دستگاه سانترال پاناسونیک Panasonic KX-NSX2000

دستگاه سانترالسانترال پاناسونیک
  • ظرفیت:  پر ظرفیت
  • نوع فناوری: IP
  • تعداد کانال: 2000 داخلی
  •  پشتیبانی از بستر VOIP :  دارد
  • پشتیبانی از پرتوکل SIP :  دارد
شناسه : KX-NSX2000
برچسب:

شرح

دستگاه سانترال پاناسونیک مدل KX-NSX2000 ساخت کشور ویتنام می باشد. این محصولی یکی از جدیدترین سیستم PBX موجود در بازار می باشد و همچنین نسل جدید مرکز تلفن اداری و سرویس های ارتباطی محسوب می شود. این دستگاه متناسب با سیستم کار اداری امروز طراحی شده و نسبتا وزن بسیار کمکی دارد. این PBX تکنولوژی جدیدی از برند پاناسونیک می باشد که به تازگی وارد بازار جهانی شده است که در بسیاری از شرکت ها جهت توسعه مرکز تلفن خود برای بهبود کیفیت کار مورد استفاده قرار می گیرد. این سانترال بر خلاف دیگر سیستم ها از لحاظ ظاهری و از نظر تخصصی متفاوت ساخته شده است. استفاده از این دستگاه باعث شده تا ارتباط تجاری کارآمد تر باشد و کاربران هم قادر به استفاده موثری باشند.

امکانات

دستگاه سانترال مدل KX-NSX2000 که جدیدترین محصولات شرکت پاناسونیک نام برده می شود که از سیستم دکت پشتیبانی می کند. از قابلیت خوب کارآمد آن می توان قابلیت بکاپ گیری از اطلاعات تماس و گزارش آن اشاره کرد که توسط ادمین این کار صورت می گیرد. این مرکز سانترال توانایی پشتیبانی از نرم افزار UC Pro پاناسونیک دارد و همچنین ارتباط ویدئویی و عملکرد داخلی تماس بدون نیاز  به سرور های CTI به همراه دارد. این دستگاه سانترال پاناسونیک جهت کارکرد از فناوری IP بهره می گیرد و حداکثر ۲۰۰۰ داخلی در کسب و کار ایجاد می کند. بدین منظور است که یک مرکز تلفن پر ظرفیت محسوب می شود و برای شرکت های که دارای کارمندان زیادی می باشد، مناسب است.

تلفن های قابل پشتیبانی

کلیه تلفن های دیجیتال
کلیه تلفن های تحت شبکه
کلیه تلفن های سیپ(SIP)
کلیه تلفن های هایبرید
کلیه تلفن های آی پی
کلیه تلفن های بی سیم دکت
کلیه تلفن های آنالوگ
کلیه تلفن های بی سیم ساده

کار راحت اداری

اگر تمایل دارید و یا نیاز دارید کارمندان جدید به مجموعه خود اضافه کنید ، یا اینکه تصمیم به دارید یک دفتر کار جدید تاسیس کنید. می خواهید کارهای اداری به راحتی انجام شود، استفاده از دستگاه سانترال پاناسونیک KX-NSX2000 گزینه مناسبی محسوب می شود.

مفهوم کاربر

با استفاده از سیستم PBX هر کارمند می تواند یک شماره را به چندین دستگاه مانند تلفن دفتر کار و تلفن همراه اختصاص دهد. در نتیجه به عنوان پسوند دفتر کار مورد استفاده قرار می گیرد. مدیریت شماره های پخش شده در چندین دستگاه در مکان های مختلفت برای کاربر امکان پذیر می باشد.

میز هوشمند

با سرویس میز هوشمند کاربران نمایه خود را اعمال می کنند تا تماس های شخصی ، پستی و … را دریافت کنند. لازم به ذکر است که در مکان در حال کار باشید استفاده از تمامی سرویس ها ممکن است. پورتال من رابط کاربری است که بر اساس my Portal نیاز به شماره PBX اختصاصی سفارش سازی و عملکرد تلفن را تنظیم تا از پیام واحد بهره مند شود.

