۱۸,۴۹۰,۰۰۰ تومان

دستگاه سانترال پاناسونیک KX-HTS32

دستگاه سانترالسانترال پاناسونیک

نوع فناوری: IP

تعداد کانال: 8 کانال و 24 داخلی

قابلیت پشتیبانی: از پرتوکل SIP ، سیستم DISA  و…

دستگاه سازگار: تلفن های آنالوگ و IP

Smart planning: دارد
Sip protocol support: دارد
- +

شرح

معرفی و بررسی

دستگاه سانترال پاناسونیک KX-HTS32

دستگاه سانترال پاناسونیک KX-HTS32 ساخت کشور ویتنام است و به صورت ۸ ترانک و ۲۴ داخلی می باشد. این محصول در نوع خود یک مرکز تلفن کم ظرفیت محسوب می شود. انعطاف پذیری در تنظیمات IP و Legacy کار می کند. ظرفیت داخلی تمام نیازهای “اساسی” را پوشش می دهد. این دستگاه توسط یک روتر داخلی و نقطه دسترسی Wi-Fi هزینه ها را برای افراد مقرون به صرفه کرده است. همچنین به عنوان ایجاد کننده نظارت و امنیت سیستم ها استفاده می شود، بلکه یک دستگاه کمک مدیریتی ارتباطات از راه دور هم تلقی می شود. با نصب این دستگاه بدون نیاز به کابل کشی یک مرکز تلفن در شرکت خود متعدد همانند دستگاه TES/TEM824 ایجاد کنید.

امکانات

دستگاه سانترال مدل KX-HTS32 تا ۳۲ در بستر شبکه پیاده سازی می شود می توانید با کمک کابل شبکه ارتباطات با کیفیت و سرعت بالا را تجربه کنید. در یک کلام، این دستگاه خیلی بیشتر از یک بستر چندمنظوره می باشد. این بستر مهم جهت ارتباطات گسترده و یک دروازه جدید برای فرصت ها و بهترین انعطاف پذیری را در حالت استاندارد دارد. این دستگاه سانترال در اصل یک سیستم ترکیبی متشکل از IP و Legacy به شمار می آید که از آن برای ایجاد یک راه حل ارتباطی جدید و پویا و یا ادغام بی دردسر با یک سیستم PBX جهت خدمات Trunk SIP استفاده می کنند. این انعطاف پذیری باعث می شود که کاهش هزینه ها را داشته باشید و با این حال نیاز تجاری شما هم رفع شود. بهتر است بدانید به صورت پیش فرض از تلفن گویا و پیامگیر پشتیبانی می کند. همچنین از ۴ کانال تلفن گویا و ۴ کانال صندوق صوتی برخوردار است، امکان نصب دارد کارت ۲ کانال دربازکن نیز وجود دارد.

ظرفیت سیستم و پایانه های سازگار در چه حد است؟

دستگاه سانترال مدل KX-HTS32 از پروتکل PSTN/SIP پشتیبانی می کند و برای ترانک ها و تلفن تک خط و ترمینال SIP برای داخلی ها می باشد.یک صف کامل از پایانه ها شامل تلفن های ویدئویی قابل دسترس می باشد.

توضیحات تخصصی را به صورت زیر مشاهده خواهید کرد:

حداکثر ترانک
تعداد کل از پیش نصب شده: ۸ (۶ اگر ۷۲۹a) و حداکثر تعداد قابل ارتقا: ۸  (۶ اگر G.729a)
نوع SIP از پیش نصب شده: ۶ (G.711) , 4 ( G.729a) و حداکثر تعداد قابل ارتقا: ۶ (G.711) , 4 ( G.729a)
نوع آنالوگ از پیش نصب شده:۴ و حداکثر تعداد قابل ارتقا: ۴
حداکثر تجهیزات ترمینال
نوع داخلی از پیش نصب شده: ۲۴ و حداکثر تعداد قابل ارتقا : ۲۴
SIP : 12 و حداکثر تعداد SIP قابل ارتقا : ۱۲
آنالوگ : ۸ و حداکثر تعداد قابل ارتقا آنالوگ : ۲۴
DISA (ch) : از پیش نصب شده ۴ و حداکثر تعداد قابل ارتقا ۴
Buil-in VM(ch) : از پیش نصب شده۴ و حداکثر تعداد قابل ارتقا ۴
Door Phone (آنالوگ) : از پیش نصب شده صفر و حداکثر تعداد قابل ارتقا صفر
Door Opener (آنالوگ) : از پیش نصب شده صفر و حداکثر تعداد قابل ارتقا ۲
این نکته را در نظر بگیرید که :
LOCT4 = KX-HT82480
SLCB = KX-HT82470
DPH2=KX-HT82460
Battery Cabale = KX-A277

