کنسول تلفن دیجیتال پاناسونیک KX-T7640

تلفن پاناسونیکتلفن سانترال

چراغ وضعیت خطوط

انتخاب مستقیم ایستگاه

گارانتی 12 ماهه

دارای 60 کلید

شناسه : KX-T7640
برچسب:

شرح

معرفی و بررسی

کنسول تلفن دیجیتال پاناسونیک KX-T7640

 

کنسول تلفن دیجیتال پاناسونیک KX-T7640 دستگاهی با ۶۰ کلید قابل برنامه ریزی جهت افزایش کارایی تلفن های دیجیتال می باشد. این محصول دسترسی بیشتر به خطوط داخلی و شهری را برای کاربر ایجاد می کند. صفحه کلید DSS با طراحی بسیار با کیفیت و زیبا در ساخت کشور ویتنام می باشد.

کلیدهای کنسول دارای چراغ وضعیت BLF است که با توجه به شرایط به رنگ قرمز و سبز تغییر می کند. این دستگاه سبب افزایش عملکرد و تسلط پرسنل های پر مشغله بر روی خطوط  شهری و داخلی می شود.

کنسول تلفن دیجیتال پاناسونیک KX-T7640 سبب بهبود کارایی و قابلیت تلفن های دیجیتال با ۶۰ کلید DSS می شود. همچنین کارمند های شرکت یا سازمان را قادر می سازد که تسلط و مدیریت بهتری برای ارتباطات خود داشته باشند. زمانی که نیاز به ارتباط سریع با داخلی دیگری داشته باشیم با فشردن کلید مربوطه تماس برقرار می شود.

خطوط شهری، داخلی و یا شماره ی موبایل کاربران را می توانید بر روی کلید های کنسول تعریف کنید. اینگونه در صورت نیاز با لمس یک کلید به مخاطب مورد نظر خود وصل می شوید. سازمان ها و ادارات برای رشد کسب کار خود دارای بیش از یک خط شهری می باشد.

تلفن های که مجهز به کلید های DSS نیستند با زدن ۰ خط به صورت رندوم آزاد می شود. اما با این محصول می توانید هر کلید را به یکی از خطوط  شهری اختصاص دهید. به این ترتیب خط شهری مورد نظر با فشردن کلید مربوطه آزاد شده و آماده شماره گیری می شود. کلید های DSS را می توان جهت برگزاری کنفرانس، انتقال تماس، شماره گیری سریع برنامه ریزی کرد.

کنسول تلفن دیجیتال پاناسونیک KX-T7640 بسیار زیبا و کارآمد در کنار دستگاه تلفن نصب می گردد و قابل استفاده آسان است. کلید از های کنسول از دو قسمت پلاستیکی و شیشه ای تشکیل شده است. قسمت شیشه ای چراغ BLF جهت نشان دادن وضعیت خط می باشد. رنگ های سبز و قرمز چراغ به صورت چشمک زن و ثابت بسته به شرایط تغییر می کنند.

اگر از یک خط  تماس دریافتی داشته باشید، چراغ کلید مربوطه قرمز و به صورت چشمک زن می باشد. چنانچه به تماس پاسخ دهید چراغ به رنگ سبز تغییر رنگ خواهد داد. خطوط مشغول یا خارج از دسترس قرمز رنگ هستند. با تماس مستقیم و یا انتقال تماس به شماره داخلی شما چراغ BLF به صورت سبز چشمک زن می باشد. این محصول را می توان از طریق یک پیچ به تلفن دیجیتال متصل کرد. در صورت نبود جا قابلیت اتصال به دیوار را نیز دارد.

نصب بدنه کنسول بسیار آسان و همه توانای نصب آن را دارند. صفحه کلید دارای شیب با تنظیم در ۴ زاویه می باشد. برای استفاده راحت تر آن را در زاویه دلخواه می توانید تنظیم کنید. برای راه اندازی کنسول دستگاه شما باید مجهز به کارت خطوط دیجیتال باشد. سپس می توان آن را با توجه به مدل دستگاه سانترال توسط نرم افزار برنامه ریزی کرد.

کنسول تلفن دیجیتال پاناسونیک مدل KX-T7640 را مدیر مجموعه می تواند به طور دستی تنظیم و برنامه ریزی کند. کنسول با یک کابل به دستگاه متصل می شود و نیازی به آداپتور ندارد. دستگاه های سازگار با این محصول عبارتند از:

  1. KX-TDA50G , KX-TDA100 , KX-TDA200 , KX-TDA600
  2. ۲KX-TDE100, KX-TDE200, KX-TDE600
  3. KX-NCP500, KX-NCP1000
  4. تلفن های سری T7600

اطلاعات تکمیلی

وزن محصول

260 گرم

گارانتی

12 ماه عصر ارتباطات

کشور سازنده

ویتنام

انتخاب مستقیم ایستگاه

دارد

Co

60 کلید

انتقال تماس

دارد

چراغ وضعیت خطوط

دارد

نصب دیواری

دارد

دستگاه های سازگار

KX-TDA50G، KX-TDA100، KX-TDA200، KX-TDA600، KX-TDE100، KX-TDE200، KX-TDE600، KX-NCP500، KX-TDE600

برند

پاناسونیک

هیچ مورد علاقه ای وجود ندارد

اولین نفری باشید که دیدگاهی را ارسال می کنید “کنسول تلفن دیجیتال پاناسونیک KX-T7640”