تماس بگیرید

دستگاه سانترال پاناسونیک KX-NCP500

دستگاه سانترالسانترال پاناسونیک
 • ظرفیت: پرظرفیت
 • نوع فناوری: IP
 • تعداد کانال: 128 خط شهری و 172 داخلی
 • پرتوکل SIP: پشتیبانی می کند
 • بستر VOIP :  پشتیبانی می کند
شناسه : KX-NCP500
برچسب:

شرح

دستگاه سانترال پاناسونیک مدل KX-NCP500 محصول کشور ویتنام می باشد. این سیستم PBX به گونه ای طراحی شده اند که با برنامه های کاربردی ارتباطی مفید و قابل اجرایی ارائه می دهد. همچنین جهت برقراری ارتباطات یکپارچه از طریق ساده کردن و بهبود ارتباطات اداری برای کسب و کارها نیز مورد استفاده قرار می گیرد. این دستگاه هم خانواده سانترال KX-NCP1000 است و از نظر فنی و کارایی تفاوت زیادی باهم ندارند.

امکانات

دستگاه سانترال مدل KX-NCP500 برای ایجاد یک مرکز تلفن پر ظرفیت مورد استفاده قرار می گیرد. این سیستم PBX 128 خط شهری و ۱۷۲ داخلی برای توسعه کسب کار خود در مرکز تلفن ایجاد می کند. این دستگاه سانترال پاناسونیک جهت کارکرد از فناوری IP بهره می گیرد و همچنین قابل اتصال تلفن های IP از راه دور می باشد. از امکانات خوب محصول می توان به یکپارچه سازی برنامه های شبکه و رایانه، قابلیت اتصال تلفن بی سیم برای بهبود کسب و کار شما، ارائه برنامه های داخلی سرور روی رایانه شخصی شما، انتخاب پایانه دکت، دیجیتال، تحت شبکه و آنالوگ را نام برد. قابلیت پیام رسان داخلی، بهبود اتصال شبکه، پشتیبانی از بستر VOIP و برقراری تماس های اینترنتی از مزایایی اصلی دستگاه محسوب می شود.

بهبود اتصال شبکه (Networking solution)

بهبود شبکه راه حل های ارتباطی کمک های زیادی به مشاغل برای کنترل هزینه می باشد. از این دستگاه می توان جهت راه اندازی یک مرکز تلفن پرظرفیت اداری و IP، در شرکت های و مشاغل های پرکار مورد استفاده قرار داد.

مزایای VOIP (برقراری تماس بر بستر اینترنت)

پشتیبانی از پروتکل ویپ جهت برقراری تماس در بستر شبکه از امتیازات این دستگاه به شمار می آید. در نتیجه مکالمه های روز مره در دفتر کار خود با هزینه کمی داشته باشید. به دلیل وجود شبکه (IP) در دستگاه با بکارگیری برای مرکز تلفن خود در هزینه های مکالمه صرفه جویی کنید.

ویژگی های کاربردی (Feature Transparency)

به شبکه (IP) چندین دستگاه سانترال را می توان اتصال کرد. مانند دستگاه سانترال KX-NCP500 امکان پذیر است. با اتصال دستگاه به شبکه می توان از ,قابلیت های زیادی مانند انتقال تماس، انتقال تماس به داخلی، شکار خط ، برقراری خودکار تماس ، انتظار پیام، برگشت اتوماتیک تماس در حالت مشغولی و سیگنال های ایستگاه مشغول می باشد. همچنین با استفاده از این دستگاه از مزایای زیادی از جمله لغو مشغولی، نظارت تماس، خارج کردن داخلی از دسترسی، مسدود کردن تماس داخلی، امکان زنگ خور گروه داخلی، کنفرانس، اتصال کنسول DSS شبکه و دارای کلید انتقال پیام برخوردار می باشد. صندوق صوتی متمرکز، پشتیبانی از نرم افزار مدیرت تماس اختصاصی پاناسونیک و قابلیت اتصال به چندین مرکز از امتیازات این سیستم PBX محسوب می شود. بهتر است بدانید، هنگامی کارمندان جدیدی به دفترکار شما اضافه می شود، یا شعبه دیگری افتتاح می کنید. با اتصال دستگاه KX-NCP500 به شبکه IP می توان به صورت یکپارچه مرکز سانترال را افزایش داد. این امر باعث فضای ارتباطی و داخلی شرکت گسترش یابد.

