دستگاه فکس پاناسونیک Panasonic KX-FT981

تلفن پاناسونیکتلفن فکس
  • عملکردها: فکس
  • حافظه فکس: 28 صفحه
  • سرعت انتقال: 9.6 کیلوبیت بر ثانیه
  • سرعت ارسال برای هر برگ: 15 ثانیه
شناسه : KX-FT981
برچسب:

شرح

معرفی و بررسی

دستگاه فکس پاناسونیک KX-FT981

دستگاه فکس پاناسونیک KX-FT981 کاربردی و با کیفیت مناسب برای استفاده در دفاتر کوچک و منزل می باشد. این محصول ساخت کشور مالزی است که طراحی ساده و زیبایی دارد. جریان روان عملیات فکس با کفیت عالی را تضمین می کند. صفحه نمایش ۲ سطری امکان کنترل و مدیریت عملکرد دستگاه را برای شما فراهم می کند. این محصول با ابعاد ۱۲۱* ۲۲۴* ۳۵۲ میلی متر و وزن ۳۰۰۰ گرم بر روی میز قرار می گیرد.

امکانات دستگاه فکس پاناسونیک KX-FT981

دستگاه فکس پاناسونیک مدل KX-FT981 برای ارسال هر صفحه تنها ۱۵ ثانیه زمان صرف می کند. اسناد با سرعت ۹.۶ کیلوبیت بر ثانیه انتقال می بایند. فکس دارای حافظه ۲۸ صفحه ای برای دریافت و ۲۵ صفحه ای برای ارسال اطلاعات می باشد. اگر در زمان دریافت کس کاغذ دستگاه تمام شد، نگران از دست رفتن آن ها نباشید. در حافظه ی داخلی محصول تا حداکثر ۲۸ صفحه ذخیره می شود و با قرار دادن کاغذ چاپ می شود. اسناد با مقاصد یکسان را همزمان با هم ارسال کنید. با برنامه ریزی و انتخاب حداکثر ۲۰ مکان مختلف، مدارک به صورت خودکار ارسال می شوند.

این محصول دارای ۱۰۰ ورودی فهرست تلفن برای ثبت نام ها و شماره تلفن ها برای یادآوری و شماره گیری سریع است. شماره گیری سریع یک ویژگی مفید برای شماره های مهم و ضروری می باشد. ۱۰ شماره را برگزینید تا تنها با فشردن یک دکمه ارتباط شما با آنان برقرار شود. سرویس کالرآیدی یا شماره انداز یک فناوری کاربردی برای نمایش مشخصات تماس ورودی می باشد. شماره و با نام مخاطب ثبت شده بر روی صفحه نمایش نمایان می شود. از دیگر قابلیت های دستگاه فکس امکان ذخیره، ویرایش و یا چاپ لیست سوابق تماس است.

اطلاعات تکمیلی

نمایشگر تلفن

2 سطری

نوع دستگاه

فکس

نوع پیرینت

سیاه وسفید

جایگاه مصرف

رومیزی

شماره گیر خودکار

دارد

مصرف برق پنل

110 وات

مصرف برق استندبای

1.5 وات

دفترچه تلفن

100 شماره

نهایت سایز

A4

حافظه فکس

ارسال 25 صفحه, دریافت 28 صفحه

حداکثر نرخ انتقال

9.6 کیلوبیت بر ثانیه

هیچ مورد علاقه ای وجود ندارد

اولین نفری باشید که دیدگاهی را ارسال می کنید “دستگاه فکس پاناسونیک Panasonic KX-FT981”