۱۸,۳۷۰,۰۰۰ تومان

دستگاه سانترال پاناسونیک Panasonic KX-TES824

دستگاه سانترالسانترال پاناسونیک

✅ پشتیبانی از 3 خط شهری و 8 داخلی

✅ پشتیبانی از سیستم DISA و کالرآیدی

✅ گارانتی 12 ماه عصر ارتباطات

- +
شناسه : KX-TES824
برچسب: جدیدترین محصولات

شرح

سانترال پاناسونیک kx-tes824 یک سیستم کم ظرفیت از نوع آنالوگ می باشد. این مرکز تلفن به صورت پیش فرض ۳خط شهری و ۸ داخلی را به همراه دارد. با اتصال ۸ کارت ارتقایی می توان به ۲۴ داخلی افزایش داد. راه اندازی مرکز سانترال باعث شده تا سرویس دهی بهتر و کارآمد تری در سیستم مخابراتی شرکت داشته باشد.

دلیل اینکه از در بسیاری از شرکت ها یک مرکز سانترال راه اندازی می شود، جهت افزایش چندین خطوط داخلی می باشد. این محصول توسط مجموعه پاناسونیک در کشور ویتنام ساخته شده و در بازار تجهیزات مخابراتی قابل عرضه می باشد.

این محصول پذیرش خودکار سه سطحی به همراه راهنمایی صوتی از ویژگی اصلی آن می باشد. بهتر است بدانید، که این مرکز تلفن مجهز به سیستم DISA می باشد. دسترسی مستقیم به سیستم را برای شما فراهم و پیام را برای شما به همراه دارد. با استفاده از این سانترال می توان از  پیام صوتی داخلی (BV) بهره مند شد.

این سیستم از ویژگی های مفید و کارآمد مانند سیستم پاسخگویی سه مرحله برخوردار می باشد. در سه مرحله سرویس را ارائه می دهد. در نتیجه مشتری که با شرکت شما تماس بگیرد. اجازه می دهد بدون مراجعه به اپراتور با فشار دادن کلید های معرفی شده، به بخش مورد نظر وصل شود. همچنین صدای اپراتور گویا که شنیده می شود، توسط مدیر یا اپراتور ضبط خواهد شد.

سرویس Ring Group از ویژگی خوب این سیستم است.کاربر با وجود این سرویس می توانید حتی از خارج از کشور مقصد مرد نظر شماره گیری کند. هنگامی که این دستگاه سانترال سیگنال انتقال فکس را توسط DISA دریافت می کند، به صورت خودکار فکس به مرکز متصل می شود. این کار به صورت روزانه و شبانه بدون نیاز به خط اختصاص فکس، می تواند تماس های نمابر را دریافت کرد.

تمام تماس های به روی تمام تلفن ها ورود پیدا می کند، هر کاربر امکان پاسخگویی به تماس را دارد . پیام صوتی داخلی BVیکی از قابلیت های مفید این دستگاه به شمار می آید. کار این سیستم بدون ایجاد پست صوتی امکان استفاده از صوتی به روی تلفن امکان دارد. با وجود این دستگاه تماس و پیام مشتری هیچوقت از دست نخواهید دارد.

با مراجعه به صندوق صوتی از محتوای پیام با خبر باشید. کاربران می تواند به صورت مستقیم در صندوق صوتی شما پیغام بگذارند. شما می توانید دسترسی راحتی به اطلاعات کاربر بدون مشاهده یادداشت داشته باشید. مراکز تماس می تواند از منطقه پیام مشترک جهت ضبط مکالمه استفاده کرد. که در زمان مناسب توسط مدیر قابل پخش می باشد.

برای پیشرفت سیستم پیام رسان صوتی نیاز به پردازشگر(vs.) پاناسونیک نیاز دارد. توجه داشته باشید که برای استفاده از این سیستم نیاز به نصب کارت پیام صوتی دارد .

 

🟩 کالر آیدی:

پشتیبانی از کالرآیدی از امتیازات kx-tes824 به شمار می آید. با وجود این سرویس نمایش اطلاعات تماس گیرنده بروی نمایشگر تلفن های اختصاصی کانال با پشتیبانی ازAPT امکان پذیر می باشد. از مزایایی کالرآیدی می توان به تشخیص تماس گیرنده و مدیریت بهتر تماس اشاره کرد.