ظرفیت واحد عمده اصلی چقدر است؟

دستگاه سانترالKX-HTS32  دارای ظرفیتی ۶ ترانک SIP و ۱۲ داخلی SIP  است. لازم به ذکر است بدون دستگاه های اضافی یا کلیدهای فعال سازی پشتیبانی می کند. همچنین ظرفیت آنالوگ ۴ ترانک و ۸ داخلی نیز ساخته شده تا حداکثر ۸ ترانک و ۲۴ داخلی با کارت های اختیاری به حداکثر رساند. هزینه های اولیه را می توان با استفاده از سخت افزار داخلی ذخیره کرد.

شرایط سخت افزاری دستگاه سانترال ویپ پاناسونیک KX-HTS32
۱- وضعیت دیواری
درجه حرارت : ۰ ˚C تا ۴۰ ˚C
رطوبت : ۱۰٪ تا ۹۰٪ (بدون تراکم)
ورودی برق : ۲۲۰ ولت AC تا ۲۴۰ ولت AC
مصرف برق (زمانی که کاملا نصب شده است) : ۶۰ وات
ورودی باتری خارجی : DC 12 V
روش خنک کننده هوا : فن
ابعاد : ۲۹۷ mm (H) x 210 mm (W) x 90.4 mm (D)
وزن ( زمانی که کاملا نصب شده است) : زیر ۲.۲ کیلوگرم
۲- وضعیت واحد اصلی KX-HTS32
A : قاب پوشش مصنوعی برای شکاف های کارت داخلی
B : قاب پوشش مصنوعی برای ترانک / شکاف کارت تلفن درب
C : ترانک / شکاف کارت تلفن درب
D : شکاف کارت داخلی
نقاط قوت در مقابل رقبا
منعطف بودن در هر دو پیکربندی IP و آنالوگ عمل می کند. ترکیب هر دو مورد نیز ممکن است و دیگر نیازی به تعویض PBX هنگام تغییر خط ترانک از آنالوگ به SIP نیست.
روتر داخلی یکی از نقاط فروش منحصر به فرد پاناسونیک می باشد. کاربران می توانند از KX-HTS32 به عنوان تلفن و همچنین یک دستگاه شبکه استفاده کنند.
یک سیستم کاملا تلفنی ، دوربین و Door Phone تحت یک برند می باشد. خریداری و نگهداری کاربر هدف آسان است.
کاربر هدف در دفتر کوچک، خرده فروشی و دفترهای اداری / مسکونی
برای تغییر PBX در آینده به هنگام تغییر خدمات ترانک حامل، هزینه اضافی دیگر نیاز نیست. (آنالوگ یا سیپ)
نیازهای نظارت ایمنی ساده
تعمیر و نگهداری تجهیزات با لوازم جانبی یک برند ساده شده است
مقایسه با دیگر رقبا

اگر بخواهیم سانترال پاناسونیک HTS32 را با برند سامسونگ و نک از لحاظ منعطف بودن (آنالوگ/ آی پی) ، روتر داخلی و پایانه ویدئو مقایسه کنیم آنگاه داریم:

پاناسونیک اچ تی اس ۳۲
منعطف در آی پی و آنالوگ تا ۲۴ ext ، دارای روتر داخلی و پایانه ویدئو
Samsung OS7030
منعطف در آی پی و آنالوگ تا ۱۰ ext ، بدون روتر داخلی و پایانه ویدئو
NEC SL1000
منعطف در آی پی و آنالوگ تا ۱۶ ext ، بدون روتر داخلی و پایانه ویدئو
مزایای استفاده

این دستگاه سانترال از کارامد ترین و برتین محصولات برند پاناسونیک می باشد ، که وظایف مورد نیاز برای شغل های کوچک (SOHO) را فراهم می کند. همچنین با ارائه یک محیط ارتباطی بهینه و امکان استفاده از منابع موجود، به دنبال راه حل های کم هزینه می باشد.

