دستگاه فکس پاناسونیک Panasonic KX-FP206

تلفن پاناسونیکتلفن فکس
  • عملکردها: فکس
  • نمایشگر: 2 سطری
  • سرعت چاپ: 12 ثانیه برای هر صفحه
  • سرعت انتقال فکس: 9.6 کیلوبیت بر ثانیه
شناسه : KX-FP206
برچسب:

شرح

معرفی و بررسی

دستگاه فکس پاناسونیک KX-FP206

دستگاه فکس پاناسونیک KX-FP206 با فناوری پیشرفته سبب افزایش وضوح و سرعت چاپ شده است. این محصول بسیار با کیفیت می باشد و از عملکرد های فکس و کپی پشتیبانی می کند. مالزی تولید کننده این دستگاه کوچک و زیبا است. نمایشگر ۲ سطری محتویات و اطلاعات مورد نیاز شما را به صورت خوانا نشان می دهد. دستگاه فکس دارای ابعاد ۳۵۶* ۱۰۶* ۲۰۰ میلی متر و وزن ۲۷۰۰۰ گرم می باشد. بنابراین با قرار دادن آن بر روی میز فضای زیادی اشغال نخواهد شد و از شلوغی جلوگیری می شود. ظرفیت محفظه کاغذ تعبیه شده برای ۵۰ صفحه کاغذ مناسب می باشد.

امکانات دستگاه فکس پاناسونیک KX-FP206

دستگاه فکس پاناسونیک مدل KX-FP206 هر صفحه از سند ها را در ۱۲ ثانیه ارسال می کند. سرعت انتقال مدارک ۹.۶ کیلوبیت در ثانیه می باشد. اگر ارسال به موقع برای شما اهمیت دارد یا گاهی فراموش می کنید مدارک را ارسال کنید. قابلیت ارسال با تاخیر به شما کمک می کند که با تعیین ساعت اسناد را در وقت معین انتقال دهید. فکس دارای حافظه ی ارسال ۲۵ صفحه و پذیرش ۲۸ صفحه می باشد. همچنین اگر کاغذ تمام شد اطلاعات ۲۸ صفحه را ثبت می کند تا هیچ فکسی را از دست ندهید. فایل های دریافتی را میتواند در حجم های MH / MR / MMR فشرده سازی کنید.

شماره ۵۰ مخاطب که به صورت مداوم برای آنان فکس ارسال می کنید را ذخیره کنید تا برقراری ارتباط آسان گردد. با برگزیدن ۹ شماره از دفترچه تلفن تنها با فشردن یک کلید تماس حاصل کنید. سرویس شماره انداز یا کالرآیدی یک فناوری کاربردی برای نمایش شماره های ورودی می باشد .

تغذیه خودکار این امکان را فراهم می کند که بدون نیاز به فرد تا ۱۰ صفحه را پشت سر هم فکس کند. این فناوری مناسب برای تعداد صفحات زیاد برای ارسال فکس می باشد. این دستگاه توسط  یک کابل پورت USB به کامپیوتر متصل می شود تا مدیریت بهتری نسبت به دستگاه داشته باشید.

اطلاعات تکمیلی

نوع دستگاه

فکس

نوع پیرینت

سیاه وسفید

جایگاه مصرف

رومیزی

نمایشگر تلفن

2 سطری

رابط کاربری

USB 2.0

فیدر ظرفیت

20 صفحه

کالر آیدی

دارد

دفترچه تلفن

50 شماره

نهایت سایز

A4

اندازه اسکن

208 میلی متر

حافظه فکس

ارسال 25 صفحه, دریافت 28 صفحه

حداکثر نرخ انتقال

9.6 کیلوبیت بر ثانیه

وزن محصول

2700 گرم

برند
کشور سازنده

مالزی

گارانتی

12 ماه عصر ارتباطات

شماره گیر خودکار

دارد

هیچ مورد علاقه ای وجود ندارد

اولین نفری باشید که دیدگاهی را ارسال می کنید “دستگاه فکس پاناسونیک Panasonic KX-FP206”