حافظه تعریف شده به طوری است که، قابلیت ذخیره تا ۲۰ شماره و همچنین ۳۰۰ گزارش مشترک را دارد. از دیگر ویژگی ها می توان به فراخوانی راحت تماس های ورودی اشاره کرد. لازم به ذکر است که استفاده از کالرآیدی توسط نصب کار مربوطه امکان پذیر می باشد.

 

🟩 پیام رسان:

امکان ارسال و دریافت پیام کوتاه از قابلیت های کارآمد این دستگاه سانترال به شمار می آید. اگر خطوط مخابراتی شما سرویس پیام کوتاه (SMS ) را پشتیبانی کند. سرویس پیام رسانی کوتاه قابلیت بسیار مقرون به به صرفه به شمار می آید. با استفاده از این سرویس می توانید پیام متنی بین تلفن ها ثابت و تلفن های همراه ارسال و دریافت کنید.

این سرویس را می توان به صورتی برنامه ریزی کنید که کاربر به صورت مستقیم SLT تلفن تک خط ارسال کنند. توجه داشته باشید سیستم را چک کنید که پیام به صورت خصوصی توسط کاربر مورد نظر دریافت می شود. لارم به ذکر است که برای استفاده از این سرویس نیاز است حتما از دارا بودن کارت کالرآیدی اطمینان خاطر کسب کنید.

 

🟩 کنترل کارآمد تماس (Efficient Call Handing)

توضیح یکنواخت تماس با پیام (UCD)،کنترل مفید و سریع تماس های وردی از قابلیت های مفید این سانترال محسوب می شود. این امر به همراه پیام به صورت یکنواخت بین داخلی ها می باشد. که در نتیجه کار کرد این قابلیت تقریبا مانند منشی تلفن می باشد. بدین منظور است که اگر خط های داخلی اشغال باشد.

تماس به صورت خودکار به Disa متصل می شود. این امکان بسیار مناسب برای شرکت هایی بزرگی تعداد تماس بالا دارد. که تعداد افراد پس گو به تلفن یک یا دو نفر می باشد. انتقال تماس یا Call forwarding از دیگر مزیت های راه اندازی این دستگاه به شمار می آید.

زمانی که در دفتر کار خود حضور نداشتید با فعال سازی داخلی به روی گوشی تلفن همراه خود، قادر به پاسخگویی تماس های کاری خود باشید.همچنین اگر یک داخلی اشغال باشد، به صورت خودکار به داخلی دیگر تماس انتقال می دهد. بهبود تصویر شرکت یکی دیگر ویژگی این دستگاه سانترال به شمار می آید.

زمانی که از میز کار خود دور هستید یا خارج از ساختمان شرکت هستید. دسترسی راحتی با برنامه ریزی دقیق به روی مرکز سانترال می توانید قادر به پاسخگوی تماس باشید. پاسخگویی به تماس به چند روش امکان پذیر می باشد. روش اول اینکه با ایجاد یک داخلی روی تلفن همراه امکان پذیر است.

روش دوم با برنامه ریزی صندوق پستی تماس به صورت خودکار هدایت می شود. در نتیجه کاربر می تواند پیام صوتی بگذار تا از محتوای تماس اطلاع داشته باشید. برنامه ریزی این امکان را می دهد زمانی که از میز خود دور هستید، امکان مدیرت تماس ها را از راه دور داشته باشید.

دستگاه سانترال مدل KX-TSE824 دارای سرویس خوبی به نام حالت روز، شب و نهار(Day/Night/Lunch Mood) برای کسب و کار شما دارد. با برنامه ریزی دقیق می توانید این امکان را فراهم سازید که در چه ساعاتی تماس دریافت کنید و چه ساعت های را دریافت کنید.

با مدیریت این سیستم می توانید در حالت شب و ناهار تماسی به شما وصل نشود. با ساعت دهی به حالت روز در آن ساعت مشخص تماس ها به تلفن شما ورد پیدا می کند.بهتر است بدانید که اتصال درب بازکن تصویری و اتوماتیک( Door Phone/Door paneers) به این دستگاه ممکن است.

با این امر این دستگاه می تواند به انواع درب های هوشمند، زنگ درب و درب بازکن اتوماتیک متصل گردد. بدین منظور می توانید دسترسی بهتری در بازکردن انواع درب ها توسط این مرکز سانترال فراهم کنید. زمانی که مراجعه کننده زنگ درب شما را فشار دهد، تلفنی که از پیش تعیین شده زنگ می خورد و شما را باخبر می سازد. با قابلیت اتصال زنگ درب های استاندارد به این سیستم امکان این امر است که همیشه از ورود افراد باخبر باشید.

