۲۹,۷۰۰,۰۰۰ تومان

کارت سانترال پاناسونیک Panasonic KX-NS5110

سانترال پاناسونیککارت سانترال

🔹 SIP ترانک دارد

🔹 لایسنس پیش فرض دارد

🔹سازگار با KX-NS500 و KX-NS700

🔹 گارانتی 12 ماه

🔹 قابلیت ایجاد بستر vope

🔹 پشتیبانی کالر آیدی

- +
شناسه : KX-NS5110
برچسب:

شرح

کارت سانترال پاناسونیک KX-NS5110 ساخت کشور ویتنام می باشد که در بسیار از شرکت ها جهت ارتقاء مورد استفاده قرار می گیرد. کاربرد این محصول برای ایجاد بستر VOIP است. با نصب و راه اندازی آن در مرکز تلفن مزایای زیادی بهره مند خواهید شد، در بخش بعدی خواهیم پرداخت.

کارت سانترال مدل KX-NS5110 برای ایجاد بستر VOIP به کمک لایسنس های وجود مورد استفاده قرار می گیرد. لایسنس ها به صورت پیش فرض همراه این کارت است،که نقش مهمی در ارتباط بین مرکز تلفن مختلف، راه اندازی بستر های VOIP دارد. این لایسنس ۴ عدد برای پشتیبانی تلفن های تحت شبکه سری NT می باشد.

با راه اندازی کارت سانترال پاناسونیک KX-NS5110 به جزء بستر VOIP از سرویس های دیگر مانند پروتکل های SIP بهره مند خواهید شد. در نتیجه از تلفن های تحت شبکه SIP پشتیبانی می کند، به دلیل اینکه ظرفیت اولیه ۴ عدد IP تلفن را فعال دارد. اگر بخواهیم تفاوت بین کارت VOIP سری NS و TDE شرح دهیم، به این گونه است.

کارت سانترال پاناسونیک KX-NS5110 که برای سری TDE مناسب است، قابلیت افزایش پیغام گیر تا ۶۴ همزمان دارد. این سرویس از قابلیت های سری TED بوده و کارت سانترال مدل KX-NS5110 فاقد این قابلیت می باشد. این کارت سانترال مناسب دستگاه های NS500 و NS700 می باشد. با نصب این کار به همراه کارت DSP بر روی دستگاه سانترال کارایی زیادی به وجود می آید.

در نتیجه با نصب آن از منشی تلفنی، صندوق صوتی، ضبط مکالمه برخوردار می شوید. از ویژگی بارز این محصول می توان به پروتکل انتقال فکس T.38 شاره نمود. همچنین این کارت توانایی ایجاد ۶۴ کانال صندوق صوتی را دارد. لایسنس های کارت سانترال مدل KX-NS5110 به ۵ نوع کلید های فعال سازی کدگذاری رمز می شود. این ۵ نوع لایسنس، تلفن تحت شبکه، IP، IP Phone، SIP Phone و ترانک IP Trunk می باشد.

اطلاعات تکمیلی

وزن 0.500 کیلوگرم
گارانتی

12 ماه عصر ارتباطات

کشور سازنده

ویتنام

کالر آیدی

پشتیبانی می کند

قابلیت کارت

ایجاد بستر vope

دستگاه های سازگار

سانترال سری TDE

هیچ مورد علاقه ای وجود ندارد

اولین نفری باشید که دیدگاهی را ارسال می کنید “کارت سانترال پاناسونیک Panasonic KX-NS5110”