شبکه دیجیتال ISDN QSIG

دستگاه سانترال پاناسونیک مدل KX-NCP500 پشتیبان پروتکل QSIG ISDN(BRI/PRI) که یک شبکه دیجیتال است می باشد. همچنین با عملکرد شفاف ویژگی شبکه H.323 VOIP می توان ازطریق شبکه ISDN امکان پذیر است.

پشتیبانی پروتکل SIP ترانک برای شبکه

عملکرد شفاف شبکه H.323 VOIP از طریق ISD را به همراه دارد، به دلیل اینکه دستگاه با پروتکل QSIG ISDN(BRI/PRI) سازگار می باشد.

امکانات گستره با اتصال دستگاه های تلفن پاناسونیک
این دستگاه سانترال قابلیت پوشش دهی امکانات تلفن های مورد اتصال را دارد با استفاده  دستگاه سانترال در مرکز تلفن، شما می توانید هر نوع پایانه تلفنی را بر اساس نیاز خود به آن اتصال کنید. همچنین از تلفن های دیجیتال، تحت شبکه، بی سیم دکت و تلفن های سیپ را پشتیبانی می کند. با اتصال هر خانواده از تلفن می توانید بر اساس قابلیت های موجود امکانات زیادی برای کسب و کار خود فراهم می شود.

تلفن های پشتیبان

 • تلفن های اختصاصی تحت شبکه پاناسونیک
 • تلفن های تحت شبکه با پروتکل SIP
 • تلفن های دیجیتال پاناسونیک
 • تلفن های بی سیم دکت پاناسونیک
 • تلفن های هایبرید پاناسونیک
 • تلفن های آنالوگ پاناسونیک

تلفیق موبایل و GSM یک راه حال برای استفاده از راه دور

سیستم DID مزایای شماره گیری مستقیم با داخلی برای کاربران فراهم کرد. برای نصب برنامه می توانید از طریق تلفن همراه اقدام کنید. مشتریان شرکت شما می توانند با شماره گیری یک واحد از شماره های تماس با شما تماس حاصل کنند.

• انتقال تماس(Call forwarding)
قابلیت انتقال تماس از امتیازات این دستگاه محسوب می شود.اگر در دفتر کار خود حضور ندارید، با فعال سازی داخلی خود روی تلفن همراه توانایی پاسخگویی به تماس ها را دارید. این سیستم می توانند دسترسی داخلی شما به روی تلفن دفتر و تلفن همراه شما را یکپارچه کنند. در نتیجه شما می توانید با مشتریان خود به راحتی تماس حاصل فرمایید، حتی زمانی که خارج از دفتر حضور دارید.

• صندوق صوتی (Audio box)
اگر در جایی که موبایل شما قابل پوشش دهی خط یا آنتن نمی باشد، یا خاموش باشد. صندوق صوتی به صورت خودکار از طریق پیام تماس را پاسخ و ضبط می کند.

شماره اختصاص (Dedicated number)
زمانی که خار از دفتر کار خود از طریق تلفن همراه با مشتریان خود تماس برقرا می کنید. شماره شرکت شما قابل ارائه می باشد. دیگر نگران ارائه شماره موبایل خود نباشید.

• تماس کنفرانس (Conference call)
با اتصال تلفن کنفرانس به دستگاه سانترال پاناسونیک مدل KX-TDE100، می توانید یک جلسه چند نفره از راه دور داشته باشید. با این کار می توانید برای برقراری یک جلسه در وقت و هزینه خود صرفه جویی نمایید.

