دستگاه سانترال پاناسونیک Panasonic KX-TEM824

دستگاه سانترالسانترال پاناسونیک
  • ظرفیت: کم ظرفیت
  • نوع فناوری: آنالوگ
  • تعداد کانال پیش فرض: 6 خط شهری و 16 داخلی
  • تعداد کانال با نصب کارت: افزایش به 8 خط شهری و 24 داخلی
  • سیستم کالرآیدی: پشتیبانی می کند
شناسه : KX-TEM824
برچسب:

شرح

دستگاه سانترال پاناسونیک مدل KX-TEM824ساخت کشور ویتنام می باشد. این سیستم PBX یک مرکز تلفن کم ظرفیت محسوب می شود و جهت کارکرد از فناوری آنالوگ بهره می گیرد. این سانترال به صورت پیش فرض ۶ خط شهری و ۱۶ داخلی را ایجاد می کند اما با اتصال کارت به ۸ خط شهری و ۲۴ داخلی تبدیل می شود.

امکانات

دستگاه سانترال مدل KX-TEM824 مناسب شرکت هایی می باشد که دارای پرنسلی چند نفره هستند. با استفاده از این دستگاه سانترال از امکاناتی مانند پذیرش خودکار سه سطحی به همراه راهنمایی صوتی ، کانال DISA می باشد. کانال با DISA دسترسی مستقیم به سیستم را برای کاربران و پیام صوتی داخلی (BV) بهره مند شوید. تلفن های قابل استفاده برای این دستگاه از نوع هایبرید و آنالوگ می باشد و اتصال تلفن های دیگر مقدور نمی باشد.

ویژگی های مفید و کارآمد

ویژگی های ها مفید و کارآمد این PBX به چند دسته از جمله سیستم پاسخگویی سه مرحله، پیام صوتی داخلی BV، پشتیبانی از سیستم کالرآیدی و همچنین امکان ارسال و دریافت پیام کوتاه تقسیم شده است.

• سیستم پاسخگویی سه مرحله ای
سیستم پاسخگویی در این دستگاه به سه مرحله تقسیم شده است. مرحله اول مشتری که با شرکت شما تماس گرفته باشند، اجازه می دهد با فشار دادن کلید های معرفی شده حتی بدون مراجعه به اپراتور، به بخش مورد نظر متصل شود. مرحله دوم زمانی صدای اپراتور گویا که شنیده شود، توسط مدیر آن بخش ضبط خواهد شد. مرحله سوم با سرویس Ring Group از سرویس به شمار می آید. در نقاطی حتی خارج از کشور مقصد مورد نظر را می توان شماره گیری کرد. وقتی سیستم سیگنال انتقال فکس را توسط DISA دریافت می کند، به صورت خودکار فکس را متصل مرکز می کند. تماس های نمابر را به صورت روزانه و یا شبانه بدون نیاز به خط اختصاص فکس می توان دریافت کرد. تمام تماس های به روی تلفن ها ورود پیدا می کند، هر کاربر امکان پاسخگویی به تماس را دارد.

• پیام صوتی داخلی BV
پیام صوتی داخلی BV از امتیازات این مرکز تلفن محسوب می شود که بدون ایجاد پست صوتی امکان استفاده به روی تلفن امکان دارد. این سیستم باعث که تماس و پیام مشتری هیچوقت از دست ندهید. با مراجعه به در صندوق صوتی می توانید محتوای تماس ها و پیغام ها را پیام چک کنید. شخص تماس گیرنده می تواند به صورت مستقیم در صندوق صوتی شما پیغام بگذارند. می توانید دسترسی راحتی به اطلاعات کاربر بدون مشاهده یادداشت داشته باشید. مراکز تماس می تواند از منطقه پیام مشترک جهت ضبط مکالمه استفاده کرد. که در زمان مناسب توسط ادمین قابل پخش می باشد. پردازشگر (vps) پاناسونیک برای پیشرفت سیستم پیام رسان صوتی نیاز است. توجه داشته باشید که برای استفاده از این سیستم نیاز به نصب کارت پیام صوتی دارد.

• پشتیبانی از کالرآیدی (Caller ID Display)
از امتیازت این سیستم PBX پاناسونیک می توان به پشتیبانی از سیستم کالرآیدی اشاره کرد. بدین منظور است که نمایش اطلاعات تماس گیرنده به صورت تک خطی SLT به روی نمایشگر تلفن های اختصاصی کانال با پشتیبانی ازAPT امکان پذیر می باشد. تشخیص تماس گیرنده و مدیریت بهتر تماس از از مزایای کالرآیدی محسوب می شود. حافظه ذخیره تا ۲۰ شماره و ۳۰۰ گزارش مشترک را ارئه می دهد. از دیگر ویژگی ها می توان به فراخوانی راحت تماس های ورودی اشاره کرد. که استفاده از کالرآیدی توسط نصب کار مربوطه امکان پذیر می باشد.