صرفه جویی در هزینه
سیستم هایبرید منعطف IP / Legacy
DISA داخلی
ترانک SIP با حامل سیپ
به عنوان آداپتور ترانک SIP با PBX قدیمی
وای فای داخلی
ارتقای بهره وری کار
برنامه افزودنی آی پی از راه دور
وظیفه کنفرانس Meet-Me داخلی
صفحه بندی
اعلان از طریق پیام صوتی
ارتباط تصویری
سیستم نظارتی ساده
نگهداری آسان
نصب بسیار راحت (Plug and Play)
تعمیر و نگهداری ساده
سیستم هایبرید منعطف IP/Legacy

KH-HTS32 شما را قادر می سازد که هر دو ترانک لگاسی و آی پی را منطبق با نیاز خود ترکیب کنید و سیستم های بسازید که منعطف و مقرون به صرفه باشند.

DISA داخلی چیست؟

این سیستم  به صورت کلی از تماس گیرندگان را به طور خودکار و بدون اپراتور به مقصد مورد نظر هدایت می کند. سیستم ۴CH DISA پیام صوتی با راهنمای صوتی ( زمان ضبط ۱۲۰ دقیقه) داخلی به واحد اصلی HTS می باشد.یکی از مزایای این سرویس داخلی تسهیلات همراه داخلی ارائه دهنده خدمات بهبود یافته مشتری و انعطاف پذیر مازاد برای تماس با تلفن بدون هزینه های اضافی می باشد. منابع انسانی که برای کنترل تماس با حجم زیاد بکار گرفته می شود، می تواند در جاهای دیگر مورد استفاده قرار گیرد. نیازی به خرید دستگاههای اضافی یا کلید فعال سازی نیست. توصیه شده برای شرکت های با چندین بخش می باشد. همچنین شرکت هایی که دارای اولویت های مسیریابی ویژه تماس هستند.

SIP Trunk با حامل SIP

این دستگاه سانترال از دارای SIP Trunk با حامل سیپ می باشد، که می توان بدون دستگاه اضافی یا کلید فعال سازی قابل استفاده کرد. این کار باعث کاهش هزینه از طریق مسیرهای دسترسی حامل های SIP واقع در کشورهای مختلف می باشد. هنگامی که ارائه دهندگان خدمات از تسهیلات مقرون به صرفه ترانک سیپ برخوردار هستند، می توانید با اتصال KX-HTS32 با یک Trunk سیپ هزینه اولیه را کاهش داده و از ترمینال های ورودی مانند تلفن های تک خط استفاده کنید. سانترال ویپ پاناسونیک مدل KX-HTS32 می تواند به عنوان وفق دهنده برای ترانک SIP عمل کند. اقتباس کردن ترانک های IP در سیستم های موجود این امکان را به شما می دهد که هنگام استفاده از سیستم بتوانید از منابع موجود مجدد بهره ببرید.

کار Wi-Fi داخلی چیست؟

دستگاه سانترال پاناسونیک مدل KX-HTS32  از قابلیت Wi-Fi داخلی برخوردار است. این سرویس به عنوان یک نقطه دسترسی اینترنتی برای رایانه های شخصی یا تلفن های هوشمند عمل کند. لازم به ذکر است که برای دستیابی به شرایط مناسب و ایمن شبکه بی سیم از استانداردهای عمومی وای فای استفاده می کند.

داخلی IP از راه دور

شرکت پاناسونیک این سیستم مجهز به ویژگی داخلی IP ساخته تا بدون VPN از تلفن های KX-HDV  متصل شود. تلفن های هوشمند با قابلیت نرم افزاری SIP و رایانه های شخصی،همچنین به عنوان تلفن های میزی سیپ ثالث مورد استفاده قرا می گیرد.

عملکرد کنفرانس Meet-Me داخلی چگونه است؟

عملیات built-in Meet-Me Conference از امتیازات این دستگاه به شمار می آید، و به شما این امکان را می دهد تا چندین کارمند به راحتی با شماره گیری شماره اتاق کنفرانس و شماره PIN، یک همایش تلفنی سریع برگزار کنید.هیچ دستگاه اضافی یا کلید فعال سازی دیگری نیاز نیست.

