دستگاه سانترال پاناسونیک Panasonic KX-TDE100

دستگاه سانترالسانترال پاناسونیک
  • ظرفیت: کم ظرفیت
  • نوع فناوری : IP
  • تعداد کانال: 128 خط شهری و 256 داخلی
  • بستر VOIP:  پشتیبانی می کند
  • پرتوکل SIP: پشتیبانی می کند
شناسه : KX-TDE100
برچسب:

شرح

دستگاه سانترال پاناسونیک مدل KX-TDE100 محصولی دیگر از کشور ویتنام می باشد. این دستگاه PBX از سری TDE است و یک سیستم ارتباطی و مخابراتی محسوب می شود و جهت کارکرد از فناوری IP بهره می گیرد. از این دستگاه در بسیاری از شرکت ها جهت راه اندازی یک مرکز تلفن پر ظرفیت مورد استفاده قرار می گیرد. محصول قابلیت ایجاد ۱۲۶ خط شهری و ۲۵۶ داخلی را دارد. در نتیجه می توان گفت برای شرکت هایی که دارای کارمندان زیادی هستند، مناسب است.

امکانات

دستگاه سانترال مدل KX-TDE100 قابلیت ایجاد چند داخلی و پاسخ دهی تماس از طریق تلفن به همراه دارد. ارتباط بین چند خط یا اتصال چندین سایت (مرکز تلفن) با استفاده از این دستگاه امکان پذیر می باشد. لازم به ذکر است این دستگاه سانترال از تلفن های IP پشتیبانی می کند. همچنین راه اندازی مزایای زیادی مانند بهبود اتصال شبکه، بستر VOIP ، طرفه جویی در هزینه ها میسر می شود. ویژگی های اصلی این دستگاه PBX از جمله انتقال تماس، انتقال تماس به داخلی، شکار خط، برقراری خودکار تماس، انتظار پیام و برگشت اتوماتیک تماس در حالت مشغولی می باشد. همچنین سیگنال های ایستگاه مشغول، لغو مشغولی، نظارت تماس، خارج کردن داخلی از دسترسی و مسدود کردن تماس داخلی میسر می شود. از دیگر امکانات این دستگاه سانترال پاناسونیک می توان به امکان زنگ خور گروه داخلی، کنفرانس، اتصال کنسول DSS شبکه، دارای کلید انتقال پیام و صندوق صوتی متمرکز اشاره کرد. بهتر است بدانید این سیستم از نرم افزار مدیرت تماس اختصاصی پاناسونیک ( Communication Assistant) پشتیبانی می کند.

بهبود اتصال شبکه (Networking solution)

را ه حل های ارتباطی کمک های زیادی به مشاغل جهت کنترل هزینه می کند. این دستگاه را می توان جهت راه اندازی یک مرکز سانترال پرظرفیت اداری وIP ، در شرکت های و مشاغل های پرکار مورد استفاده قرار داد.

مقرون به صرفه (Cost Effective)

این دستگاه سانترال پاناسونیک از پروتکل ویپ جهت برقراری تماس در بستر شبکه پشتیبانی می کند. که این امر باعث می شود، مکالمه های روز مره در دفتر کار خود با هزینه کمی داشته باشید. با استفاده از سانترال KX-TDE100 به دلیل موجود شبکه (IP) در مرکز تلفن خود در هزینه های مکالمه صرفه جویی کنید.

ویژگی های کاربردی(Feature Transparency)

چندین دستگاه سانترال را می توان به شبکه (IP) اتصال کرد. مانند دستگاه سانترال KX-TDE100 امکان پذیراست. با اتصال دستگاه به شبکه می توان از مزایایی زیادی بهره مند می شود که در این متن ذکر خواهد شد.

قابلیت اتصال به چندین مرکز(Flexible Expansion )

زمانی که کارمندان در دفترکار شما افزایش پیدا کند، یا شعبه دیگری افتتاح می کنید. با اتصال دستگاه TDE100 به شبکه IP می توان به صورت یکپارچه مرکز سانترال را افزایش داد. با این کار می توان فضای ارتباطی و داخلی شرکت را گسترش داد.دهید.

شبکه دیجیتال ISDN QSIG

دستگاه سانترال پاناسونیک مدل KX-TDE100 از پروتکل QSIG ISDN(BRI/PRI) که یک شبکه دیجیتال است، پشتیبانی می کند. همچنین با عملکرد شفاف ویژگی شبکه H.323 VOIP می توان ازطریق شبکه ISDN امکان پذیر است.

