صندوق صوتی پاناسونیک Panasonic KX-TVM200

دستگاه سانترالسانترال پاناسونیک

🔹 برای ضبط پیام های صوتی

🔹 حافظه 1000 ساعت

🔹 گارانتی 12 ماه

🔹 ساخت ویتنام

شناسه : KX-TVM200
برچسب:

شرح

برای تصمیم خرید صندوق صوتی KX-TVM200 پاناسونیک باید بدانید که این محصول ساخت کشور ویتنام می باشد. این وسیله با اتصال به مرکز تلفن قابلیت های زیادی به همراه دارد. از اصلی ترین ویژگی محصول می توان به صندوق صوتی اشاره کرد که ۲۴ پورت و ۱۰۲۴ صندوق صوتی در سیستم ایجاد می کند.

حافظه تعریف شده برای این سیستم ۱۰۰۰ ساعت زمان ضبط پیغام می باشد. همچنین با نصب و راه اندازی این دستگاه از مزایایی، همچون سرویس جوابگویی خودکار،مسیریابی خودکار تماس، اطلاع از وجود پیام جدید را ممکن ساخته و بر حسب نیاز شما قابلیت سفارشی شدن را نیز دارا خواهید بود.

اما این موارد تمام امکانات محصول محسوب نمی شود، بلکه با راه اندازی آن ارسال پیغام الکترونیکی، منوی پست صوتی روی صفحه نمایشگر، سرویس مشتری، کنترل تماس در حال انجام ( LCS )، ضبط دو طرفه و انتقال دو طرفه نیز میسر می شود.

 🔶 صندوق صوتی

سیستم پیام گذاری پاناسونیک قابلیت های چند زبانه و کارایی بالایی را در اختیار شما می گذارد. بطوریکه می توانید به مشتریان خود سرویس مطلوبی ارائه کنید، مزایای سیستم پیام گیری که بطور اتوماتیک کار می کند و شما را در طول ۲۴ ساعت شبانه روز آگاه می کند، بهره برده و مهم تر از همه قادر خواهید بود که در هزینه های خود نیز صرفه جویی کنید. سیستم پیام گیری پاناسونیک در واقع به معنای راحتی بیشتر برای شما و رضایت کامل برای مشتریانتان می باشد.

🔶صندوق صوتی متمرکز
امکان استفاده اشتراکی از صندوق صوتی در شبکه فراهم است. این ویژگی دسترسی به صندوق پستی متمرکز را برای تماس گیرنده فراهم می کند. تماس گیرنده پس از شنیدن پیام در انتظار به صندوق صوتی هدایت شده و از سرویس خودکار گویا بهره مند شود.

🔶سرویس مشتری
با استفاده از سرویس مشتری شما قادرید با دادن یک شماره یک رقمی به تماس گیرنده، امکان دسترسی وی را به داخلی های بخش، اعلان های مخصوص و اطلاعات دیگر فراهم نمایید. ابتدا تماس گیرنده منوی سرویس مشتری را می شنود و سپس گزینه موردنظر خود را انتخاب می کند.

🔶 منوی پست صوتی (VM) بر روی صفحه نمایشگر
برای عملکرد آسان تر، منوهای پست صوتی و تعداد پیغام های صوتی دریافتی روی صفحات نمایشگر تلفن های سانترال ظاهر می شوند. کاربران می توانند به راحتی پیغام ها را باز خوانی کنند.

🔶عملکرد های منحصر به فرد پاناسونیک
کنترل تماس در حال انجام (LCS) وقتی که حالت LCS فعال می شود شما قادرید پیام های دریافتی را کنترل نموده و سپس در مورد پاسخگویی یا عدم پاسخگویی تصمیم بگیرید، این سیستم به مانند سیستم منشی تلفنی روی میزتان عمل می کند.

🔶 ضبط دو طرفه
این ویژگی به کاربر امکان می دهد تا مکالمه در حال انجام را در یک صندوق صوتی تنها با فشار کلید Two-Way Record ضبط نماید. نوع دیگر این ویژگی انتقال دو طرفه (Two-Way Transfer) می باشد که به کاربر امکان می دهد تا مکالمه در حال انجام را در صندوق صوتی کاربر دیگری ضبط نماید. این ویژگی برای شرکت هایی که قصد دارند متصدیان پذیرش شخصا پیام ها را ضبط کنند ایده آل می باشد.

اطلاعات تکمیلی

وزن 3 کیلوگرم
کشور سازنده

ویتنام

گارانتی

12 ماه عصر ارتباطات

هیچ مورد علاقه ای وجود ندارد

اولین نفری باشید که دیدگاهی را ارسال می کنید “صندوق صوتی پاناسونیک Panasonic KX-TVM200”