ارتباط از راه دور اداری با سیستم بی سیم دکت چند سلولی

زمانی که از میز کار خود دور هستید، سیستم دکت راه حلی مفید برای انجام مکالمات کاری می باشد.. با اتصال یک گوش بی سیم و آنتن دکت، تواند در هر نقطه از دفتر کار خود از تلفن استفاده کنید. جهت تنظیم تلفن دکت از طریق وایرلس XDP (پورت اضافی دستگاه) امکان پذیر است. با سیستم Multi-Cell DECT امکان انتقال تماس نیز وجود دارد. این سیستم در بین سلول های دکت مجهز شده است. در نتیجه باعث شده پوشش دهی کار آمد تری برای شما فراهم شود.

ایستگاه سلول شبکه (IP Cell Station)

این ایستگاه سلولی شبکه به صورت مستقیم به وسیله کابل شبکه (LAN) به دستگاه متصل می شود. در نتیجه سیستم ارتباطی گسترش می یابد، که فقط با اتصال ایستگاه سلولی شبکه به LAN امکان پذیر است. اگر دفتر کار شما مجهز به IP-VPN باشد. در شعبه دیگر دفتر می توانید بدون نیاز به تجهیزات PBX، ارتباط بی سیم ایجاد کنید. بهتر است بدانید که عملکرد این سیستم به وجود نسخه MPR PBX بستگی دارد.

صفحه بندی دکت (DECT Paging)

با استفاده از تلفن بی سیم دکت می توانید کاربران در راه دور به یک جلسه کاری دعوت کنید. شما می توانید تا ۳۲ کارمند خود به وسیله ۳۲ گوشی بی سیم دکت مکان پذیر است. همچنین این امکان را برای مدیر فراهم ساخته، تا دستور العمل ها به صورت همزمان برای چندین کارمند ارسال شود. از دیگر ویژگی های این سیستم می توان، به تماس دو طرفه بین ۸ کارمند توسط ۸ گوشی دکت اشاره کرد. در نتیجه کاربران می تواند اطلاعات کاری را به صورت همزمان به اشتراک بگزارید. لازم به ذکر است که برای ایجاد کنفرانس به تعداد گوشی دکت بالا و همچنین تعداد ایستگاه سلول بستگی دارد. بهتر است بدانید، سری تلفن دکت KX-WT115 / KX-UDT به دستگاه سانترال متصل نمی شود.
ایستگاه قابل حمل دکت ( (DECT Portable Station
دستگاه های مورد نیاز
۱. ایستگاه سلول شبکه پاناسونیک / KX-NCP0158
۲. آنتن دکت پاناسونیک / KX-TDA0158(8ch/DPT/IF)
۳. ریپیتر پاناسونیک /KX-A405-A272
تلفن های سازگار
۱. KX-TCA385
۲. KX-TCA285
۳. KX-TCA185
رایانه های شخصی ابزار اصلی تمام مشاغل به شمار می آید. با اتصال رایانه شخص خود به دستگاه سانترال پاناسونیک مدل KX-NTP500 می توانید برنامه پاناسونیک در دسترس داشته باشید. برای بهبود ارتباط مدیران و کارمندان، نرم افزار های ارتباطی یکپارچه برای شما ساخته شده است. این نرم افزارهای تعداد زیادی دارد که قصد داریم در این صفحه به شما معرفی کنیم.
نرم افزارهای بهره بری دستیار ارتباطات

• نرم افزار ارتباطی Basic/Express Pro
این نرم افزار یکی برنامه کاملا ارتباطی است که به روی رایانه قابل نصب است. با استفاده از این نرم افزار می توان با راه اندازی به روی تلفن هم را نیز دسترسی برای خود فراهم کنید. این برنامه با نصب و نگه دارای ساده طراحی شده است. این نرم افزار می توان بدون نیاز به سرور داخلی نصب شود نرم افزار ارتباطی اختصاصی پاناسونیک راه حل ایده آل برای ارتباط میان مشاغل کوچک تا متوسط با دانش و پرسنل فناوری اطلاعات مناسب است.