• امکان ارسال و دریافت پیام کوتاه (Flexible SMS Routing)
سرویس پیام کوتاه (SMS) خطوط مخابراتی کشور شما پشتیبانی کند. سرویس پیام رسانی کوتاه قابلیت بسیار مقرون به صرفه به شمار می آید. عملکرد این سیستم به اسن گونه است، پیام متنی بین تلفن ها ثابت و تلفن های همراه ارسال و دریافت کنید. با برنامه ریزی، کاربر به صورت مستقیم SLT تلفن تک خط ارسال کنند. توجه داشته باشید سیستم را چک کنید که پیام به صورت خصوصی توسط کاربر مورد نظر دریافت می شود. جهت استفاده از این سرویس نیاز است حتما از دارا بودن کارت کالرآیدی اطمینان خاطر کسب کنید.

کنترل کار آمد تماس

کنترل کارآمد تماس در این دستگاه سانترال پاناسونیک باعث شده تا از ویژگی های زیادی مانند توضیح یکنواخت تماس با پیام (UCD)، انتقال تماس، بهبود تصویر شرکت حالت روز، شب و نهار، اتصال درب بازکن تصویری و اتوماتیک برای کاربر دارد. همچنین از دیگر ویژگی ها می توان به تماس های اضطراری، کنفرانس ۵ نفره، نظارت بر اتاق ها، انتخاب ملودی زنگ، گروه داخلی، انتظار تماس، دسترسی اتوماتیک (CO) و حالت حالت PBX اشاره کرد.

• توضیح یکنواخت تماس با پیام (UCD)
کنترل مفید و سریع تماس های وردی از قابلیت های مفید این سانترال محسوب می شود. کنترل تماس های ورودی (UCD) به همراه پیام به صورت یکنواخت بین داخلی ها می باشد. اگر خط های داخلی اشغال باشد، تماس به صورت خودکار به Disa متصل می شود. این امکان بسیار مناسب برای شرکت هایی بزرگی تعداد تماس بالا دارد، که تعداد افراد پس گو به تلفن یک یا دو نفر می باشد.

• انتقال تماس
انتقال تماس یک قابلیت مهم و کار آمد دستگاه سانترال به شمار می آید. زمانی که در دفتر کار خود حضور نداشتید با فعال سازی داخلی به روی گوشی تلفن همراه خود، قادر به پاسخگویی تماس های کاری خود باشید. هنگامی که یک داخلی اشغال باشد، به صورت خودکار به داخلی دیگر تماس انتقال می دهد.

• بهبود تصویر شرکت
زمانی که خارج از ساختمان شرکت هستید یا زمانی که از میز کار خود دور هستید. دسترسی راحتی با برنامه ریزی دقیق به روی مرکز سانترال می توانید قادر به پاسخگوی تماس باشید. به چند روش پاسخگویی به تماس امکان پذیر می باشد. روش اول اینکه با ایجاد یک داخلی روی تلفن و همچنین روش دوم با برنامه ریزی صندوق پستی تماس به صورت خودکار هدایت می شود. در نتیجه کاربر می تواند پیام صوتی بگذار تا از محتوای تماس اطلاع داشته باشید. برنامه ریزی این امکان را می دهد زمانی که از میز خود دور هستید، امکان مدیرت تماس ها را از راه دور داشته باشید.

• حالت روز، شب و نهار (Day/Night/Lunch Mood)
این سیستم دارای سه حالت روز، شب و ناهار می باشد. با مدیرت سیستم می توانید این امکان را فراهم سازید که در چه ساعاتی تماس دریافت کنید. با برنامه ریزی این سیستم می توانید در حالت شب و ناهار تماسی به شما وصل نشود. با ساعت دهی به حالت روز در آن ساعت مشخص تماس ها به تلفن شما ورد پیدا می کند.

• اتصال درب بازکن تصویری و اتوماتیک ( Door phones/Door openers)
دستگاه می تواند به انواع درب های هوشمند، زنگ درب و درب بازکن اتوماتیک متصل گردد. بدین منظور می توانید دسترسی بهتری در باز کردن انواع درب ها توسط این مرکز سانترال فراهم کنید. زمانی که مراجعه کننده زنگ درب شما را فشار دهد، تلفنی که از پیش تعیین شده زنگ می خورد و شما را باخبر می شوید. با قابلیت اتصال زنگ درب های استاندارد به این سیستم امکان این امر است که همیشه از ورود افراد باخبر باشید.