پشتیبانی پروتکل سیپ ترانک برای شبکه ISDN (ُSIP Trunking For ITSP )

این دستگاه سازگار با پروتکل QSIG ISDN(BRI/PRI) می باشد. عملکرد شفاف شبکه H.323 VOIP از طریق ISD را به همراه دارد.

امکانات گستره با اتصال دستگاه های تلفن پاناسونیک

با استفاده از دستگاه سانترال TDE100 در مرکز تلفن، شما می توانید هر نوع پایانه تلفنی را بر اساس نیاز خود به آن اتصال کنید. این دستگاه سانترال قابلیت پوشش دهی امکانات تلفن های مورد اتصال را دارد. همچنین از تلفن های دیجیتال، تحت شبکه، بی سیم دکت و تلفن های سیپ را پشتیبانی می کند. با اتصال هر خانواده از تلفن می توانید بر اساس قابلیت های موجود امکانات زیادی برای کسب و کار خود فراهم می شود.

• انتقال تماس(Call forwarding)

اگر در دفتر کار خود حضور ندارید، با فعال سازی داخلی خود روی تلفن همراه توانایی پاسخگویی به تماس ها را دارید. این سیستم می توانند دسترسی داخلی شما به روی تلفن دفتر و تلفن همراه شما را یکپارچه کنند. در نتیجه شما می توانید با مشتریان خود به راحتی تماس حاصل فرمایید، حتی زمانی که خارج از دفتر حضور دارید.

• صندوق صوتی (Audio box)

این سیستم دارای صندوق صوتی می باشد. اگر در خارج دفتر هستید، موبایل شما قابل پوشش دهی خط یا آنتن نمی باشد، یا خاموش است. صندوق صوتی به صورت خودکار از طریق پیام تماس را پاسخ و ضبط می کند. با این تکنولوژی همیشه از تماس ها مطلع هستید.

• شماره اختصاص (Dedicated number)

زمانی که در دفتر حضور ندارید، قصد تماس از طریق داخلی به وسیله تلفن همراه دارید. شماره شرکت شما قابل ارائه می باشد. دیگر نگران ارائه شماره موبایل خود نباشید.

• تماس کنفرانس (Conference call)

با اتصال تلفن کنفرانس به دستگاه سانترال TDE100، می توانید یک جلسه چند نفره از راه دور داشته باشید.با این کار می توانید برای برقراری یک جلسه در وقت و هزینه خود صرفه جویی نمایید.

ارتباط از راه دور اداری با سیستم بی سیم دکت چند سلولی

سیستم دکت راه حلی مفید برای انجام مکالمات کاری، برای زمانی که از میز کار خود دور هستید. با اتصال یک گوش بی سیم و آنتن دکت، به راحتی می تواند در هر نقطه از دفتر کار خود از تلفن استفاده کنید. لازم به ذکر است، جهت تنظیم تلفن دکت از طریق وایرلس XDP (پورت اضافی دستگاه) امکان پذیر است. با سیستم Multi-Cell DECT امکان انتقال تماس نیز وجود دارد. این سیستم در بین سلول های دکت مجهز شده است. در نتیجه باعث شده پوشش دهی کار آمد تری برای شما فراهم شود.

ایستگاه سلول IP (IP Cell Station)

این ایستگاه سلولی شبکه به صورت مستقیم به وسیله کابل شبکه (LAN) به دستگاه متصل می شود. در نتیجه سیستم ارتباطی گسترش می یابد، که فقط با اتصال ایستگاه سلولی شبکه به LAN امکان پذیر است. اگر دفتر کار شما مجهز به IP-VPN باشد.در شعبه دیگر دفتر می توانید بدون نیاز به تجهیزات PBX، ارتباط بی سیم ایجاد کنید. بهتر است بدانید که عملکرد این سیستم به وجود نسخه MPR PBX بستگی دارد.