• ارتباط واحد یکپارچه (Point and Click)
روی نمایشگر رایانه شخصی خود می توانید لیست مخاطبین مشاهده می کنید و تماس برقرار کنید. همچنین جستجو و پیدا کردن مخاطبین به آسانی صورت می گیرد. وضعیت مرکز تلفن و رایانه های متصل به آن را مشاهده کنید. گزارش تماس های قبلی با کاربران را روی دستگاه می توانید مشاهده کنید.

• دستیار ایمیل صوتی (VMA)
شرکت های مجهز به سیستم سانترال هستند، می توانند از تکنولوژی پیام صوتی پیشرفته KX-TVM استفاده بهینه می کنند. که به کاربران اجازه مدیریت ایمیل صوتی را می دهد. این دستیار صوتی می تواند مستقیما توسط یک آیکون اجرا گردد.

• نرم افزار تلفن شبکه (IP Software Phone)
کارمندان فروش و یا هر کاربر دیگری می تواند رایانه خود به مرکز سانترال متصل کنند. اتصال رایانه به مرکز تلفن می توانید به عنوان یک تلفن IP عمل کند. در نتیجه ارتباطات یکپارچه و آسانی برا شما فراهم می شود. کاربران بدون نیاز به اتصال شبکه IP از طریق پهن باند مدیریت شده، امنیت را برای تلفن های IP می توان فراهم سازنند.

• یکپارچگی با Microsoft Outlook
دستیار ارتباطات با Microsoft Outlook یکپارچه شده است. این یکپارچگی این امکان را فراهم ساخته که جهت تماس به راحتی شماره گیری کنید. همچنین هشدارهای POP- Up تماس های ورودی را دریافت کنید.

عملیات ساده کنفرانس های تلفنی به وسیله تلفن کنفرانس

از راه دور اعضای که برای یک کنفرانس دعوت می نمایید. با کشیدن و هدایت کردن (drag-and-drop) به روی رایانه، تمام اطلاعات کنفرانس ثبت می شود. با این قابلیت می توانید یک کنفرانس یا یک جلسه از راه دور را می توانید آغاز کنید.

دستیار ارتباط کنسول اپراتور برای اپراتور یا پذیرنده

چندین تماس به وسیله این کنسول به صوت همزمان مدیریت و هدایت کنید. با ویژگی مدیریت و پارکینگ تماس حجم زیادی از ترافیک مکالمه در دسترس شماست. تماس هایی که پارک شده است، در یک پارکینگ مشترک ثبت می شود، توسط هر برنامه افزودنی قابل بازیابی می باشد. با کشیدن و هدایت کردن نمایش داده ها به رایانه، می توانید دسترسی و مدیرت بهتر داشته باشید.

سرپرست دستیار ارتباطی برای تیم یا کاربر اجرایی

سرپرست ارتباطی توانایی این را دارد که وضعیت تلفن هر نماینده یا کاربر را کنترل کند. همچنین از راه دور می تواند از سیستم افزون عامل را خارج کند. با استفاده سرپرست CA و از طریق مرکز تلفن می توان یک عامل را خارج کرد. همچنین سرپرست CA می تواند آمار مختلف مرکز تماس مهم را کنترل کنند.

ارتباطات چندین سایت (مرکز تلفن)

یک سرور CA تنها در یک شبکه IP قابل پوشش دهی می باشد. از طریق شعبه مرکز تلفن اصلی می توانید افراد مسئول در دفتر مرکزی، شبکه جداگانه را فراهم کنید تا برسی شود. همچنین می تواند بین چندین دفتر به اشتراک گذاشته شود. لازم به ذکر است، حداکثر ۴.۸ ، PBX توصیه می شود.