• تماس های اضطراری (Emergency Call)
دسترسی سریع به ۵ شماره اضطراری مختلف با برنامه ریزی بر روی سیستم می توانید داشته باشد. تماس با شماره های اضطراری مانند پلیس، اورژانس، آتش نشانی و… توسط تلفن های متصل به این دستگاه امکان پذیر است.

• کنفرانس ۵ نفره (five-party conference)
سانترال پاناسونیک مدل KX-TEM824 پشتیبان قابلیت کنفرانس می باشد. توسط این قابلیت می توانید ۵ نفر از کارمندان را به صورت همزمان به یک جلسه دعوت کنید. همچنین می توانید ۲ نفر خارج از مکالمه را وارد کنفرانس نمایید. لارم به ذکر است، تلفن های متصل به مرکز باید از این قابلیت پشتیانی از کنفرانس را داشته باشد.

• نظارت بر اتاق ها (Room Monitor)
می توانید نظارت کاملی بر اتاق ها توسط یک گوشی تلفن آنالوگ یا درب بازکن های هوشمند داشته باشید. این ویژگی جهت نظارت اتاق ها برای مسائل امنیتی بسیار مفید می باشد.

• گروه داخلی (Extension Group)
به وسیله این مرکز تلفن می توانید تا ۸ گروه داخلی ایجاد نمایید. در این گروه کاربران توانایی تماس مستقیم با سایر اعضاء دارند. کاربران همچنین می توانند اعلان صوتی ارسال کنند. کاربران گروه DISA و UCD که یک گروه خاص محسوب می شوند، توانایی استفاده نیز دارند.

• انتخاب ملودی زنگ ( Ringing Pattern selection)
با استفاده از این دستگاه می توانید الگوی متفاوتی برای ملودی تماس ها ایجاد کنید. می توانید با برنامه ریزی صدای زنگ تماس های ورودی و آیفون ها را به راحتی تشخیص دهید. همچنین می توان تماس های خصوصی را از سایر تماس ها جدا کرد.

• انتظار پیام(Message Waiting)
دستگاه سانترال مدلKX-TEM824 از قابلیت انتظار پیام برخوردار است. می توانید زمانی که مشغول مکالمه هستید با ارسال پیامی کوتاه کاربر را مطلع سازید. با فشار دادن دکمه مخصوص آن می توان کاربران را به تماس متصل کرد.

• دسترسی اتوماتیک (CO)
سانترال پاناسونیک KX-TEM824 قابلیت دسترسی اتوماتیک را برای کاربران دارد. برنامه ریزی به روی این مرکز تلفن نسبت به دیگر محصولات مشابه راحت است.

• حالت PBX
ویژگی تنظیمات متمرکز بروی تلفن KX-T7710 توسط حالت PBX این دستگاه امکان پذیر است. با این برنامه ریزی می توان دسترس و کارد بهتری با تلفن KX-T7710 پاناسونیک داشته باشید

مدیریت هزینه های اقتصادی

مدیریت هزینه های اقتصادی شامل گزارش فعالیت جزئیات ضبط تماس، ورود کد حساب کاربری، محدودیت عوارض، قفل ایستگاه الکترونیکی، قفل ایستگاه الکترونیکی و میزان مدت زمان تماس می باشد.

• گزارش فعالیت جزئیات ضبط تماس
به وسیله این قابلیت امکان تماس با جزئیات ارائه و ضبط خواهد شد. کلیه تماس های داخلی، خارجی، وردی و گرفته شده را به همراه تاریخ ساعت، تاریخ و مدت تماس در سیستم ذخیره می شود. قابلیت SDMR توانایی این را به شما می دهد تا اطلاعات تماس از راه دور هزینه تماس مدیریت کنید.

• ورود کد حساب کاربری (Account Coed Entry)
شناسایی افرادی تماس خارجی یا خروجی با فعال کردن گزینه ورد کد حساب کاربری امکان پذیر است. هدف از استفاده این ویژگی صرفا برای حسابداری و صورت حساب می باشد. تمام اطلاعات تماس به همراه کد شناسه کاربری قابل ذخیره می باشد. سیستم SDMR کد های کاربری تعریف شده را تایید می کند و نیز هزینه های عوارضی را کنترل می کند. کاربرانی با شماره طولانی تماس گرفتن با وارد کردن کد حساب معتبر می تواند، محدودیت کنترل هزینه را به صورت موقت لغو کنند. از ورد کد های برای مورد حساب کاربری می توان مدیرت مفیدی برای هزینه داشته باشید.

