کارت سانترال پاناسونیک KX-TDA0470

سانترال پاناسونیککارت سانترال
  • نوع کارت: افزایش داخلی IP
  • تعداد کانال: 16 خط
  • قابلیت اصلی: ایجاد بستر VOIP
  •  امکان برقراری تماس اینترنتی: دارد
  • دستگاه سازگار: سانترال سری TDA و TDE
  • کشور سازنده: ویتنام
شناسه : KX-TDA0470
برچسب:

شرح

کارت سانترال پاناسونیک مدل KX-TDA0470 محصولی پر کاربرد برای مرکز تلفن  به شمار می آید. این محصول ساخت کشور ویتنام می باشد و هدف از ساخت آن افزایش داخلی IP است. این کارت به صورت ۱۶ کاناله تعریف شده و با نصب آن ۱۶ داخلی آی پی در مرکز اضافه می شود.

امکانات

کارت سانترال مدل KX-TDA0470 یک کارت ارتقایی است و همانطور که ذکر شد جهت افزایش داخلی IP مورد استفاده قرار می گیرد. اما به جزء افزایش داخلی بستر VOIP را در دستگاه سانترال ایجاد می کند. با ایجاد این فناوری در سیستم، امکان برقراری تماس اینترنتی میسر می شود. این کارت سانترال پاناسونیک سازگار و قابلیت نصب و راه اندازی بر روی سانترال سری TDEو TDA می باشد. همچنین این کارت قابلیت با کلیه تلفن های رومیزی و بی سیم تحت شبکه و تلفن VOIP سری NT سازگار می باشد. این کارت فاقد سیستم کالرآیدی می باشد و جهت افزودن کالرآیدی از کارت مربوطه بایستی کمک بگیرید. کارت KX-TDA0470 به نام کارت IP-EXT16 نیز معرفی می‌شود، همچنین نیز به این کارت کارت ویپ (VOIP Extension) نیز می گویند. لازم به ذکر است این کارت جهت نصب و راه اندازی نیاز به یک اسلات خالی برای قرار گیری بر دستگاه سانترال فوق می باشد .

نکته: برای نصب این کارت حتما باید دستگاه سیستم سانترال خاموش و بعد از نصب این کارت مجدد روشن گردد. در غیر این صورت احتمال اینکه کارت شما بسوزد وجود دارد .

اطلاعات تکمیلی

کالر آیدی
قابلیت کارت

امکان برقرار تماس اینترنتی, ایجاد بستر VOIP, ایجاد16 داخلی IP

دستگاه های سازگار

سری TDA ،TDE

برند
کشور سازنده

ویتنام

گارانتی

12 ماه عصر ارتباطات

هیچ مورد علاقه ای وجود ندارد

اولین نفری باشید که دیدگاهی را ارسال می کنید “کارت سانترال پاناسونیک KX-TDA0470”