۱۵,۴۰۰,۰۰۰ تومان

کارت سانترال پاناسونیک Panasonic KX-TDA0177

سانترال پاناسونیککارت سانترال

🔹 16 کانال

🔹 ساخت ویتنام

🔹 برای افزایش داخلی

🔹 پشتیبانی از کالرآیدی

🔹 سازگار با سانترال سری TDA و  TDE

- +
شناسه : KX-TDA0177
برچسب:

شرح

کارت سانترال پاناسونیک KX-TDA0177 وظیفه مدیریت تماس‌های تلفنی داخلی و خارجی را بر عهده دارد. به عبارت دیگر، این کارت واسطه‌ای بین تلفن‌ها، خطوط خارجی و داخلی، و امکانات مختلف تلفن می باشد. با استفاده از کارت سانترال، می‌توانید ارتباطات داخلی در سازمان یا مکان مشخص خود را بهبود بخشیده و تماس‌های خارجی را مدیریت کنید.

کارت سانترال پاناسونیک KX-TDA0177 امکانات متنوعی از جمله انتقال تماس، تماس‌های داخلی، تماس‌های خارجی، کنفرانس تلفنی، ویژگی‌های مدیریتی متنوع و… را برای سازمان شما فراهم می‌ نماید. کارت سانترال پاناسونیک KX-TDA0177 ساخت کشور ویتنام بوده و برای افزایش خطوط تلفن داخلی مورد استفاده می باشد.

با نصب کارت KX-TDA0177 شما می توانید تا ۱۶ کانال برای خطوط تلفن سازمان خود استفاده نمایید. اما این محصول امکانات دیگری نیز دارد که در ادامه به شما معرفی خواهیم نمود:

کارت سانترال پاناسونیک KX-TDA0177 دارای ۲ پورت PTF بوده که در زمانی که قطعی برق می توانید به وسیله اتصال کابل تلفن به این پورت از خطوط تلفن خود استفاده نمایید. این موضوع برای صاحبان کسب و کار مساله بسیار مهمی بوده و از ایجاد خسارات مادی ناشی از قطعی برق جلوگیری می نماید.

در نظر داشته باشید که برای نصب این کارت به دستگاه های سری TDA و TDE نیاز دارید و همچنین می توانید از سیستم کالر آیدی نیز بهره مند شوید. این کارت با تمام تلفن های آنالوگ و معمولی نیز سازگار می باشد.

در انتهای جهت نصب این نکته را به خاطر داشته باشید که قبل از اتصال کارت، دستگاه را خاموش نمایید در غیر این صورت این کار باعث آسیب جدی به کارت سانترال خواهد شد.

اطلاعات تکمیلی

گارانتی

12 ماه عصر ارتباطات

کشور سازنده

ویتنام

کالر آیدی

دارد

قابلیت کارت

ایجاد 16 داخلی آنالوگ

دستگاه های سازگار

سری TDA ،TDE

هیچ مورد علاقه ای وجود ندارد

اولین نفری باشید که دیدگاهی را ارسال می کنید “کارت سانترال پاناسونیک Panasonic KX-TDA0177”