۱۹۵,۰۰۰,۰۰۰ تومان

دستگاه سانترال پاناسونیک Panasonic KX-NS1000

دستگاه سانترالسانترال پاناسونیک
  • ظرفیت: پر ظرفیت
  • نوع فناوری : IP
  • تعداد کانال به تنهایی : 256 خط شهری و 640 داخلی
  • تعداد کانال با نصب لایسنس : 600 خط شهری و 1000 داخلی
  • پشتیبان: VOIP، Door Phone و….
- +
شناسه : KX-NS1000
برچسب:

شرح

دستگاه سانترال پاناسونیک مدل KX-NS1000 ساخت کشور ویتنام می باشد و نسل جدیدی را در سیستم های مخابراتی ایجاد کرده است. در عصر کنونی داشتن تجهیزات ارتباطی قدرتمند یکی از اصلی ترین فاکتورها در تمامی کسب و کار ها محسوب می شود. سرورهای ارتباطی باید دارای عملکردی سریع و دقیق برای برقراری ارتباط بین مشتریان و پرسنل باشند. کاهش هزینه های مخابراتی علاوه بر داشتن قابلیت های هوشمند و پیشرفته درمراکز تلفن بسیار ضروری است.

این محصول بر پایه فناوری SIP و IP یک سیستم صوتی قدرتمند است و سبب یکپارچه سازی ارتباطات مجموعه به صورت تعاملی می شود. امکانات این سیستم رشد درآمد و گسترش کسی و کار را با بر آورده کردن تمام الزامات ارتباطی تضمین می کند. طراحی این دستگاه سانترال به گونه است که پاسخگوی نیازهای هر شرکتی از کوچک و متوسط تا سازمان های بزرگ باشد.

امکانات دستگاه سانترال پاناسونیک مدل KX-NS1000

  1. ظرفیت کلی دستگاه

این دستگاه بدون پیش فرض است و عملکرد آن برپایه نصب لایسنس های مربوطه می باشد. در ابتدا حداکثر ترانک مجازی (H.323, SIP) برای یک سرور مستقل ۲۵۶ کانال می باشد، همچنین از ۶۴۰ داخلی پشتیبانی می کند. اما راه حل های برای توسعه این خطوط و استفاده گسترده تر از این سیستم وجود دارد. سپس امکان ارتقاء ترانک ها تا ۶۰۰ کانال وجود دارد و مجموع داخلی ها را می توان تا ۱۰۰۰ خط اضافه کرد.

این محصول از اتصالات قدیمی TDM علاوه بر پروتکل های IP و SIP پشتیبانی می کند. اینگونه می توان ظرفیت کلی کاربر را از طریق شبکه CSIG و پیوند NS1000 با سرور های موجود به ۸۰۰۰ ارتقاء داد. همچنین قادر خواهید بود تا تلفن های آنالوگ و دیجیتال را بر اساس بودجه خود به تلفن های VoIP ارتقاء دهید.

  1. سازگاری با سیستم های دیگر

سانترالKX-NS1000  بر اساس پروتکل VoIP سطح بالای از امکانات را ارائه می دهد و به طور یکپارچه با تجهیزات دیگر ادغام شود. اگر شما در مجموعه خود از دستگاه سانترال سری KX-TDE, KX-TDA, KX-NCP استفاده می کردید می توانید آن را به این محصول لینک کنید. اینگونه بدون صرف هزینه اضافی قادر به استفاده از تجهیزات دستگاه قدیمتان خواهید بود. با قرار دادن کارت KX-NS0130 بر روی دستگاه خود قادر خواهید بود تا ۲ کابین سانترال را به آن متصل کنید و از تجهیزات فیزیکی آن بهره مند شوید.

  1. شبکه سازی متمرکز

یکی از مزیت های خوب و بسیار پیشرفته این دستگاه قابلیت شبکه سازی سیستمی  (One-look network)می باشد. به دین معنا که شما می تواند یک شبکه توسعه یافته را در ۱۶ مکان با ۱۶ دستگاه دیگر راه اندازی کنید. به طور مثال مجموعه شما در ۳ شهر داخلی و خارجی شعبه دارد و می خواهید همه با یک آدرس IP فعالیت کنند. در این صورت شما یک دستگاه سانترال KX-NS1000 را مرجع قرار می دهد و از دستگاه های دیگر به عنوان زیر مجموعه استفاده می کنید. این ویژگی مبتنی بر وب کنترل می شود و امکان مدیریت کل شبکه را به صورت متمرکز فراهم می کند. همچنین تمام برنامه نویسی و پیکربندی را می توان از طریق واحد Master (اصلی) انجام داد.