 

🟩 ویژگی های تماس

سانترال kx-tes824 از سرویس تماس های اضطراری(Emergency Call) نیز برخوردار است. با برنامه ریزی بر روی سیستم می توانید  دسترسی سریع به ۵ شماره اضطراری مختلف داشته باشد. تماس با شماره های اضطراری مانند پلیس، اورژانس، آتش نشانی و… توسط تلفن های متصل به این دستگاه امکان پذیر است.

یکی دیگر از سرویس های  خوب قابل  ارائه این دستگاه سانترال کنفرانس می باشد. این وجود این سرویس امکان برگزاری یک جلسه ۵ نفره از راه دور امکان پذیر است. استفاده از قابلیت به این صور ت ممکن است، که ۵ نفر از کارمندان را به صورت همزمان به یک جلسه دعوت برگزار می کند و توانایی دعوت ۲ نفر خارج از مکالمه نیز وجود دارد.

 • لارم به ذکر است، تلفن های متصل به مرکز باید از این قابلیت پشتیبانی از کنفرانس را داشته باشد. نظارت بر اتاق ها  (Room Monitor)از امتیازات محصول محسوب می شود.

 

🟩 دیگر ویژگی ها:

این کار توسط یک گوشی تلفن آنالوگ یا درب بازکن های هوشمند می توانید نظارت کاملی بر اتاق ها داشته باشید. این ویژگی جهت نظارت اتاق ها برای مسائل امنیتی  بسیار مفید می باشد. به این دستگاه می توانید گروه داخلی (Extension Group)8 نفره ایجاد نمایید. در این گروه کاربران توانایی تماس مستقیم با سایر اعضا دارند. کاربران همچنین می توانند اعلان صوتی ارسال کنند. کاربران گروه DISA و UCD که یک گروه خاص محسوب می شوند، توانایی استفاده نیز دارند.

همچنین با استفاده از این دستگاه می توانید الگوی متفاوتی برای ملودی تماس ها ایجاد کنید. می توانید با برنامه ریزی صدای زنگ تماس های ورودی و آیفون ها را به راحتی تشخیص دهید. همچنین می توان تماس های خصوصی را از سایر تماس ها جدا کرد. بهتر است بدانید که، زمانی که مشغول مکالمه هستید، می توانید با ارسال پیامی کوتاه کاربر را مطلع سازید.

با فشار دادن دکمه مخصوص آن می توان کاربران را به تماس متصل کرد. این سانترال قابلیت دسترسی اتوماتیک را برای کاربران به همراه دارد. که برنامه ریزی به روی این مرکز تلفن نسبت به دیگر محصولات مشابه راحت است.

 

🟩 مدیریت هزینه های اقتصادی (Economical cost management)

گزارش فعالیت جزئیات تماس را با جزئیات ارائه و ضبط می شود تا یک گزارش کلی وجود داشته باشد. تمامی تماس های داخلی، خارجی، وردی و گرفته شده را به همراه تاریخ ساعت، تاریخ و مدت تماس در سیستم ثبت می شود. قابلیت SDMR توانایی این را به شما می دهد تا اطلاعات تماس از راه دور هزینه تماس مدیریت کنید.

ورود کد حساب کاربری (Account Coed Entry)کاربری می توانید افرادی تماس خارجی یا خروجی داشتند را شناسی کنید. هدف از استفاده این ویژگی صرفا برای حسابداری و صورت حساب می باشد. همچنین تمام اطلاعات تماس به همراه کد شناسه کاربری قابل ذخیره می باشد.

ویژگی SDMR  کد های کاربری تعریف شده را تایید می کند و نیز هزینه های عوارضی را کنترل می کند.کاربرانی که با شماره طولانی تماس گرفتن با وارد کردن کد حساب معتبر می تواند، محدودیت کنترل هزینه را به صورت موقت لغو کنند. از ورد کد های برای مورد حساب کاربری می توان مدیرت مفیدی برای هزینه داشته باشید.

 

🟩 محدودیت عوارض

محدودیت عوارض (Tool Restriction)با برنامه ریزی می توانید دسترسی برخی برنامه های افزودنی محدود کنید. که این امر باعث می شود تا کد های که در منطقه خاص و دور واردشد باشد. در نتیجه مکالمه که از راه دور انجام دهد، غیر مجاز محسوب می شود.

KX-TES824 قابلیت قفل کردن خطوط خارجی را دارد. با قفل کردن خطوط خارجی، برای برقراری تماس نیاز به ورود کد ۴ رقمی دارد. این امر باعث می شود تا از تماس های غیر مجاز و ورود پرسنل تعریف نشده جلوگیری کند. قابلیت اتصال کنسول DSS به این مرکز سانترال وجود دارد.

