دستگاه فکس پاناسونیک Panasonic KX-FT983

تلفن پاناسونیکتلفن فکس

• عملکردها: فکس، تلفن
• حافظه فکس: 25 صفحه
• سرعت چاپ: 4 صفحه در یک دقیقه
• سرعت انتقال فکس: 9.6 کیلوبیت بر ثانیه

شناسه : KX-FT983
برچسب:

شرح

معرفی و بررسی

دستگاه فکس پاناسونیک KX-FT983

دستگاه فکس پاناسونیک KX-FT983 دارای قابلیت تلفن و فکس در طراحی ساده و جمع و جور است. این دستگاه دارای برش کاغذ خودکار می باشد که اسناد دریافت شده را در کنار هم قرار می دهد. کشور مالزی تولید کننده این محصول با کیفیت و زیبا است. نمایشگر ۱ سطری مشخصات تماس های ورودی را به صورت خوانا نشان می دهد. ابعاد ۳۵۲* ۴۵۰*۱۲۱ میلی متر دستگاه فضای زیادی را اشغال نمی کند و از آشفتگی میز کار جلوگیری می کند.

امکانات دستگاه فکس پاناسونیک KX-FT983

دستگاه فکس پاناسونیک مدل KX-FT983 دارای سیستم پاسخگویی کاملاً دیجیتالی است که به تماس ها پاسخ می دهد، پیام ها را ضبط و فکس ها را دریافت می کند. این دستگاه فکس اطلاعات مدارک ۲۸ صفحه را در صورت تمام شدن کاغذ در حافظه داخلی خود ذخیره می کند. اگر می خواهید سند یکسانی را چندین مکان ارسال کنید، تنها باید دستگاه را برنامه ریزی کند. این برنامه به صورت خودکار و متوالی سند را برای حداکثر ۲۰ مکان پخش می کند.

بلندگوی دیجیتال تعبیه شده برای محصول صدای شفاف و واضح را تضمین می کند. همه مکالمات تلفنی شما با کیفیت صدای عالی خواهند بود. دفترچه تلفن دستگاه فکس قابلیت ثبت ۱۰۰ شماره را دارد. ارتباط و دسترسی سریع تری با ذخیره مخاطبان در دفترچه تلفن داشته باشید. این دستگاه همچنین دارای سیستم کالرآیدی یا شماره انداز می باشد. بنابراین می توانید نام و شماره تماس های ورودی را بر روی نمایشگر مشاهده کنید. حتی می توانید حافظه کالرآیدی را ویرایش و ذخیره کرده و لیست سوابق تماس خود را چاک کنید.

اطلاعات تکمیلی

نوع دستگاه

فکس

جایگاه مصرف

رومیزی

نمایشگر تلفن

1 سطری

رابط کاربری

USB 2.0

شماره گیر خودکار

دارد

نهایت سایز

A4

حافظه فکس

25 صفحه

حداکثر نرخ انتقال

9.6 کیلوبیت بر ثانیه

وزن محصول

4000 گرم

برند
کشور سازنده

مالزی

گارانتی

12 ماه عصر ارتباطات

کالر آیدی

دارد

دفترچه تلفن

100 شماره

هیچ مورد علاقه ای وجود ندارد

اولین نفری باشید که دیدگاهی را ارسال می کنید “دستگاه فکس پاناسونیک Panasonic KX-FT983”