۱۲,۱۰۰,۰۰۰ تومان

کارت سانترال پاناسونیک Panasonic KX-HTS82480

کارت سانترال

🔹 برای افزایش 4 خط تلفن

🔹 دارای 4 کانال

🔹 پشتیبانی از کالر آیدی

🔹 سازگار با سانترال KX-HTS32

- +
شناسه : KX-HTS82480
برچسب:

شرح

کارت سانترال یا PBX Card یک قطعه سخت‌افزاری است که در سیستم‌های تلفنی استفاده می‌شود. این قطعه وظیفه‌ی مدیریت تماس‌های تلفنی داخلی و خارجی یک سازمان یا مکان خاص را بر عهده دارد. اصطلاح “PBX” مخفف “Private Branch Exchange” است، که به معنای یک سیستم تلفنی خصوصی است که داخل یک سازمان یا مکان مشخص استفاده می‌شود. این سیستم معمولاً امکاناتی مانند تماس داخلی بین افراد مختلف در سازمان، تماس‌های خروجی به شماره‌های خارجی، انتقال تماس، ویژگی‌های مدیریتی مختلف و… را فراهم می‌کند.

اما در ادامه قصد بررسی مشخصات فنی این محصول را داریم:

کارت سانترال پاناسونیک KX-HTS82480 محصولی از کشور ویتنام بوده و یکی از برتری کارت های پاناسونیک می باشد. شما به وسیله این قطعه می توانید تعداد خطوط تلفن سازمان و شرکت خود را افزایش بدهید. این امکان برای شرکت هایی که دارای چندین کارمند بوده که قصد پاسخگویی یا تماس همزمان را دارند مناسب می باشد.

کارت سانترال پاناسونیک KX-HTS82480 به شما ۴ کانال مجزا برای ۴ خط تلفن را داده و به ویژه برای دستگاه سانترال KX-HTS32 پاناسونیک طراحی شده است. این محصول به شما امکان داشتن کالرآیدی را نیز میدهد تا بتوانید شماره تماس ورودی و خروجی سازمان خودتان را روی مرکز تلفن رویت نمایید.

اما در نظر داشته باشید که برای راه اندازی ابتدا باید دستگاه سانترال خودتان را خاموش نموده و بعد از نصب کارت روی اسلات مخصوص، دستگاه را روشن نمایید؛ در غیر این صورت کارت آسیب خواهد دید.

اطلاعات تکمیلی

کالر آیدی

پشتیبانی می کند

قابلیت کارت

ایجاد 4 کانال خط شهری

دستگاه های سازگار

دستگاه سانترال KX-HTS32

کشور سازنده

ویتنام

گارانتی

12 ماه عصر ارتباطات

برند

پاناسونیک

هیچ مورد علاقه ای وجود ندارد

اولین نفری باشید که دیدگاهی را ارسال می کنید “کارت سانترال پاناسونیک Panasonic KX-HTS82480”