• محدودیت عوارض (Tool Restriction)
با تنظیمات می توانید دسترسی برخی برنامه های افزودنی محدود کنید. که این امر باعث می شود تا کد های که در منطقه خاص و دور وارد شد، باشد. مکالمه که از راه دور انجام دهد، غیر مجاز محسوب کند.

• قفل ایستگاه الکترونیکی (Electronic Station Lock)
دستگاه سانترال پاناسونیک مدل KX-TES824 دارای قابلیت قفل کردن خطوط خارجی را دارد. با قفل کردن خطوط خارجی، برای برقراری تماس نیاز به ورود کد ۴ رقمی دارد. با این کار از تماس های غیر مجاز و ورود پرسنل تعریف نشده جلوگیری می کند. کنسول DSS به این مرکز سانترال نیز متصل می شود. دسترسی این اتصال باعث می شود تا دسترسی کنترل ایستگاه الکترونیکی برای اپراتور و مدیر فراهم شود. به عنوان مثال این ویژگی برای هتل ها مناسب است. برای زمانی که مهمان از اتاق خارج شود.

• مدت زمان تماس (Limited Call Duration)
به روی مرکز تلفن برنامه ریزی مدیریت زمان تماس وجود دارد. یا ان کار در زمان تعریف شده، تماس اتمام پیدا می کند. به عنوان مثال اگر ۱۵ ثانیه را تعریف کرده باشد، مدت تماس به ۱۵ ثانیه برسد تماس قطع خواهد شد. لازم به ذکر است که قبل از قطع شدن تماس به دو طرف پیام هشدار ارسال خواهد شد.

برنامه ریزی و نگهداری آسان

برنامه ریزی و نگهداری آسان در دستگاه سانترال KX-TEM824 از طریق نرم افزار و باطری داخلی اضطراری میسر می شود.

• برنامه ریزی از طریق نرم افزار
شخصی سازی و نگهداری سیستم از همیشه آسان تر شده است. با استفاده از کنسول پاناسونیک به وسیله کابل (USB و RS-232C) بدون هیچ سختی به رایانه ها شخصی متصل شوید. رابط گرافیکی نیز به شما در مدیریت از راه دور نیز کمک شایانی می کند. ادمین مرکز تلفن می تواند از طریق مودم به شبکه متصل شود. همچنین می توان زمانی که سیستم غیر فعال است، برنامه ریزی شخصی سازی خود را انجام دهد. رابط کاربری Panasonic PT به شما امکان برنامه ریزی دقیق سیستم را بدون هیچ مشکلی ارائه می دهد.

• باطری داخلی اضطراری (Battery backup built-in )
قابلیت استفاده در هنگام قطعی برق از امتیازات سیستم محسوب می شود. با اتصال باطری بکاپ (Battery backup) استفاده در هنگام قطعی برق از مرکز سانترال در شرکت شما وجود دارد. بهتر است بدانید، برای اتصال باطری به دستگاه سانترال پاناسونیک مدل KX-TES824 نیاز به کابل اختیاری می باشد.

ظرفیت سیستم (System Capacity)
۱. CO Lines: Basic 3/max 8
۲. Extensions : Basic 8/max 24
۳. Intercom Paths : 3
۴. DTMF Receivers: 2
۵. Door Intercoms and openers (max) 4

اطلاعات تکمیلی

وزن 5 کیلوگرم
برند
کشور سازنده

ویتنام

گارانتی

12 ماه عصر ارتباطات

نوع ظرفیت

کم ظرفیت

نوع تکنولوژی

آنالوگ

خطوط شهری

8 خط شهری

ظرفیت داخلی

24 داخلی

کالر آیدی

پشتیبانی می کند

دستگاه های سازگار

تلفن آنالوگ, تلفن هایبرید

کارت ورودی

4 کارت

ویپ
درفون

امکان پذیر است

نصب پیغام صوتی

امکان پذیر است

خطای نصب

امکان پذیر است

پشتیبانی از پروتکل سیپ
برنامه ریزی هوشمند

هیچ مورد علاقه ای وجود ندارد

اولین نفری باشید که دیدگاهی را ارسال می کنید “دستگاه سانترال پاناسونیک Panasonic KX-TEM824”