صفحه بندی دکت (DECT Paging)

برقراری تماس کنفرانس یا جلسه از راه دور با وجود سیستم دکت امکان پذیر است. شما می توانید تا ۳۲ کارمند خود به وسیله ۳۲ گوشی بی سیم دکت، به یک جلسه یا کنفرانس از راه دور دعوت نمایید. همچنین این امکان را برای مدیر فراهم ساخته، تا دستور العمل ها به صورت همزمان برای چندین کارمند ارسال شود. از دیگر ویژگی های این سیستم می توان، به تماس دو طرفه بین ۸ کارمند توسط ۸ گوشی دکت اشاره کرد. در نتیجه کاربران می تواند اطلاعات کاری را به صورت همزمان به اشتراک بگزارند. لازم به ذکر است که برای ایجاد کنفرانس به تعداد گوشی دکت بالا و همچنین تعداد ایستگاه سلول بستگی دارد. بهتر است بدانید، سری تلفن دکت KX-WT115 / KX-UDT به دستگاه سانترال متصل نمی شود.

ایستگاه قابل حمل دکت ( (DECT Portable Station

دستگاه های مورد نیاز
۱. ایستگاه سلول شبکه پاناسونیک / KX-NCP0158
۲. آنتن دکت پاناسونیک / KX-TDA0158(8ch/DPT/IF)
۳. ریپیتر پاناسونیک /KX-A405-A272
تلفن های سازگار
۱. KX-TCA385
۲. KX-TCA285
۳. KX-TCA185

همان طور که می دانیم رایانه های شخصی ابزار اصلی تمام مشاغل محسوب می شود. با اتصال به دستگاه سانترالTDE100 می توانید برنامه پاناسونیک برای بهبود کیفیت کار به روی دسکتاپ داشته باشید. برای بهبود ارتباط مدیران و کارمندان ، نرم افزار های ارتباطی یکپارچه برای شما ساخته شده است. این نرم افزارهای تعداد زیادی دارد که قصد داریم در این صفحه به شما معرفی کنیم.

نرم افزارهای بهره بری دستیار ارتباطات

• نرم افزار ارتباطی Basic/Express Pro
این نرم افزار یکی برنامه کاملا ارتباطی است که به روی رایانه قابل نصب است. با استفاده از این نرم افزار می توان با راه اندازی به روی تلفن هم را نیز دسترسی برای خود فراهم کنید. این برنامه با نصب و نگه دارای ساده طراحی شده است. این نرم افزار می توان بدون نیاز به سرور داخلی نصب شود نرم افزار ارتباطی اختصاصی پاناسونیک راه حل ایده آل برای ارتباط میان مشاغل کوچک تا متوسط با دانش و پرسنل فناوری اطلاعات مناسب است.

ارتباط واحد یکپارچه (Point and Click)

شما می توانید توسط لیست مخاطبین که روی نمایشگر رایانه شخصی خود مشاهده می کنید، تماس برقرار کنید. جستجو و پیدا کردن مخاطبین به آسانی صورت می گیرد. همچنین شما می توانید وضعیت مرکز تلفن و رایانه های متصل به آن را مشاهده کنید. گزارش تماس های قبلی با کاربران را روی دستگاه می توانید مشاهده کنید.

دستیار ایمیل صوتی (VMA)

کمپانی ها از تکنولوژی پیام صوتی پیشرفته KX-TVM استفاده بهینه می کنند. که به کاربران اجازه مدیریت ایمیل صوتی را می دهد. این دستیار صوتی می تواند مستقیما توسط یک آیکون اجرا گردد.

نرم افزار تلفن شبکه (IP Software Phone)

ماژول تلفن هایIP دارای نرم افزاری می باشد، که کارمندان فروش و یا هر کاربر دیگری می تواند رایانه خود به مرکز سانترال متصل کنند. اتصال رایانه به مرکز تلفن می توانید به عنوان یک تلفن IP عمل کند. در نتیجه ارتباطات یکپارچه و آسانی برا شما فراهم می شود. کاربران بدون نیاز به اتصال شبکه IP از طریق پهن باند مدیریت شده، امنیت را برای تلفن های IP می توان فراهم سازند.

یکپارچگی با Microsoft Outlook

دستیار ارتباطات با Microsoft Outlook یکپارچه شده است. این یکپارچگی این امکان را فراهم ساخته که جهت تماس به راحتی شماره گیری کنید.همچنین هشدارهای POP- Up تماس های ورودی را دریافت کنید.

