۹,۳۵۰,۰۰۰ تومان

کارت سانترال پاناسونیک Panasonic KX-TDA0174

سانترال پاناسونیککارت سانترال

🔹 دارای 16 کانال

🔹 برای افزایش داخلی

🔹 سازگار با TDA100-200 و TDE100-200

🔹 گارانتی 12 ماهه

- +
شناسه : KX-TDA0174
برچسب:

شرح

برای خرید کارت سانترال پاناسونیک مدل KX-TDA0174 باید بدانید که این محصول ساخت کشور ویتنام است. هدف از ساخت این محصول، افزایش داخلی در مرکز تلفن است. با نصب و راه اندازی آن در دستگاه سانترال، خطوط داخلی به ۱۶ کانال افزایش می یابد. استفاده از این کارت مزایایی زیادی دارد که در بخش بعدی به آن خواهیم پرداخت.

کارت سانترال مدل KX-TDA0174 از مزایایی مانند مدیریت تماس های دریافتی از خطوط داخلی و خارجی برخوردار می باشد. شاید بدانید یک دستگاه سانترال همانند یک مرکز مخابراتی خصوصی می باشد. در این صورت توسط آن می توانید، تنظیمات مختلف بر روی خطوط تلفن محل کار خود را فراهم نمایید.

به صورت کلی دستگاه سانترال در حالت عادی محدودیت ندارد. اما برای اینکه از قابلیت های زیادی بهره مند شوید، می توان از کارت های ارتقایی استفاده کرد. به عنوان مثال اگر یک دستگاه سانترال پرظرفیت در شرکت خود در حال استفاده دارید. با نصب این کارت تعداد خطوط داخلی تا ۱۶ کانال ارتقاء می یابد.

این کارت سانترال بر روی دستگاه های مدل TDA100-200 و TDE100-200 نصب می شود. از معایب آن می توان به عدم پشتیبانی از سیستم کالرآیدی اشاره نمود. در صورتی که تمایل داشته باشید از قابلیت Caller ID بهره ببرید، از کارت TDA0177 استفاده کنید.

اطلاعات تکمیلی

گارانتی

12 ماه عصر ارتباطات

کشور سازنده

ویتنام

قابلیت کارت

ایجاد 16 داخلی آنالوگ

دستگاه های سازگار

سری TDA ،TDE

کالر آیدی

پشتیبانی نمی کند

هیچ مورد علاقه ای وجود ندارد

اولین نفری باشید که دیدگاهی را ارسال می کنید “کارت سانترال پاناسونیک Panasonic KX-TDA0174”