از ویژگی و مزایای این کار می توان به موارد زیر اشاره کرد:
عملیات ساده برای برقراری تماس با شماره های اتاق کنفرانس و پین ورودی برای پیوستن به کنفرانس تلفنی
حداکثر تعداد اعضای حاضر در هر کنفرانس ۶ نفر است.
شرکت کنندگان از SIP Trunks و سیپ داخلی می توانند به اتاق Meet-Me Conference وصل شوند.
کاربران دیگر می توانند از راه دور یا توسط DDI و DISA به این اتاق دسترسی داشته باشند.
این عملیات مناسب برای شرکت هایی است که دارای مدیرانی در خارج از کشور هستند و غالبا نیاز دارند با پرسنل خود ارتباط برقرار کنند.

صفحه بندی چیست؟

بهتر است بدانید این دستگاه سانترال عملیات صفحه بندی امکان اشتراک گذاری سریع اطلاعات در بین کارمندان را فراهم می کند. صفحه بندی  به مکان های از راه دور نیز قابل دسترس می باشد. با وجود می توانید به اعلان ها پاسخ دهند یا پاسخ های همکار را بشنوند، همچنین با وجود Paging یا همان صفحه بندی می توان، یک دوربین ارتباطی برای تامین دستورالعمل از راه دور به هنگام چک کردن Feed ویدیویی استفاده می شود. از دیگر قابلیت های این سرویس، می توان به  اشتراک گذاری اطلاعات با چندین کاربر اشاره کرد. Paging (صفحه بندی) مناسب برای سازمان های است که نیاز به اخطار سریع و پویا در موارد شرایط اضطراری، هشدارها یا به اشتراک گذاری اطلاعات اساسی در میان جمعی از کارمندان ارگان هایی همانند محیط های امنیتی، بهداشتی و درمانی و همچنین مهمان داری ، دارند. اما این نکته را نیز در نظر بگیرید که دستگاه سانترال مدل KX-HTS از درگاه های صوتی برای صفحه بندی پشتیبانی نمی کند. همچنین از عملکرد پیجینگ فقط برای داخلی سیپ پشتیبانی می کند.

اعلان از طریق پیام صوتی داخلی

پیام های صوتی را می توان از طریق ایمیل با استفاده از رایانه های شخصی یا تلفن هوشمند دریافت کرد. با کمک این خدماتی که شرکت پاناسونیک به ارگان ها ارائه می دهد، دیگر هیچ پیامی از سوی مشتری از دست نخواهد رفت. Built-in Voicemail حداکثر تا ۱۲۰ دقیقه فضای ذخیره سازی دارد. با کمک این روش دیگر نیازی به خرید دستگاههای اضافی یا کلیدهای فعال سازی ندارید. قابلیت پشتیبانی اطلاعات پیام های صوتی ضبط شده از قبیل ( زمان، طول، شماره تلفن تماس گیرنده و ..) جهت یافتن سریع پیام های مهم را دارد.برای نمونه ، جزئیات زیر را ببینید.

From: KX-HTS

Sent: Monday, June 27, 2016 5:26 PM

To: John Smith

Subject: Voice Message Recording (Mike Williams/ 012345678)

اگرچه شرکت پاناسونیک توانسته است با بهره بردن از دستگاه اچی تی اس ۳۲ یک سیستم مقرون به صرفه را ارائه دهد. اما با این حال مجموعه ای کامل از ترمینال های سازگار، ازجمله تلفن های ویدیویی KX-HDV430 می باشد. HDV430 ارتباطات تصویری را برای کاربران در اقصی نقاط جهان امکان پذیر کرده است. با وجود همین دستگاه مسافرت های تجاری بشدت کاهش یافته و برای شرکت ها یک صرفه جویی اقتصادی قلمداد می شود. استفاده از عملکرد گیت وی رله رسانه نیاز به وی پی ان ساقط شده و کاهش هزینه را دربر خواهد داشت. ارتباطات چهره به چهره تمام حالات و حرکات بصری طرف مقابل را نشان می دهد. دستگاه KX-HDV430 توسط دوربین های حرفه ای شبکه توسط شرکت Panasonic سازگار است. مناسب برای شرکت هایی است که دارای کارمندان دور کاری ، شعب متعدد و سیستم شبکه IP هستند و همچنین نیازمند مسئول پذیرش می باشند.