عملیات ساده کنفرانس های تلفنی به وسیله تلفن کنفرانس

اعضای که برای یک کنفرانس از راه دور دعوت می نمایید. با کشیدن و هدایت کردن (drag-and-drop) به روی رایانه، تمام اطلاعات کنفرانس ثبت می شود. با این قابلیت می توانید یک کنفرانس یا یک جلسه از راه دور را می توانید آغاز کنید.

دستیار ارتباط کنسول اپراتور برای اپراتور یا پذیرنده

به وسیله این کنسول می توانید چندین تماس به صوت همزمان مدیرت و هدایت کنید. با ویژگی مدیریت و پارکینگ تماس حجم زیادی از ترافیک مکالمه در دسترس شماست. تماس هایی که پارک شده است، در یک پارینگ مشترک ثبت می شود، توسط هر برنامه افزودنی قابل بازیابی می باشد. با کشیدن و هدایت کردن نمایش داده ها به رایانه، می توانید دسترسی و مدیرت بهتر داشته باشید.

سرپرست دستیار ارتباطی برای تیم یا کاربر اجرایی

سرپرست ارتباطی توانایی این را دارد که وضعیت تلفن هر نماینده یا کاربر را کنترل کند. همچنین از راه دور می تواند از سیستم افزون عامل را خارج کند. با استفاده سرپرست CA و از طریق مرکز تلفن می توان یک عامل را خارج کرد. همچنین سرپرست CA می تواند آمار مختلف مرکز تماس مهم را کنترل کنند.

ارتباطات چندین سایت (مرکز تلفن)

از طریق شعبه مرکز تلفن اصلی می توانید افراد مسئول در دفتر مرکزی، شبکه جداگانه را فراهم کنید تا برسی شود. یک سرور CA تنها در یک شبکه IP قابل پوشش دهی می باشد. همچنین می تواند بین چندین دفتر به اشتراک گذاشته شود. لازم به ذکر است، حداکثر ۴.۸ ، PBX توصیه می شود.

یکپارچه سازی دوربین شبکه

دوربین های شبکه پاناسونیک می توانند به صورت یکپارچه شود. به کاربران این اجازه را می دهد، تغذیه ویدیوی دوربین شبکه در صفحه مشاهده کنید. از دیگر ویژگی ها می توان به اتصال در باز کن هوشمند تصویری (Doorphone) اشاره کرد که به راحتی درب را می توان باز کنید. سانترال سریTDE با رایانه و تلفن تلفیق می شد که از سرورCTI پشتیبانی می کند. این سرور تلفن و رایانه را قادر می سازد تا به صورت همگان فعالیت داشته باشد. در نتیجه می تواند ابزار های قدرتمند را برای رایانه فراهم می سازد. این سیستم سرورCTI با IP را یکپارچه سازی می کند، که از طریق استاندارد صنعت TAPI/CSTA امکان پذیر است.
نمودار سیستم
سرپرست سرویس CA
(CA Supervisor) اپراتور CA کنسول
(CA Operator Consol) CA Pro CA Basic Express
۱۲۸/۴ ۱۲۸/۱۲۸ ۱۰۲۲/۲۴۰ ۱۰۲۲/۲۴۰ حداکثر کاربران
(فقط PBX/ با سرور CA )
N/A سرویس داخلی (Built-in Service
N/A 2x (مجوز فوق العاده رایگان) ۵ TDE100
N/A 4x (مجوز فوق العاده رایگان) ۱۰ TDE200
N/A 8x (مجوز فوق العاده رایگان) ۲۰ TDE600
۱ ۱ ۱۲۸ ۱۰۲۲/۲۴۰ (فقط PBX/ با سرور CA )
(خدمات اضافی رایگان) TDE1000
۱۰۰ ۱۰ تماس با مخاطب
(Call Contact)
۱۰۰ ۱۰ تاریخچه تماس
(Call History)
Yes N/A ارتباط چند سایت (شبکه)
Yes N/A یکپارچگی CRM با TAPI
Yes بله/Yes پشتیبانی از مشتری کم

پشتیبانی پیام صوتی (Voice Messaging Solution )

راهنمای صوتی به عنوان یک رابط کاربر پسند شناخته می شود. ارتباط تجاری ساده سازی شده، تا تماس به بخش نمایندگی مسیر راحت فراهم کند. علاوه بر این از صندوق صوتی، می توان برای کار به صورت آفلاین نیز در ساعات شلوغی مورد استفاده قرار دارد. در نتیجه باعث می شود بهره کلی افزایش یابد و خدمات مفیدی به مشتری ارائه داده شود. صندوق صوتی پاناسونیک مدل KX-TVM50 و KX-TVM50 به دستگاه سانترال TDE 100 قابل اتصال می باشد. این صندوق صوتی سطحی جدید از وسیله ارتباطی است که پیام رسان یکپارچه ارائه می دهد. استفاده از اکثر دستگاه برای بهره وری خدمات اکثر شغل ها مناسب است.

