال و… را در کارنامه خود دارد. بسیاری از شرکت های بزرگ از جمله شرکت نفت و گاز غرب، پرشیا خودرو، الماس غرب، هواپیمایی اترک، نیرو خودرو آسیا، توی توی، لوتوس، ویستابست و صدها شرکت معتبر دیگر همکاری مستقیم با این مجموعه داشته اند.

دریافت لوح تقدیر از شرکت کامتل
دریافت لوح تقدیر از شرکت کامتل
سال ۱۳۹۰ - جشنواره بین المللی کامتل
دریافت لوح اعتبار سنجی از شرکت پاناسونیک ژاپن
دریافت لوح اعتبار سنجی از شرکت پاناسونیک ژاپن
سال ۱۳۹۸ - جشنواره بین المللی پاناسونیک
لوح تقدیر کارخانه خودرو سازی دیارخودرو
لوح تقدیر کارخانه خودرو سازی دیارخودرو
سال ۱۴۰۱

مشاوره، فروش و اجرا

افتخار پروژه های بزرگ

مجموعه عصر ارتباطات سابقه همکاری در پروژه های مختلفی با برخی از کارخانجات، ادارات، بانک ها و شرکت های بزرگ را داشته است. این مجموعه در کارخانه هایی از جمله زرماکارون، دیارخودرو، آزمایش، کیمیارازی و… به همکاری پرداخته است. بانک ملی، بانک کشاورزی، بانک رسالت، بانک پاسارگاد، بیمارستان امام حسین و… نیز از همکاران این مجموعه می باشند. برای اطلاعات بیشتر به صفحه پروژه ها مراجعه فرمایید.

دیار خودرو
زر ماکارون
شرکت آزمایش
کیمیا رازی
پروژه بانک های دولتی و خصوصی

فروشگاه اینترنتی پاناسونیک آی آر

امکان خرید آنلاین

با توجه به تغییر سبک فروش سنتی و روی آوردن اغلب مردم به فروشگاه اینترنتی، در سال ۱۳۸۳ فروشگاه اینترنتی پاناسونیک آی آر با هدف میسر کردن فروش تجهیزات مخابراتی و مرکز تلفن، راه-اندازی شده است. این فروشگاه جزو اولین فروشگاه های اینترنتی فروش تلفن و سانترال در کشور می باشد که پس از بروزرسانی های اخیر با هدف آسان سازی خرید آنلاین برای تمامی اقشار هم اکنون در دسترس مشتریان گرامی قرار گرفته است.

چشم انداز و دیدگاه ها

هدف از احداث این مجموعه، فعالیت تخصصی و جامع در زمینه مخابرات بوده است. پیشرو بودن و بروز بودن دیدگاه این مجموعه است که البته این دیدگاه وجه تمایز با سایر مجموعه هاست. شعاراین مجموعه ارائه خدمات به نحوه احسن به مشتریان می باشد.

خدمات دهی

شرکت عصر ارتباطات خدمات بسیار زیادی ارائه می دهد. این خدمات شامل کیفیت عالی، قیمت معقول، ارسال سریع به تهران و سایر شهرها، نصب و راه اندازی اصولی و دقیق، می باشد. همچنین در این شرکت بخش تعمیرات دایر شده است و در صورت نیاز به تعمیر انواع تلفن، دوربین مدار بسته و دستگاه های سانترال می توانید با شماره ۷۷۴۳۳۲۸۷-۰۲۱ تماس حاصل فرمائید.

جلب رضایت مشتری

هدف از کارکرد مجموعه صرفا فقط فروش نیست ، بلکه رضایت مشتری برای مدیر مجموعه و پرسنل بسیار مهم بوده و خوشبختانه در هر پروژه که شرکت داشته کار فرما و مشتری رضایت کامل داشتند که این رضایت باعث افزایش اعتبار مجموعه شده است.

+۰

محصول در فروشگاه

+۰

محصول فروخته شده

+۰

کمپانی و ارگان های همکار