ظرفیت دستگاه

برای آشنایی با ظرفیت دستگاه ابتدا حداکثر ترانک و تجهیزات ترمینال را مشاهده فرمایید.

حداکثر Trunks
تعداد کل ترانک های از قبل نصب شده ۸ (۶ if G.729a) و حداکثر ارتقا ۸ (۶ if G.729a)
SIP از پیش نصب شده ۶(G.711) 4(G.729a) و حداکثر ارتقا ۶(G.711) 4(G.729a)
آنالوگ از قبل نصب شده ۴ و ارتقا ۸
حداکثر تجهیزات ترمینال (پایانه)
داخلی از قبل نصب شده ۲۴ و ارتقا ۲۴
SIP از پیش نصب شده ۱۲ و ارتقا ۱۲
آنالوگ از قبل نصب شده ۸ و ارتقا ۲۴
DISA(ch) از پیش نصب شده ۴ و ارتقا ۴
Built-in MV (ch) از قبل نصب شده ۴ و ارتقا ۴
تلفن درب (آنالوگ) از پیش نصب شده صفر و ارتقا ۲
درب باز کن (آنالوگ) از قبل نصب شده صفر و ارتقا ۲

و اما ظرفیت اصلی ویژگی های سیستم سانترال KX-HTS32

ظرفیت دستگاه
Call Park Zone = 24
کنفرانس Meet-Me = حداکثر عضو ۶/اتاق و حداکثر ۳ اتاق
تعداد داخلی = ۲ یا ۳ رقم
ضبط جزئیات تماس (CDR) = 4000 تماس ( به عنوان فایل CSV ارسال می شود)
گروه داخلی = ۱۶ گروه و حداکثر اعضا ۲۴ / گروه
گروه صفحه بندی = گروه داخلی استفاده شده به عنوان گروه صفحه بندی و حداکثر اعضا صفحه بندی ۴ / گروه
گروه ارتقا = گروه داخلی استفاده شده به عنوان گروه ارتقا ، حداکثر اعضا ارتقا همانند گروه داخلی می باشد
شرایط تماس همزمان
داخلی راه دور = قادر به استفاده از ۲ داخلی راه دور به طور همزمان
تماس تصویری  = قادر با داشتن حداکثر. از ۲ تماس بین داخلی تصویر
شماره گیری (Dialling)
شماره گیری سرعت شخصی = وابسته به سری HDV
شماره گیری سرعت دستگاه = ۲۰۰ ( حداکثر رقم : ۳۲ )
Call Log
Call log خروجی = وابسته به سری HDV
IVR (= AA/DISA/IGM)
تعداد کل پیام ها = ۱۰
طول پیام / یک پیام = ۶۰ ثانیه
موسیقی در انتظار (MoH)
موسیقی در انتظار = فایل WAV ، پورت MoH در دسترس نیست
پیام صوتی
تعداد کل mailboxes = 24
طول پیام دریافتی / یک صندوق پستی = ۳۰ ثانیه
تعداد کل پیام ها / یک mailbox = 0 – ۱۰۰ ( پیش فرض : ۱۰)
طول پیام / یک پیام = ۱۰-۳۰۰ ثانیه ( پیش فرض : ۶۰ ثانیه)
لیست ویژگی های سانترال پاناسونیک مدل KX-HTS32

لیست زیر به ترتیب آیتم های ویژگی ، SLT ، سری KX-HDV ، تلفن SIP ثالث و ظرفیت دسته نوشته شده است.