مرکز تماس (Call Center)

دستگاه سانترال پاناسونیک مدل KX-TDE100 یک راه حل برای مرکز تماس شما می باشد. استفاده از از این دستگاه جهت ایجاد یک مرکز تلفن پیشرفته بسیار مناسب است. این امر سبب می شود تا نیاز های مشتری برطرف شود. هر سازمانی می تواند بین دپارتمان های مختلف توسط این دستگاه ارتباط برقرار کند. با توجه به جمعیت سازمان شما رسیدگی مطمئن و اتصال امن، فاکتوری مهم برای یک تجارت است. این دستگاه برای سازمان های متوسط و کوچک دارای عملکرد پیشرفته ای است. می توان بدون استفاده از سرور خارجی CTI از این امکان استفاده کرد. قابلیت رزرو تماس کمک شایانی به مدیریت خدمات رسانی مشتریان می کند. مرکز تماس از قابلیت های به نام گزارش گیری از تماس ها، ملودی های تعریف شده برای گروه های مختلف، پاسخگویی خودکار پیشرفته ، امکان قرارگیری مشتریان در صف تماس، تعریف تماس VIP، ایجاد صندوق صوتی و قابلیت Busy On Busy برخوردار است. همچنین دارای ویژگی به نام. قابلیت Waking Extension(Hot desking)، ورود و خروج به سیستم، فعال سازی یا غیر فعال سازی تلفن ها، امکان مشاهده صف های تماس توسط ناظر، گزارش گیری از صف های تماس، کنترل ورود و خروج به سیستم توسط ناظر می باشد. با توجه به ویژگی ها های ذکر شده، می توان گفت این مرکز تماس پاناسونیک دست آورد ارتباط پیشرفته توسط برنامه های سرور CTI فراهم می سازد.

امکانات پیشرفته (Agent Features)

این ویژگی های گسترده و پیشرفته مرکز تماس را پشتیبانی می کند. کاربران با وجود این امکانات داخلی همراه با برنامه های قابل نصب به روی رایانه شخصی شما، می توانند دست آورد ارتباطی با کارایی بیشتری داشته باشند. این ویژگی های پیشرفته که کمک شایانی به کسب کار تجارت شما می کنند مانند ورود و خرج به سیستم / گزارش گیری، بازیابی تماس های از دست رفته توسط اعضای پرسنل و سیستم یک پارچه CRM می باشد.

تلفن های سازگار

• کلیه تلفن های اختصاصی تحت شبکه پاناسونیک سری NT
• کلیه تلفن های تحت شبکه پاناسونیک با پروتکل SIP
• کلیه تلفن های دیجیتال پاناسونیک
• کلیه تلفن های هایبرید پاناسونیک
• کلیه تلفن های کنفرانس پاناسونیک
• کلیه تلفن های آنالوگ پاناسونیک

اطلاعات تکمیلی

برند
کشور سازنده

ویتنام

گارانتی

12 ماه عصر ارتباطات

نوع ظرفیت

پر ظرفیت

نوع تکنولوژی

IP

خطوط شهری

64 خط

ظرفیت داخلی

128 داخلی VOIP, 64 داخلی

کالر آیدی

با نصب کارت

دستگاه های سازگار

تلفن آنالوگ, تلفن تحت شبکه, تلفن دکت, تلفن دیجیتال, تلفن کنفرانس, تلفن های بی سیم, تلفن های سری HDV, تلفن هایبرید

ویپ

دارد

درفون

امکان پذیر است

نصب پیغام صوتی

امکان پذیر است

خطای نصب

امکان پذیر است

پشتیبانی از پروتکل سیپ

دارد

برنامه ریزی هوشمند

دارد

کارت ورودی

6 اسلات

هیچ مورد علاقه ای وجود ندارد

اولین نفری باشید که دیدگاهی را ارسال می کنید “دستگاه سانترال پاناسونیک Panasonic KX-TDE100”