تماس بگیرید

تلفن آی پی پاناسونیک Panasonic KX-NT321

تلفن آی پیتلفن پاناسونیک

تک اکانت

نمایشگر 1 سطری

سازگار با سانترال سری TDA و TDE

جک هدفون

شرح

معرفی و بررسی

تلفن آی پی پاناسونیک KX-NT321

 

قیمت تلفن آی پی پاناسونیک KX-NT321

 

تلفن آی پی پاناسونیک KX-NT321 محصولی دیگر کشور ویتنام می باشد و به عنوان یک تلفن تجاری مورد استفاده قرار می گیرد. این محصول جهت کارکرد از فناوری IP بهره می گیرد و نیز وابسته به اتصال به مرکز سانترال می باشد. بدین منظور است که بدون اتصال به مرکز تلفن  قابل کارایی نمی باشد، برای اتصال به دستگاه بایستی از کابل LAN شبکه استفاده کرد.

این آی فون در ابعاد ۲۴*۳۳*۳۱ میلی متر و در وزن ۹۵۰ گرم به رنگ سفید و  مشکی ساخته شده است. استفاده از این دستگاه تلفن پاناسونیک به صورت رومیزی است، اما اگر فضای کافی ندارید، می توانید روی دیوار نصب نمایید. نمایشگر به کار برای این تلفن آی پی پاناسونیک از نوع LCD  است که ۱ سط را نمایش می دهد.

 

امکانات تلفن آی پی پاناسونیک KX-NT321

تلفن آی پی پاناسونیک KX-NT321 دارای ۲ پورت اترنت (۱۰۰ Base-TX)  و POE می باشد، به این منظور است قابلیت پشتیبانی از فناوریPOE و برق ان از اطریق این فناوری تامین می شود. دلیلی از این تلفن در ادارات استفاده می شود، فقط مقرون به صرفه بودن نیست، بلکه برای پوشش دهی چندین خطوط و قابلیت خوبی که نسب به تلفن های آنالوگ دارد می باشد.

یک از ویژگی های محصول، انتقال تماس به وسیله کلید Transfer میباشد. به روی این تلفن به جز تعدادی کلید کاربردی، یک مجموعه کلید های اضافی(DSS  کنسول) ۸ تایی، به کار رفته که هر کدام سرویس کاربردی دارد.  لازم به ذکر است تلفن های اختصاصی تحت شبکه پاناسونیک به صورت مستقل دارای دفترچه تلفن و کالرآیدی نمی باشد و استفاده از این سرویس ها بستگی به پشتیبانی مرکز تلفن دارد.

اطلاعات تکمیلی

کالر آیدی

دارد

نمایشگر تلفن

دارد – نورانی

نوع تلفن

اختصاصی تحت شبکه

دفترچه تلفن

بر اساس پشتیبانی مرکز سانترال

انتقال تماس

دارد

Co

8 کلید

اسپیکر دیجیتالی

دارد

دستگاه های سازگار

سری TDA ،TDE

حالت سکوت

دارد

منبع انرژی

POE

وزن محصول

700 گرم

نصب دیواری

دارد

جک هدفون

دارد

هیچ مورد علاقه ای وجود ندارد

اولین نفری باشید که دیدگاهی را ارسال می کنید “تلفن آی پی پاناسونیک Panasonic KX-NT321”