مقیاس پذیری

دستگاه سانترال KX-NSX2000 یک سیستم پر کاربرد و مقیاس پذیر برای هر شرکت محسوب می شود که با استفاده از می توان ۲۰۰۰ کاربر را تعریف کرد . بدین منظور است که ۲۰۰۰ داخلی در سیستم مرکز تلفن شرکت شما ایجاد خواهد شد. همچنین می توانید تا سقف ۳۲ سایت (سایر مراکز تلفن)را متصل کرد. فراهم سازی ارتباط یکپارچه از ویژگی دستگاه به شمار می آید که با استفاده از شبکه برقرار تماس بین شرکت ها به عنوان تماس داخلی محسوب می شود و در هزینه صرفه جویی خواهد شد. اشتراک گذاری تا ۱۲۸ کاربرد، پیام رسان یکپارچه و دایرکتوری دفتر از دیگر ویژگی های این مرکز سانترال می باشد

مدیریت متمرکز

شرکت هایی که مجهز به این مدل دستگاه سانترال هستند، استفاده از شبکه IP از راه دور با دسترسی به سایت مدیریت را دارند. لازم به ذکر است این امر هزینه بسیار کمی برای کاربران دارد.

سیستم پشتیبان مطمئن(Survive Failures)

کیفیت ارتباط تماس و پشتیبان قابل اطمینان در هر دستگاه مهم است. در سیستم ارتباطی خدماتی حتی با بروز مشکل در سیستم قابل حفظ می باشد. با نصب یک واحد اولیه و ثانویه به روی این دستگاه اگر مشکلی بروز دهد. واحد ثانویه به سیستم کار شما ارتقا می دهد. این افزونه به عنوان PBX توسط این سانترال KX-NSX2000 به فعالیت ادامه می دهد.

حالت جدا شده ساده

با اتصال در چندین سایت مشکلی در شبکه رخ دهد. Expansion Gateway این سری سانترال به عنوان به سیستم کاملا مستقل عمل می کند. در نتیجه بسیار انعطاف پذیر و به راحتی می توان ارتباط رو برقرار کرد.

استفاده از راه دور

کارمندان شرکت می توانند به وسیله این دستگاه سانترال میز کاری مستقلی برای خود داشته باشند. همچنین جهت بهبود کیفیت بهتر در خانه یا از راه دور میز کاری تشکیل دهند. این عملکرد باعث شده تا بین مشتریان و کارمندان از راه دور یا بدون حضور دفتر کار ارتباط برقرار شود. برقراری تماس از راه دور به دو طریق امکان پذیر است.

سیستم بی سیم دکت

همانطور که ذکر شد این این دستگاه سانترال از سیستم دکت پشتیبانی می کند. بدین منظور است با سیستم بی سیم چند منطقه ای در هر نقطه از محل کار خود می توانید تماس دریافت و انتقال فرمایید. همچنین این امکان را فراهم می سازند تا در زمان مناسب با شخص مناسب مشتری با اپراتور به گفت گوی به پردازد. در نتیجه صفحه بندی دکت این قابلیت را فراهم می سازد تا مکالمه بین چند شرکتی را به اشتراک بگذارید.

قابلیت کنفرانس

از امتیازات دستگاه سانترال پاناسونیک KX-NSX2000 می توان به قابلیت کنفرانس اشاره کرد. این کار توسط تلفن های دکت پاناسونیک می توان، یک جلسه چند نفره از راه دور بین کارمندان صورت بگرید و یا کار های گروهی با این ویژگی صورت بگیرد.

هدایت صوتی خودکار

هدایت صوتی خودکار تماس از قابلیت ویژه محصول به شمار می آید که با راه اندازی آن، مشتری که با شرکت شما، از طریق راهنمایی صوتی این تصمیم را می گیرد که برای شما در صف انتظار صبر کند، در ادامه تماس به اپراتور مورد نظر وصل شود و یا پیغام بگذارد یا اینکه تماس را قطع کنند. این سرویس باعث شده تا احساس کاملا مطلوبی به کسب و کار شما بدهد و مهم تر آنکه مشتری از سرویس ارئه شده بسیار رضایتمندی خود را اعلام کند.

نظارت بر تماس گیرندگان و گزارش تاریخچه تماس

نظارت بر تماس گیرندگان و گزارش تاریخچه تماس از قابلیت منحصر به فرد دستگاه سانترال محسوب می شود. این کار توسط مدیر مجموعه و یا مسئول آن قسمت می تواند نظارت کامل بر کیفیت تماس، مشکلات سایت داشته باشد و همچنین آن را کنترل کند. تاریخچه تماس امکان گزارش دادن از مشکلات تماس و یا فرصت ها مربوط به مشتری ارائه دهد. لازم به ذکر است که توانایی ذخیره گزارش را در یک سرور خارجی را به همراه دارید.

