۱۴,۳۰۰,۰۰۰ تومان

کارت سانترال پاناسونیک Panasonic KX-TDA0290

سانترال پاناسونیککارت سانترال

🔹 دارای 30 کانال

🔹 برای افزایش خط PRI

🔹 پشتیبانی از کالرآیدی

🔹 پشتیبانی از 30 تماس همزمان

- +
شناسه : KX-TDA0290
برچسب:

شرح

با توجه به قیمت کارت ۰۲۹۰ پاناسونیک محصول کشور ویتنام می باشد. این کارت به صورت ۳۰ کاناله ساخته شده، و یکی از کارآمد ترین کارت های ارتقایی مرکز تلفن می باشد. هدف از تولید این محصول، ایجاد ۳۰ خط PRI در سانترال می باشد. بدین منظور است که راه اندازی آن در مرکز تلفن تعداد خط شهری PRI مخابراتی مورد افزایش قرار می دهد.

PRI خطی است که شماره های ۴ یا ۵ رقمی به سیستم شما می دهد، و  همچنین از ۳۰ تماس به صورت همزمان پشتیبانی می کند. از کارت سانترال KX-TDA0290 برای لینک کردن دو دستگاه سانترال پرظرفیت به یکدیگر نیز مورد استفاده قرار می گیرد. همچنین دارای قابلیت زیادی مانند ارتباط POINT TO POINT و کالرآیدی می باشد.

این کارت برای دستگاه سانترال سری TDE و TDA ساخته شده و مناسب دیگر دستگاه ها نمی باشد. فاصله ارتباطی ۲۰۰ متری را پشتیبانی می کند و بیشتر از ان ممکن نیست. بهتر است بدانید، برای راه اندازی این کارت از طریق مودم E1 با مخابرات برقراری ارتباط امکان پذیر است. جهت نصب و راه اندازی نیاز به یک اسلات خالی برای قرار گیری بر دستگاه سانترال دارد.

اطلاعات تکمیلی

کالر آیدی

پشتیبانی می کند

قابلیت کارت

امکان اضافه کردن شماره 4 تا 5 رقمی, ایجاد 30 خط پی آر آی PRI, پشتیبانی از 30 تماس به صورت همزمان, دارای ارتباط PINT TO PINT

دستگاه های سازگار

سری TDA ،TDE

کشور سازنده

ویتنام

گارانتی

12 ماه عصر ارتباطات

هیچ مورد علاقه ای وجود ندارد

اولین نفری باشید که دیدگاهی را ارسال می کنید “کارت سانترال پاناسونیک Panasonic KX-TDA0290”