این اتصال باعث می شود تا دسترسی کنترل ایستگاه الکترونیکی برای اپراتور و مدیر فراهم شود. به عنوان مثال این ویژگی برای هتل ها مناسب است. برای زمانی که مهمان از اتاق خارج شود. با برنامه ریزی بر روی مرکز تلفن زمان اتمام تماس تا زمان مشخص شده مجاز است.

به عنوان مثال اگر ۱۵ ثانیه را تعریف کرده باشد. مدت تماس به ۱۵ ثانیه برسد تماس قطع خواهد شد. قبل از قطع شدن تماس به دو طرف پیام هشدار ارسال خواهد شد.

 

🟩 برنامه ریزی و نگهداری آسان (Easy Programming Easy Maintenance)

برنامه ریزی از طریق نرم افزار شخصی سازی و نگهداری سیستم از همیشه آسان تر شده است. استفاده از کنسول پاناسونیک از طریق کابل USB (RS-232C) به راحتی به رایانه ها شخصی متصل شوید. رابط گرافیکی نیز به شما در مدیریت از راه دور نیز کمک شایانی می کند.

ادمین مرکز تلفن می تواند از طریق مودم به شبکه متصل شود. همچنین می توان زمانی که سیستم غیر فعال است. برنامه ریزی شخصی سازی خود را انجام دهد. رابط کاربری Panasonic PT به شما امکان برنامه ریزی دقیق سیستم را بدون هیچ مشکلی ارائه می دهد.

این سیستم قابلیت استفاده در هنگام قطعی برق را دارد. با اتصال باطری بکاپ (Battery backup) استفاده در هنگام قطعی برق از مرکز سانترال در شرکت شما وجود دارد. برای اتصال باطری به دستگاه سانترال نیاز به کابل اختیاری می باشد.

 

🟩 ظرفیت سیستم (System Capacity)

 1. CO Lines: Basic 3/max 8
 2. Extensions: Basic 8/max 24
 3. Intercom Paths: 3
 4. DTMF Receivers: 2
 5. Door Intercoms and openers (max) 4

 

🚩فروشگاه پاناسونیک آی آر نمایندگی رسمی پاناسونیک در شرق تهران و متخصص خرید و فروش و نصب تجهیزات ارتباطی و نظارتی در ایران بوده که انواع این کالاهای آکبند را به ضمانت اورجینال بودن به شما ارائه میدهد. این فروشگاه انواع خدمات تعمیرات، نصب و مشاوره تخصصی را نیز ارائه داده تا خرید شما را به امن و راحت ترین شکل ممکن، تبدیل نماید. پاناسونیک آی آر آماده ارائه تمام خدمات و کالاهای خود به صورت حضوری و اینترنتی برای تمام سازمان ها و ادارات و فروشگاه ها و کاربران خانگی بوده و رزومه عالی در این زمینه دارد که خیال شما را بابت سفارشتان راحت می نماید!

بعضی از مهمترین محصولات پاناسونیک آی آر:

 • تلفن بی سیم
 • دستگاه سانترال
 • دوربین مداربسته
 • گیت وی
 • آیفون تصویری
 • تجهیزات شبکه
 • دستگاه ضبط تصویر و …

 

مهمترین خدمات پاناسونیک آی آر

 • تعمیر سانترال
 • تعمیر تلفن بی سیم
 • نصب و مشاوره دوربین مداربسته
 • نصب و مشاوره انواع سانترال
 • و …

اطلاعات تکمیلی

وزن 4 کیلوگرم
کشور سازنده

ویتنام

گارانتی

12 ماه عصر ارتباطات

نوع ظرفیت

کم ظرفیت

نوع تکنولوژی

آنالوگ

خطوط شهری

ارتفاء تا 8 خط, به صورت پیش فرض 3 خط

ظرفیت داخلی

ارتقاع تا 24 داخلی, یه صورت پیش فرض 8 داخلی

کالر آیدی

پشتیبانی می کند

دستگاه های سازگار

تلفن هایبرید

کارت ورودی

7 عدد کارت

درفون

امکان پذیر است

نصب پیغام صوتی

امکان پذیر است

خطای نصب

امکان پذیر است

هیچ مورد علاقه ای وجود ندارد

اولین نفری باشید که دیدگاهی را ارسال می کنید “دستگاه سانترال پاناسونیک Panasonic KX-TES824”