۱,۴۳۰,۰۰۰ تومان

کارت سانترال پاناسونیک Panasonic KX-NS5130

سانترال پاناسونیککارت سانترال

🔹 کارت لینک

🔹 برقراری ارتباط میان 3 دستگاه

🔹 سازگار با سانترال KX-NS500

🔹 شلف قابل اتصال: KX-NS520

- +
شناسه : KX-NS5130
برچسب:

شرح

کارت سانترال پاناسونیک KX-NS5130 محصولی دیگر کشور ویتنام می باشد. این کارت به صورت سه پورت ساخته که جهت لینک شدن دستگاه سانترال اصلی با زیر مجموعه ها مورد استفاده قرار می گیرد. همانطور که می دانید دستگاه سانترال یک مرکز مخابرات خصوصی است، که باعث افزایش و با ارتقای سرعت و کاهش هزینه های اقتصادی شرکت ها می شود.

برای ارتقاء بیشتر مرکز تلفن نیاز به کارت های ارتقایی و یا متصل شدن دستگاه به یک دیگر نیاز به کارت لینک است. شرکت پاناسونیک این محصول را مناسب دستگاه سانترال NS500 و NS520 ساخته است، اما تنها بر روی دستگاه سانترال پاناسونیک NS500 قابل نصب می باشد.

کارت سانترال پاناسونیک KX-NS5130 برای برقراری ارتباط میان دو یا سه دستگاه سانترال مورد استفاده قرار می گیرد. با نصب در دستگاه مستر ارتباط میان سانترال و شلف ها صورت می گیرد.  بر روی کارت خروجی به صورت سکوت RG45 است و برای ۳ شلف NS520 ،۳ سوکت بر روی آن تعبیه شده است.

با اتصال سر کابل شبکه به سوکت LINK بر روی شلف NS520 و اتصال سر دیگر کابل شبکه به یکی از پورت (درگاه) های کارت، می توانید برای هر یک از شلف های NS520 ارتباط برقرار کنید. وجود این مدل کارت سانترال برای ارتباط برقرار کردن بین سانترال NS500 و NS520 بسیار ضروری می باشد.

نتیجه می توانید ۳ دستگاه ns520 را برای بالابردن ظرفیت در ارتباط و به منظور کارایی بیشتر به سانترال ns500 وصل کنید. ظرفیت دستگاه سانترال NS500 با قرار دادن این کارت به بالاترین مقدار خود می رسد و بیشترین کارایی را از خود نشان می دهد.

نکته: برای نصب کارت ابتدا دستگاه را خاموش و بعد نصب مجدد روشن کنید تا کارت دچار سوختی نشود.

اطلاعات تکمیلی

وزن 0.200 کیلوگرم
کالر آیدی

پشتیبانی نمی کند

قابلیت کارت

اتصال و ارتباط میان 3 دستگاه

دستگاه های سازگار

KX-NS500, KX-NS520

کشور سازنده

ویتنام

گارانتی

12 ماه عصر ارتباطات

هیچ مورد علاقه ای وجود ندارد

اولین نفری باشید که دیدگاهی را ارسال می کنید “کارت سانترال پاناسونیک Panasonic KX-NS5130”