کاربرد برای مشاغل

دستگاه سانترال پاناسونیک مدل KX-NS1000 با ارائه راه حل و خدمات مفید و با کیفیت توانسته است انسجام کاملی را در شرکت ها برقرار کند مانند پیام رسانی یکپارچه، سیستم BYOD، شبکه سازی چند موقعیت، مقایسه ظرفیت این دستگاه در انواع CA، منطبق بر نیازهای تجاری منحصربه‌فرد و قابلیت پشتیبان گیری را فراهم می سازد. از دیگر کاربرد های این دستگاه می توان به شبکه QSIG و پشتیبانی از آن، لایسنس One – look networking، اختیار در هدایت صوتی خودکار، پشتیبانی از اتصال به فکس سرور، قابلیت پشتیبان گیری از داده ها و ضبط خودکار اشاره کرد.

پیام رسانی یکپارچه

شما می توانید توسط  یک سرور فکس یکپارچه صدا، نمابر و ایمیل کار و کسب خود را به وسیله پست صوتی داخلی، کامل و پیام رسانی یکپارچه یکی کنید.  کارمندان شرکت شما می توانند از طریق تلفن به پیام های صوتی گوش دهند و آنها را تحت عنوان یک فایل صوتی پیوست شده در صندوق ورودی پست الکترونیکی خود دریافت کنند. همچنین پیام ها را به صورت مستقیم از طریق سرویس پست الکترونیکی می توانید ارسال یا حذف کنند.

دستگاه خود را فراهم کنید (BYOD)

امروزه در بسیاری از مشاغل گرایش به سمت BYOD بیشتر شده و  در نحوه استفاده تلفن های همراه هوشمند کارمندان، در راستای کارهایشان به انقلابی بزرگ تبدیل شده است. این دستگاه سانترال قابلیت پشتیبانی از انواع دستگاه های تلفن همراه به ارمغان دارد، همچنین به کاربران امکان دسترسی تلفن یا تلفن هوشمند را با برنامه های کاری خود جهت دسترسی به تماس ها و ویژگی ها همگام می کند. از طریق دسترسی به وب توسط تلفن های هوشمند، تبلت و یا رایانه های شخصی، از راه دور می توانید در دسترس بودن و تنظیمات تماس خود را به روز کنید.

شبکه سازی چند موقعیت

اگر مشرکت شما دارای دفاتر شعب مختلف و کارمندان دور کاری می باشد و  واقع در شهرها و استان های پراکنده فعالیت نیر دارید. منعطف بودن کار یک اداره از راه دور به یک امر عادی تبدیل شده است.  امروزه انتظار عملکردی کاملا شفاف برای بهره وری بهینه از تجارت خود می خواهید، دستگاه سانترال NS1000 تمام این کارها در کسب کار شما ایجاد می کند. همچنین امتیاز تیم های مجازی را در موقعیت های شبکه خواهد دارد و از  می توان به توزیع تماس، پیام رسانی متمرکز و اشتراک گذاری کنفرانس را نام برد.

مقایسه ظرفیت KX-NS1000 در انواع CA

CA یک مجموعه کاملا بصری مبتنی بر رایانه شخصی است که دارای تلفن قدرتمند و کلیک بر روی تلفن و حضور مبتنی بر صفحه نمایش، در دسترس بودن و انواع ابزارهای همکاری است. از این مجموعه می توان با سرور یا بدون سرور استفاده کرد. دستیار ارتباطات (CA) با شبکه سازی One-Look به شما این امکان را می دهد. بدون توجه به موقعیت مکانی آنها، حداکثر ۱۶ مکان و ۱۰۰۰ کاربر شبکه را فقط با یک سرور CA تنها برای همه کارمندان قابل مشاهده کرد. کاربران می توانند مخاطبین را جستجو کنند، از طریق شبکه برقراری تماس کنند، وضعیت در دسترس بودن همکاران و موارد دیگر را از طریق یک رایانه شخصی سرور مشاهده کنند. در این قسمت می خواهیم شما را با ظرفیت دستگاه سانترال پاناسونیک KX-NS1000 در دستیار ارتباطات مختلف آشنا کنیم.

