۱۲,۱۰۰,۰۰۰ تومان

کارت سانترال پاناسونیک Panasonic KX-NS5174

سانترال پاناسونیککارت سانترال

🔹 برای افزایش داخلی

🔹 16 کانال

🔹 پشتیبانی از کالرآیدی

🔹سازگار با KX-NS500 و KX-NS700

- +
شناسه : KX-NS5174
برچسب:

شرح

برای خرید کارت سانترال پاناسونیک KX-NS5174 باید بدانید که این محصول محصول کشور ویتنام است، که برای افزایش داخلی آنالوگ می باشد. این کارت دارای ۱۶ پورت است که هر پورت ۱ داخلی را به مرکز تلفن اضافه می کند. در نتیجه با نصب این کارت ظرفیت داخلی آنالوگ به ۱۶ کانال افزایش می یابد.

کارت سانترال مدل KX-NS5174 که یکی از برترین محصولات برند پاناسونیک محسوب می شود، برای افزایش خطوط داخلی آنالوگ دستگاه سانترال مورد استفاده قرار می گیرد. این کارت سانترال از سری کارت های ارتقاء دهنده شرکت پاناسونیک می باشد که با توجه به امکانات مختلفی که از طریق نصب آن روی دستگاه سانترال می توان اضافه نمود، محبوبیت خاصی بین استفاده کنندگان از دستگاه های سانترال یافته است.

کاربرانی که از دستگاه سانترال استفاده می کنند، می توانند از طریق تلفن های دیجیتال یا آنالوگ به برقراری ارتباطات داخلی بپردازند. این مدل کارت پاناسونیک قابل نصب برای دستگاه سانترال مدل KX-NS500 و KX-NS700 می باشد، که دستگاه NS500 تا چهار کارت KX-NS5174 می کند. لازم به ذکر است،

برای اتصال تلفن های داخلی به این کارت می توان از ۴ کانکتور RG45 روی کارت استفاده نمود و به هر کدام از کانکتور های ارتباطی ۴ تلفن داخلی را وصل نمود. همچنین با نصب این کارت سانترال قابلیت کالرآیدی به صورت پیش فرض بر روی تلفن نصب می شود، در نتیجه دیگر نیازی به خرید کارت های مختلف برای ایجاد این قابلیت در دستگاه سانترال خود ندارید.

 

اطلاعات تکمیلی

وزن 0.300 کیلوگرم
کالر آیدی

پشتیبانی می کند

قابلیت کارت

ایجاد 16 داخلی آنالوگ

دستگاه های سازگار

سانترال NS500 – NS700

کشور سازنده

ویتنام

گارانتی

12 ماه عصر ارتباطات

هیچ مورد علاقه ای وجود ندارد

اولین نفری باشید که دیدگاهی را ارسال می کنید “کارت سانترال پاناسونیک Panasonic KX-NS5174”