یکپارچه سازی دوربین شبکه

دوربین های شبکه پاناسونیک می توانند به صورت یکپارچه شود و به کاربران این اجازه را می دهد، تغذیه ویدیوی دوربین شبکه در صفحه مشاهده کنید. از دیگر ویژگی ها آن می توان به اتصال در باز کن هوشمند تصویری (Doorphone) اشاره کرد که به راحتی درب را می توان باز کنید. سانترال سری NCP با رایانه و تلفن تلفیق می شد که از سرور CTI پشتیبانی می کند. این سرور تلفن و رایانه را قادر می سازد تا به صورت همگان فعالیت داشته باشد. در نتیجه می تواند ابزار های قدرتمند را برای رایانه فراهم می سازد. این سیستم سرور CTI با IP را یکپارچه سازی می کند، که از طریق استاندارد صنعت TAPI/CSTA امکان پذیر است.ارتباط تجاری ساده سازی شده، تا تماس به بخش نمایندگی مسیر راحت فراهم کند. علاوه بر این از صندوق صوتی، می توان برای کار به صورت آفلاین نیز در ساعات شلوغی مورد استفاده قرار دارد. راهنمای صوتی به عنوان یک رابط کاربر پسند شناخته می شود. در نتیجه باعث می شود بهره کلی افزایش یابد و خدمات مفیدی به مشتری ارائه داده شود.

پست صوتی پیشرفته (ESVM)

برنامه های اصلی که می توانند با استفاده از طریق کارتهای ESVM اختیاری اجرا شوند مانند کاربر و خدمات صوتی گروهی، مسیر یابی تماس توسط راهنمایی صوتی، انتقال از صندوق پستی صوتی به کارکرد MSG، ضبط چند سطح خودکار به همراه OGM، ضبط چند سطح خودکار به همراه OGM، صف پیام ها (Queue messages)، CO-to-CO End of Call Detection و پشتیبانی از اضافه کردن گوشی تلفن همراه می باشد.

ویژگی های کلیدی صندوق صوتی KX-TVM50/200
۱. خدمات پیام صوتی با چند مرکز تلفن
۲. سرویس مراقبت پیشرفته خودکار
۳. پیام الکترونیکی (اعلان ایمیل با پیوست پیام صوتی)
۴. سرویس مصاحبه (Interview service)
۵. ایجاد صندوق صوتی در منوی نمایشگر تلفن های متصل یه سیستم
۶. اطلاعیه نام تماس گیرنده (Caller ID)
۷. صفحه نمایشگر تماس ها (Call Screening)
۸. ضبط تماس (Call Recording)
۹. خدمات مخصوص روزهای تعطیل (Holiday Service)
۱۰. صدای چندگانه (Multi-Lingual voice prompts)
۱۱. ارتباط به صورت فکس (Fax Detection/Routiong)
صندوق صوتی سطحی جدید از وسیله ارتباطی است که پیام رسان یکپارچه ارئه می دهد .صندوق صوتی پاناسونیک مدل KX-TVM50 و KX-TVM50 به دستگاه سانترال NCP500 قابل اتصال می باشد.. استفاده از اکثر دستگاه برای بهره وری خدمات اکثر شغل ها مناسب است.

مرکز تماس (Call Center)

