۳۷,۶۲۵,۰۰۰ تومان

کارت سانترال پاناسونیک مدل KX-TDE0111

سانترال پاناسونیککارت سانترال
  • نوع کارت:  ارتقایی VOIP
  • تعداد کانال : 64 کانالDSP و 32 داخلی IP
  •  قابلیت : برقراری تماس اینترنتی
  • دستگاه سازگار: سانترال سری TDE
  • کشور سازنده: ویتنام
- +
شناسه : KX-TDE0111
برچسب:

شرح

کارت سانترال پاناسونیک مدل KX-TDE0111 ساخت کشور ویتنام است و یک محصول کاربردی محسوب می شود. این کارت نسبت به دیگر محصولات مشابه از قابلیت بسیار زیادی برخوردار است. با نصب و راه اندازی آن از مزایای زیادی برخوردار خواهید شد.

امکانات

کارت سانترال مدل KX-TDE0111 برای ایجاد بستر VOIP در مرکز سانترال مورد استفاده قرار می گیرد. با نصب و راه اندازی آن از قابلیت های زیادی مانند امکان برقرار تماس اینترنتی میسر می شود. استفاده از این کارت ارتباط میان دو دستگاه را فراهم می سازد، در نتیجه نیاز به کارت لینک نمی باشد. این محصول به صورت ۶۴ کاناله DSP ساخته شده که به محض نصب ۸ داخلی فعال می شود و برای ۸ داخلی دوم نیاز به کلید فعال سازی (لایسنس) می باشد. این کارت سانترال پاناسونیک مناسب برای دستگاه سری TDE ساخته شده که با نصب آن به غیر از ویژگی های ذکر شده، قابلیت دیگر هم دارد. این قابلیت ها عبارتند از  ایجاد سیستم ۱۰b10BASIC CA و ۱۶ کانال GATEWAY IP ایجاد می باشد. همچنین امکان افزایش ۳۲ داخلی IP VOIP وجود دارد. بدین منظور است که امکان اتصال تلفن های تحت شبکه سری NT به مرکز سانترال وجود دارد. این کارت ابتدا با فعال سازی لایسنس مورد نیاز تا ۱۲۸ داخلی و انواع ca و حداکثر ۶۴ ترانک روی مراکز tde100 و ۱۲۸ ترانک روی مراکز tde200 و tde600 اضافه می کند. لازم به ذکر است، فقط ۱۶ تا ترانک ۳۲ داخلی ای پی ۲۲ca ابتدای به صورت پیش فرض تعریف شده و برای بهره بردن از آن نیاز به فعال سازی لایسنس می باشد.

اطلاعات تکمیلی

کالر آیدی

پشتیبانی نمی کند

قابلیت کارت

16 کانال GATEWAY IP, امکان اتصال تلفن های تحت شبکه سری NT, امکان افزایش 32 داخلی IP VOIP, امکان برقرار تماس اینترنتی, ایجاد 64 کانال DSP, ایجاد بستر VOIP, ایجاد سیستم 10b10BASIC CA

دستگاه های سازگار

سانترال سری TDE

برند
کشور سازنده

ویتنام

گارانتی

12 ماه عصر ارتباطات

هیچ مورد علاقه ای وجود ندارد

اولین نفری باشید که دیدگاهی را ارسال می کنید “کارت سانترال پاناسونیک مدل KX-TDE0111”