۸,۶۲۵,۰۰۰ تومان

کارت سانترال پاناسونیک Panasonic KX-TDE0110

سانترال پاناسونیککارت سانترال
  • نوع کارت : پردازشگر فرکانس دیجیتال
  • تعداد کانال : 16 کانال DSP
  • بستر VOIP : ایجاد می کند
  • دستگاه سازگار: سانترال سری TDE
  •  کشور سازنده : ویتنام
  • قابلیت کارت:
  •               ایجاد 16 کانل DSP ( پردازشگر سیگنال دیجیتال)
  •                ایجاد بستر VOIP
  •                برقراری تماس اینترنتی
- +
شناسه : KX-TDE0110
برچسب:

شرح

معرفی وبررسی

کارت سانترال پاناسونیک KX-TDE0110

 

کارت سانترال پاناسونیک KX-TDE0110 محصول کشور ویتنام می باشد. این محصول به صورت ۱۶ کانال طراحی شده و اصلی ترین قابلیت آن ایجاد بستر VOIP است. با نصب و راه اندازی آن در مرکز تلفن، قابلیت زیادی از جمله تماس اینترنتی برقرار می شود. این کارت مناسب برای سانترال سری TDE ساخته شده و قابل نصب به روی دیگر دستگاه ها نمی باشد. استفاده از این کارت مزایای زیادی دارد که در بخش های بعدی به آن خواهیم پرداخت.

کارت سانترال مدل KX-TDE0110 یکی از کارآمدترین و پرفروش محصولات برند پاناسونیک به شمار می آید. همانطور که در بخش قبلی ذکر این کارت به صورت ۱۶ کانال است. بدین منظور است که ۱۶ کانال مجزا در مرکز تلفن ایجاد می کند و همچنین با نصب آن بستر VOIP نیز ایجاد می شود. این کارت به صورت ۴ دارای لایسنس اولیه IP ترانک است. با موجود آن ها برقراری ارتباط با سرور های دیگر و راه اندازی خطوط مخابراتی ۵ رقمی میسر می شود. همچنین به جزء این لایسنس ۸ عدد دیگر به نام لایسنس IP Phone وجود دارد. در نتیجه فعال سازی تلفن های نرم افزاری و سخت افزاری سری NT ممکن است. شما می توانید با اندکی هزینه و آبونمان ماهیانه اینترنت، در هر نقطه از جهان، به برقراری تماس به پردازید.

این محصول به نام کارت پردازشگر سیگنال دیجیتال که به صورت ۱۶ کاناله ساخته شده است. نصب و راه اندازی آن مزایای زیادی دارد که به آن ذکر شد. این کارت سانترال پاناسونیک از کد گذاری های G729 و G711  a پشتیبانی می کند. لازم به ذکر است، پیکر بندی اولیه ۴ IP ترانک توسط ۸ IP PTs صورت می گیرد. نام دیگر این محصول کارت ۱۶/۶۴ DSP است که CODEC را بین G.711 و G.729 رد و بدل می کند. اگر می خواهید عملکرد بهتر VOIP استفاده کنید، باید DSP16 یا DSP64 را نصب کند. کارکرد اصلی DSP کانال به این صورت که گفته می شود است. مسیر ارتباطی موجود از رابط IP تا رابط تلفن سنتی ۴۹ مسیر در TDE100 و TDE200 محدود می کند. همچنین اگر CVM غیر فعال باشد، در نتیجه به ۵۳ مسیر محدود می شود. اما ۳۲ مسیر IP ترانک محدود شده وجود دارد. ظرفیت های کارت VOIP DSP با ترکیبی از قدرت پردازشگر DSP موجود دارد. اما مسیر های موجود از طریق هر یک اتصالات IP ترانک و داخلی شمارش می شود. بهتر است بدانید، رمز گذاری صوتی به ۳ عدد در دسترس است و کد ۷۱۱/G.722 79.5 Kbps با استفاده از بسته های ۳۰ ثانیه کار می کند. اما کد ۷۲۹ ۲۳.۵ Kbps با کمک بسته های ۳۰ MS کارکرد دارد، که این کمترین میزان استفاده از شبکه است، اما بالا ترین میزان استفاده از پردازنده DSP  را دارد.

اطلاعات تکمیلی

کالر آیدی

پشتیبانی نمی کند

قابلیت کارت

ایجاد 16 کانل DSP ( پردازشگر سیگنال دیجیتال), ایجاد بستر VOIP, برقراری تماس اینترنتی

دستگاه های سازگار

سانترال سری TDE

کشور سازنده

ویتنام

گارانتی

12 ماه عصر ارتباطات

هیچ مورد علاقه ای وجود ندارد

اولین نفری باشید که دیدگاهی را ارسال می کنید “کارت سانترال پاناسونیک Panasonic KX-TDE0110”