۴۰,۷۰۰,۰۰۰ تومان

کارت سانترال پاناسونیک Panasonic KX-TDA6382

سانترال پاناسونیککارت سانترال

🔹 افزایش خطوط شهری

🔹 دارای 24 کانال

🔹 دارای کالرآیدی

🔹 سازگار با سانترال KX-TDA600 و KX-TDE600

🔹 گارانتی 12 ماه

- +
شناسه : KX-TDA6382
برچسب:

شرح

کارت سانترال پاناسونیک KX-TDA6382 ساخت کشور ژاپن می باشد که جهت افزایش خط شهری در مرکز تلفن مورد استفاده قرار می گیرد. با نصب این کارت در دستگاه سانترال ۲۴ کانال خط شهری در ایجاد می شود. در نتیجه می توان گفت برای ارتقاء کسب کار بسیار مناسب است.

همانطور که ذکر شد کارت سانترال مدل KX-TDA6382 به صورت ۲۴ کانال می باشد و خط شهری آنالوگ در مرکز تلفن افزایش می دهد. این کارت با تلفن های تک خط سازگار می باشد و قابلیت خوبی به همراه دارد. از این وسیله برای ارتقاء دستگاه سانترال KX-TDA600 و KX-TDE600 استفاده می شود.

لازم به ذکر است، جهت نصب و راه اندازی نیاز به یک اسلات خالی برای قرار گیری بر دستگاه سانترال فوق می باشد. بهتر است بدانید نام دیگر این محصول کارت MCSLC16 است که دارای ۴ پورت انتقال و رفع خرابی برق می باشد . با نصب ان در مرکز تلفن از سیستم شماره انداز بهره مند نیز می شود، به دلیل اینکه از سیستم کالرآیدی پشتیبانی می کند.

در نتیجه شماره تماس گیرنده بر روی صفحه نمایش تلفن های مجهز به مرکز سانترال قابل رویت می باشد. اگر می خواهید برای کارت سانترال پاناسونیک KX-TDA6382 خطری از جمله سوختگی رخ ندهد، باید قبل از نصب دستگاه را خاموش کنید. از این سوی می توان گفت با وجود این محصول دیگر نیازی به کارت kx-tda0193 برای راه اندازی سانترال ندارد.

اطلاعات تکمیلی

کالر آیدی

دارد

قابلیت کارت

ایجاد 16 خط شهری

دستگاه های سازگار

KX-TDA600, KX-TDE600

کشور سازنده

ژاپن

گارانتی

12 ماه عصر ارتباطات

هیچ مورد علاقه ای وجود ندارد

اولین نفری باشید که دیدگاهی را ارسال می کنید “کارت سانترال پاناسونیک Panasonic KX-TDA6382”