پردازش گر صدا پاناسونیک Panasonic KX-TVM50

دستگاه سانترالسانترال پاناسونیک
  • نوع دستگاه : سیستم پردازشگر صدا
  • قابلیت اصلی : صندوق صوتی
  • دستگاه سازگار: سانترال های پاناسونیک
  • گارانتی : 12 ماه
  • کشور سازنده: ویتنام
شناسه : KX-TVM50
برچسب:

شرح

پردازش صدا پاناسونیک مدل KX-TVM50 یک محصول کاربردی برای اکثر شرکت ها می باشد. این محصول ساخت کشور ویتنام می باشد و با اتصال به مرکز سانترال کارایی دارد. لازم به ذکر است که بدون نصب کارت مربوطه نمی توان از مزایایی آن برخوردار شد. سیستم پردازشگر صدا سرویس های زیادی مانند جوابگویی خودکار،مسیریابی خودکار تماس، اطلاع از وجود پیام جدید را ممکن ساخته و بر حسب نیاز شما قابلیت سفارشی شدن را دارد. همچنین با راه اندازی از آن از امکاناتی هم چون صندوق صوتی، صندوق صوتی متمرکز، سرویس مشتری، منوی پست صوتی (VM) بر روی صفحه نمایشگر و عملکرد های منحصر به فرد پاناسونیک بهره مند خواهید شد.

صندوق صوتی

سیستم پیام گذاری پاناسونیک (صندوق صوتی) قابلیت چند زبانه و کارایی بالایی را در اختیار شما می گذارد . در نتیجه می توانید به مشتریان خود سرویس مطلوبی ارائه کنید، همچنین شما از مزایای سیستم پیام گیری که بطور اتوماتیک کار می کند بهره مند می شود، و به صورت ۲۴ ساعت شبانه روز شمار را آگاه می کند. با این سیستم در هزینه های خود نیز صرفه جویی خواهید کرد. سیستم پیام گیری پاناسونیک در واقع به معنای راحتی بیشتر برای شما و رضایت کامل مشتریانتان می باشد.

صندوق صوتی متمرکز

صندوق صوتی متمرکز یکی از ویژگی خوب این دستگاه به شمار می آید که امکان استفاده اشتراکی از صندوق صوتی در شبکه فراهم می سازد. در نتیجه دسترسی به صندوق پستی متمرکز را برای تماس گیرنده فراهم می کند. همچنین از شنیدن پیام در انتظار صندوق صوتی هدایت شده و از سرویس خودکار گویا بهره مند خواهید شد.

سرویس مشتری

با استفاده از سرویس مشتری شما قادرید با دادن یک شماره یک رقمی به تماس گیرنده، امکان دسترسی وی را به داخلی های بخش ، اعلان های مخصوص و اطلاعات دیگر فراهم نمایید. برای این کار ابتدا تماس گیرنده منوی سرویس مشتری را می شنود و سپس گزینه موردنظر خود را انتخاب می کند.

منوی پست صوتی (VM) بر روی صفحه نمایشگر

برای عملکرد آسان تر، منوهای پست صوتی و تعداد پیغام های صوتی دریافتی روی صفحات نمایشگر تلفن های سانترال ظاهر می شوند. در نهایت کاربران می توانند به راحتی پیغام ها را باز خوانی کنند.

عملکرد های منحصر به فرد پاناسونیک

کنترل تماس در حال انجام (LCS) وقتی که حالت LCS فعال می شود. شما قادرید پیام های دریافتی را کنترل و سپس در مورد پاسخگویی یا عدم پاسخ تصمیم بگیرید. این سیستم به مانند منشی تلفنی روی میزتان عمل می کند. ضبط دو طرفه از سرویس های خوب آن است که به کاربر این امکان را می دهد، تا مکالمه در حال انجام را در یک صندوق صوتی تنها با فشار کلید Two-Way Record ضبط نماید. نوع دیگر این ویژگی انتقال دو طرفه (Two-Way Transfer) می باشد. در نتیجه هنگام مکالمه در حال انجام، این امکان برای ضبط پیغام برای در صندوق صوتی فراهم است. این ویژگی برای شرکت هایی که قصد دارند متصدیان پذیرش شخصا پیام ها را ضبط کنند مناسب می باشد.

اطلاعات تکمیلی

برند
کشور سازنده

ویتنام

گارانتی

12 ماه عصر ارتباطات

هیچ مورد علاقه ای وجود ندارد

اولین نفری باشید که دیدگاهی را ارسال می کنید “پردازش گر صدا پاناسونیک Panasonic KX-TVM50”