استفاده از از این دستگاه جهت ایجاد یک مرکز تلفن پیشرفته بسیار مناسب است. دستگاه سانترال پاناسونیک مدل KX-NCP500 یک راه حل برای مرکز تماس شما می باشد این امر سبب می شود تا نیاز های مشتری برطرف شود. هر سازمانی می تواند بین دپارتمان های مختلف توسط این دستگاه ارتباط برقرار کند. جهت رسیدگی مطمئن و اتصال امن، با توجه به جمعیت سازمان شما فاکتوری مهم برای یک تجارت است. این دستگاه برای سازمان های متوسط و کوچک دارای عملکرد پیشرفته ای است. می توان بدون استفاده از سرور خارجی CTI از این امکان استفاده کرد. قابلیت رزرو تماس کمک شایانی به مدیریت خدمات رسانی مشتریان می کند. ویژگی های بیشتر عبارتند از:
۱. گزارش گیری از تماس ها
۲. ملودی های تعریف شده برای گروه های مختلف
۳. پاسخگویی خودکار پیشرفته
۴. امکان قرارگیری مشتریان در صف تماس
۵. تعریف تماس VIP
۶. ایجاد صندوق صوتی
۷. قابلیت Busy On Busy
۸. قابلیت Waking Extension(Hot desking)
۹. ورود و خروج به سیستم
۱۰. فعال سازی یا غیر فعال سازی تلفن ها
۱۱. امکان مشاهده صف های تماس توسط ناظر
۱۲. گزارش گیری از صف های تماس
۱۳. کنترل ورود و خروج به سیستم توسط ناظر
با توجه به ویژگی ها های ذکر شده، می توان گفت این مرکز سانترال پاناسونیک دست آورد ارتباط پیشرفته توسط برنامه های سرور CTI فراهم می سازد.

امکانات پیشرفته (Agent Features)

کاربران با وجود این امکانات داخلی همراه با برنامه های قابل نصب به روی رایانه شخصی شما، می توانند دست آورد ارتباطی با کارایی بیشتری داشته باشند. این ویژگی های پیشرفته که کمک شایانی به کسب کار تجارت شما می کنند . ورود و خرج به سیستم / گزارش گیری، بازیابی تماس های از دست رفته توسط اعضای پرسنل، سیستم یک پارچه CRM این ویژگی های می باشد.

ویژگی های سرپرست با دستیار ارتباطی

دستگاه سانترال KX-NCP از ویژگی های داخلی مرکز نظارت تماس پشتیبانی می کند. در نتیجه این امکان را فراهم می کند، عملکرد میسری در زمان که تماس در صف و در حال انتظار رسیدگی است، تماس مرور شود. ناظر توانایی کنترل هر نماینده یا کاربر را از راه دور دارد. همچنین می توانید افزونه عامل را از راه دور از سیستم خارج کنند. این امر با چندین کلیک کردن توسط ناظر ارتباطات از طریق تلفن امکان پذیر است. ناظر با استفاده از تلفن با صفحه نمایش ۶ سطری، برنامه افزودنی را کنترل کنند. همچنین آمار های مهم مرکز تماس را دسترسی و کنترل داشته باشد.
گزارش تماس گروهی
– کلیه تماس ها ورودی
– میانگین زمان پاسخ
– بیش از تماس
– تماس های از دست رفته

نظارت بر تماس های گروهی

– انتظار تماس در حال برقراری
– طولانی ترین انتظار تماس
– وضعیت کاربران در حال تماس

ویژگی های ناظر
– گوش دادن در حالت بی صدا
– Busy Override
– ورود و خرج به سیستم از راه دور
– تماس بگرید

اطلاعات تکمیلی

برند
کشور سازنده

ویتنام

گارانتی

12 ماه عصر ارتباطات

نوع ظرفیت

پر ظرفیت

نوع تکنولوژی

IP

خطوط شهری

128 خط

ظرفیت داخلی

172 داخلی

کالر آیدی

با نصب کارت

دستگاه های سازگار

تلفن آنالوگ, تلفن تحت شبکه, تلفن دکت, تلفن دیجیتال, تلفن کنفرانس, تلفن های بی سیم, تلفن های سری HDV, تلفن هایبرید

ویپ

دارد

درفون
نصب پیغام صوتی

امکان پذیر است

خطای نصب

امکان پذیر است

پشتیبانی از پروتکل سیپ

دارد

برنامه ریزی هوشمند

دارد

هیچ مورد علاقه ای وجود ندارد

اولین نفری باشید که دیدگاهی را ارسال می کنید “دستگاه سانترال پاناسونیک KX-NCP500”