منطبق بر نیازهای تجاری منحصربه‌فرد

این را در نظر داشته باشید که دستگاه سانترال پاناسونیک مدل KX-NS1000 بر اساس پروتکل SIP (پروتکل باز) طراحی شده است. توسط آن می توان به دستگاه های دیگری همچون الستیکس، سیسکو، یلینک و … ارتباط برقرار کنید. با کمک نرم افزارهای کاربردی و گوشی های تلفن سانترال (سایر برند ها) می توان نیازهای خاص مجموعه را سفارشی سازی کرد.

قابلیت پشتیبان گیری

چنانچه از یکپارچه سازی شبکه استفاده می کنید. در صورت خرابی سیستم، با بهره گیری از سرویس دستگاه سانترال پاناسونیک مدل KX-NS1000 می توانید به کار خود ادامه دهید. با تعیین کردن یک سایت پشتیبان، NS1000 به صورت موقت به عنوان سایت اصلی عمل کرده تا خدمات ارتباطی ادامه داشته باشد.

شبکه QSIG و پشتیبانی از آن

شبکه QSIG قادر به پشتیبانی از ۱۷ سایت و ۸۰۰۰ کاربر را در شبکه دارد. زمانی افزایش ظرفیت و قابلیت QSIG از طریق خدمات سانترال پاناسونیک KX-NS1000 فراهم می شود. به سانترال های موجود همانند KX-TDE و KX-NS توسط شبکه خصوصی ISDN یا شبکه ویپ (H.323) متصل شود.همین امر باعث می شود که با افزایش جمعیت دفتر و یا احداث شعب دیگر، نیازی به خرید یا تعویض سیستم های سانترال نباشیم.

لایسنس One – look networking

شرکت پاناسونیک با کمک One-look networking چندین دستگاه سانترال را به شکل یک سیستم یکپارچه با مدیریت و گزارش متمرکز، بهم وصل کرده، همچنین می توانید با تهیه  این لایسنس یک دستگاه را master و بقیه سیستم ها را زیر مجموعه قرار داد.

اختیار در هدایت صوتی خودکار

در زمانی که فرد تماس گیرنده می تواند خود را در موقعیت صف انتظار تماس با کمک هدایت صوتی تشخیص دهد. در این حالت تصمیم گیری به انتخاب خود فرد می باشد. تینکه در صف قرار بگیرد یا پیام بگذارید و یا به داخلی دیگری وصل شود. در این دستگاه به صورت پیش فرض ۲ کانال UM تعبیه شده است. برای افزایش بایستی لایسنس های مربوطه را تهیه کرد.

پشتیبانی از اتصال به فکس سرور

دستگاه سانترال مدل KX-NS1000 با کمک فکس سرور  اسناد را ارسال و یا دریافت می کند و علاوه بر این  در صندوق دریافت، ذخیره کرد و از همان طریق عملیات ارسال، چاپ و یا دانلود را انجام داد.

قابلیت پشتیبان گیری از داده ها و ضبط خودکار

شما می توانید با بهره گیری از دستگاه سانترال پاناسونیک مدل KX-NS1000، قابلیت شنود زنده تماس ها و یا ضبط مکالمه ها بهره ببرید. مکالمات رد و بدل شده مشتریان از طریق این دستگاه ضبط و در یک سرور خارجی ذخیره می شود. مدیران شرکت ها با مجوز دسترسی که به آنها داده شده است. می توانند با گوش دادن به این پیام روند پیشرفت کار خود را ارتقا ببخشند.

تلفن های قابل پشتیبان

دستگاه سانترال پاناسونیک مدل KX-NS1000 با کلیه تلفن های تحت شبکه،  دیجیتال، SIP، هایبرید، آنالوگ، دکت و بی سیم پاناسونیک را پشتیبانی می کند.