Call Control Function
Incoming call Features (SLT | سری KX-HDV | تلفن SIP ثالث | ظرفیت)
Direct In Line (DIL) ( دارد | دارد | دارد | | )
DID/DDI ( دارد | دارد | دارد |   | )
Group Call (Ring group) ( دارد | دارد | دارد |   | )
DISA (Direct Inward System Access) ( دارد | دارد | دارد |   | )
DISA-AA (IVR) ( دارد | دارد | دارد |   | )
Caller ID ( دارد | دارد | دارد |   | )
Call Waiting (ندارد | دارد | دارد |  وابسته به مشخصات تلفن | )
Call Forwarding (FWD) ( دارد | دارد | دارد |   | )
Do Not Disturb (DND) ( دارد | دارد | دارد |   | )
Distinctive Ringtone ( دارد | دارد | ندارد |   | )
Call Pickup ( دارد | دارد | دارد |   | )
Hands-free Answerback (ندارد | دارد | دارد |  وابسته به مشخصات تلفن | )
Making call Features (SLT | سری KX-HDV | تلفن SIP ثالث | ظرفیت)
Automatic Trunk selection ( دارد | دارد | ندارد |   | )
Toll Restriction ( دارد | دارد | ندارد |   | )
Emergency Call ( دارد | دارد | ندارد |   |
Calling Line Identification Presentation (CLIP) ( دارد | دارد | ندارد |   | )
Memory Dialing Features (SLT | سری KX-HDV | تلفن SIP ثالث | ظرفیت)
System Speed Dial ( دارد | دارد | ندارد |   | )
Phone book (Data download) (ندارد | دارد | ندارد | | )
Last Number Redial ( دارد | دارد | ندارد |   | )
Call Log (ندارد | دارد | دارد |  وابسته به مشخصات تلفن | )
Holding/Transferring Features (SLT | سری KX-HDV | تلفن SIP ثالث | ظرفیت)
Call Transfer – Attended Transfer/ Semi-attended transfer ( دارد | دارد | دارد | وابسته به مشخصات تلفن| )
Call Transfer – Blind Transfer (ندارد | دارد | دارد |  وابسته به مشخصات تلفن | )
Call Park ( دارد | دارد | دارد |   | )
Music on Hold ( دارد | دارد | دارد |   | )
Call Hold (دارد | دارد | دارد |  وابسته به مشخصات تلفن | )
Conference Features (SLT | سری KX-HDV | تلفن SIP ثالث | ظرفیت)
Meet-me conference (ندارد | دارد | دارد |  SLT supported from ver1.5| )
Ad-hoc conference (دارد | دارد | دارد |  وابسته به مشخصات تلفن |)
Other Features (SLT | سری KX-HDV | تلفن SIP ثالث | ظرفیت)
Paging Group (ندارد | دارد | دارد | وابسته به مشخصات تلفن |)
Time Service ( دارد | دارد | دارد |   | )
CDR (Call Detail Records) (  |    |    |   | )
Remote connection ( ندارد | دارد | دارد |   | )
Flexible Button Features (SLT | سری KX-HDV | تلفن SIP ثالث | ظرفیت)
BLF key (DSS Key) ( ندارد | دارد | دارد |   | )
Line key (CO key) ( ندارد | دارد | ندارد | Support from ver1.5 | )
One touch dial key (ندارد | دارد | دارد | وابسته به مشخصات تلفن |)
DN key ( ندارد | دارد | ندارد |   | )
Voicemail Function (SLT | سری KX-HDV | تلفن SIP ثالث | ظرفیت)
Direct Mailbox Recording ( دارد | دارد | دارد |   | )
Review/Re-record ( دارد | دارد | دارد |   | )
Personal Greeting (No Answer, Busy) (    |    |    |   | )
Message Waiting Lamp (ندارد | دارد | دارد |  وابسته به مشخصات تلفن |)
Message Notification by Email (  |    |    |   | )

اطلاعات تکمیلی

وزن 4 کیلوگرم
برند
گارانتی

12 ماه عصر ارتباطات

کشور سازنده

ویتنام

نوع ظرفیت

کم ظرفیت

نوع تکنولوژی

IP

کالر آیدی

دارد

خطوط شهری

8 خط شهری

ظرفیت داخلی

24 داخلی

دستگاه های سازگار

تلفن آنالوگ, تلفن تحت شبکه

ویپ

دارد

درفون

امکان پذیر است

نصب پیغام صوتی

امکان پذیر است

خطای نصب

امکان پذیر است

پشتیبانی از پروتکل سیپ

دارد

برنامه ریزی هوشمند

دارد

هیچ مورد علاقه ای وجود ندارد

اولین نفری باشید که دیدگاهی را ارسال می کنید “دستگاه سانترال پاناسونیک KX-HTS32”