 

سیستم مستقل KX-NS1000 (2 خط)

تعداد کل ترانک ها : ۲۵۶ ch
۳۲۳ = ۹۶ch
SIP = 256 ch
BRI : 8 ch
PRI23 : 23 ch
PRI30 : 30 ch
T1 : خیر
E1 : خیر

سیستم مستقل KX-NS1000 با Legacy GW (256 خط)

تعداد کل ترانک ها : ۲۵۶ ch
۳۲۳ = ۹۶ch
SIP = 256 ch
BRI : 256 ch
PRI23 : 230 ch
PRI30 : 256 ch
T1 : 240 ch
E1 : 256 ch

KX-NS1000 One-look Networking (32 خط)

تعداد کل ترانک ها : ۶۰۰ ch
۳۲۳ = ۱۲۸ ch
SIP = 256 ch
BRI : 128 ch
PRI23 : 368 ch
PRI30 : 480 ch
T1 : خیر
E1 : خیر

KX-NS1000 One-look Networking با Legacy GW (600 خط)

تعداد کل ترانک ها : ۶۰۰ ch
۳۲۳ = ۱۲۸ ch
SIP = 256 ch
BRI : 600 ch
PRI23 : 600 ch
PRI30 : 600 ch
T1 : 600 ch
E1 : 600 ch

علاوه براین تعداد انواع تجهیزات ترمینالی پشتیبانی شده توسط NS1000 را می توانید در زیر مشاهده کنید.

سیستم مستقل KX-NS1000

تلفن
تعداد کل داخلی ها : ۶۴۰
SLT : 2
DPT : خیر
APT : خیر
IP-PT : 640
SIP : 640
SIP Phone : 640
KX-UDT Series: 255
DSS Consol : خیر
CS : 64
DPT-CS(2CH) : خیر
DPT-CS(8CH) : خیر
IP-CS : 64
SIP-CS : 64
PS : 512
سیستم پردازش صوت (VPS) : خیر
درب تلفن : ۱
درب باز کن : ۱
سنسور خارجی : ۱

سیستم مستقل KX-NS1000 با Legacy GW

تلفن
تعداد کل داخلی ها : ۶۴۰
SLT : 640
DPT : 320
APT : 160
IP-PT : 640
SIP : 640
SIP Phone : 640
KX-UDT Series: 255
DSS Consol : 64
CS : 64
DPT-CS(2CH) : 64
DPT-CS(8CH) : 32
IP-CS : 64
SIP-CS : 64
PS : 512

سیستم پردازش صوت (VPS) : 4

درب تلفن : ۳۳
درب باز کن : ۳۳
سنسور خارجی : ۳۳
KX-NS1000 One-look Networking
تلفن
تعداد کل داخلی ها : ۱۰۰۰
SLT : 32
DPT : خیر
APT : خیر
IP-PT : 1000
SIP : 1000
SIP Phone : 1000
KX-UDT Series: 255
DSS Consol : خیر
CS : 128
DPT-CS(2CH) : خیر
DPT-CS(8CH) : خیر
IP-CS : 128
SIP-CS : 128
PS : 512

سیستم پردازش صوت (VPS) : خیر
درب تلفن : ۸
درب باز کن : ۸
سنسور خارجی : ۸

KX-NS1000 One-look networking با Legacy GW

تلفن
تعداد کل داخلی ها : ۱۰۰۰
SLT : 1000
DPT : 512
APT : 336
IP-PT : 1000
SIP : 1000
SIP Phone : 1000
KX-UDT Series: 255
DSS Consol : 64
CS : 128
DPT-CS(2CH) : 128
DPT-CS(8CH) : 64
IP-CS : 128
SIP-CS : 128
PS : 512
سیستم پردازش صوت (VPS) : 8
درب تلفن : ۶۴
درب باز کن : ۶۴
سنسور خارجی : ۶۴

 

 

در CA- Basic- Express

 

حداکثر تعداد کاربران بدون سرور CA : 240

حداکثر تعداد کاربران با سرور CA: 1022

کلید فعال سازی: از قبل برای ۱۰۲۲ کاربران نصب شده است

مشاهده حضور سایر برنامه های افزودنی را از فهرست اصلی :خیر

مخاطب تماس: ۱۰

تاریخچه تماس: ۱۰

ورود / خروج از گروه ICD : خیر

گوش دادن / نادیده گرفتن مشغولی / گرفتن :خیر

ناظر گروه ICD : خیر

رابط کنفرانس: خیر

ارتباطات چندین مکان (شبکه بندی): خیر

یکپارچگی CRM ثالث (TAPI/CSTA): خیر

یکپارچگی سرور تبادلات مایکروسافت: خیر

نوار ابزار OutLook مایکروسافت: بله

پشتیبانی مشتری نحیف : بله

 

در CA PRO

 

حداکثر تعداد کاربران بدون سرور CA : 240

حداکثر تعداد کاربران با سرور CA: 1022

کلید فعال سازی: ۶۰ روز به صورت آزمایشی برای ۱۲۸ کاربر

مشاهده حضور سایر برنامه های افزودنی را از فهرست اصلی : بله

مخاطب تماس: –

تاریخچه تماس: –

ورود / خروج از گروه ICD : بله

گوش دادن / نادیده گرفتن مشغولی / گرفتن : خیر

ناظر گروه ICD : خیر

رابط کنفرانس: بله

ارتباطات چندین مکان (شبکه بندی): بله

یکپارچگی CRM ثالث (TAPI/CSTA): بله

یکپارچگی سرور تبادلات مایکروسافت: بله

نوار ابزار OutLook مایکروسافت:بله

پشتیبانی مشتری نحیف : بله

 

در CA Operator Console

 

حداکثر تعداد کاربران بدون سرور CA : 128

حداکثر تعداد کاربران با سرور CA: 128

کلید فعال سازی: ۶۰ روز به صورت آزمایشی برای ۱ کاربر

مشاهده حضور سایر برنامه های افزودنی را از فهرست اصلی : بله

مخاطب تماس: ۱۰۰۰

تاریخچه تماس: ۱۰۰۰

ورود / خروج از گروه ICD : بله

گوش دادن / نادیده گرفتن مشغولی / گرفتن : بله

ناظر گروه ICD : خیر

رابط کنفرانس: بله

ارتباطات چندین مکان (شبکه بندی): بله

یکپارچگی CRM ثالث (TAPI/CSTA): بله

یکپارچگی سرور تبادلات مایکروسافت: بله

نوار ابزار OutLook مایکروسافت: بله

پشتیبانی مشتری نحیف : بله

 

در CA Supervisor

 

حداکثر تعداد کاربران بدون سرور CA : 4

حداکثر تعداد کاربران با سرور CA: 128

کلید فعال سازی: ۶۰ روز به صورت آزمایشی برای ۱ کاربر

مشاهده حضور سایر برنامه های افزودنی را از فهرست اصلی : بله

مخاطب تماس: –

تاریخچه تماس: –

ورود / خروج از گروه ICD : خیر

گوش دادن / نادیده گرفتن مشغولی / گرفتن : بله

ناظر گروه ICD : بله

رابط کنفرانس: بله

ارتباطات چندین مکان (شبکه بندی): بله

یکپارچگی CRM ثالث (TAPI/CSTA): بله

یکپارچگی سرور تبادلات مایکروسافت: بله

نوار ابزار OutLook مایکروسافت: بله

پشتیبانی مشتری نحیف : بله

 

اطلاعات تکمیلی

وزن 4 کیلوگرم
برند
کشور سازنده

ویتنام

گارانتی

12 ماه عصر ارتباطات

نوع ظرفیت

پر ظرفیت

نوع تکنولوژی

IP

خطوط شهری

با نصب لاینس 600 خط, به تنهایی 256 خط

ظرفیت داخلی

با اتصال لایسنس 1000 داخلی, به تنهایی 640 داخلی

کالر آیدی

پشتیبانی می کند

دستگاه های سازگار

تلفن آنالوگ, تلفن تحت شبکه, تلفن دکت, تلفن دیجیتال, تلفن های آنالوگ تک خط, تلفن های بی سیم, تلفن های سری HDV, تلفن هایبرید

ویپ

دارد

درفون

امکان پذیر است

نصب پیغام صوتی

امکان پذیر است

خطای نصب

امکان پذیر است

پشتیبانی از پروتکل سیپ

دارد

برنامه ریزی هوشمند

دارد

هیچ مورد علاقه ای وجود ندارد

اولین نفری باشید که دیدگاهی را ارسال می کنید “دستگاه سانترال پاناسونیک Panasonic KX-NS1000”