ضبط خودکار و پشتیبان گیری از داده ها

دستگاه سانترال KX-NSX2000 از قابلیت خودکار ضبط مکالمه برخوردار است و باعث شده تا مکالمه بین مشتری و اپراتور ضبط شود. البته در فرصت مناسب توسط ادمین به مشکلات و خدمات مشتری رسیدگی می شود.

نرم افزار UC PRO پاناسونیک

نرم افزار UC PRO پاناسونیک طراحی شده برای بعضی از مرکز سانترال های پاناسونیک در چندین دستگاه مانند رایانه های شخصی، تلفن های همراه قابل استفاده می باشد. این نرم افزار عملکرد مشتری، مدیریت حضور، گفتگویی صوتی، ارسال پیام متنی، تماس تصویری، چشم انداز تقویم و همگام سازی را برای کاربران به همراه دارد. کاربرانی که حساب کاربری به روی رایانه خود دارند. از طریق تلفن همراه می تواند در خارج از دفتر کار های شرکت خود را اداره کند.

 قابلیت ارتباط تصویری

دستگاه سانترال پاناسونیک مدل KX-NSX2000 از قابلیت های زیادی مانند ارتباط تصویری برخوردار است. به وسیله تلفن های IP تصویری و در بازکن های ویدیویی می توان از این قابلیت بهره مند شد. دستگاه های قابل اتصال به این مرکز سانترال، تلفن IP تصویری پاناسونیک مدل KX-HDV430 و درب بازکن های ویدیویی پاناسونیک مدل KX-NTV150 و KX-NTV160 می باشد.

سازگاری با نرم افزار تلفن همراه

زمانی که مشتری با شرکت شما تماس بگیرد، به صورت همزمان هم تلفن رومیزی و موبایل شما زنگ می خورد. با این قابلیت می توانید در داخل و خارج دفتر کار خود قادر به پاسخگویی تماس کاری خود باشید.با تلفن سیپ ترانک و نرم افزار سیپ (SIP) روی تلفن همراه هوشمند خود بدون نیاز پرداخت هزینه، قادر به تماس با مشتریان خود هستید. حتی زمانی که در دفتر کار خود حضور ندارید. این قابلیت باعث می شود به جای شماره تماس موبایل شما شماره شرکت شما به مشتری اطلاع داده شود.

تعمیر و نگهداری از راه دور

نگه داری و تعمیر سیستم توسط مهندس مربوطه از راه دور امکان پذیر می باشد. سرویس ابری پاناسونیک این دسترسی ایمن را به مهندس فنی می دهد که که در هر زمان و هر مکان اقدام به تعمیر و نگهداری کند.از ویژگی های دیگر این دستگاه قابلیت بازیابی انواع خطاها و تشخیص آن ها می باشد. دستگاه سانترال پاناسونیک KX-NSX2000 این امکان را دارد گزارش های سیستم جهت عیب یابی را بررسی کند.

مشخصات تخصصی

سیستم دکت
۲۵۶ ۲۵۶ خطوط شهری ۶۴۰ ۹۶۰ ارتباط چندگانه
۲pcs KX-NSX
۳۱pcs KX-NS300/500/1000
۲pcs KX-NSX
۳۱pcs KX-NS300/500/1000
دستگاه کمکی (Redundancy)
۲nd KX-NSX works for
back-up only
۲nd KX-NSX works for

اطلاعات تکمیلی

برند
کشور سازنده

ویتنام

گارانتی

12 ماه عصر ارتباطات

نوع ظرفیت

پر ظرفیت

نوع تکنولوژی

IP

ظرفیت داخلی

2000 داخلی

کالر آیدی

پشتیبانی می کند

دستگاه های سازگار

تلفن تحت شبکه

ویپ

دارد

درفون

امکان پذیر است

نصب پیغام صوتی

امکان پذیر است

خطای نصب

امکان پذیر است

پشتیبانی از پروتکل سیپ

دارد

برنامه ریزی هوشمند

دارد

هیچ مورد علاقه ای وجود ندارد

اولین نفری باشید که دیدگاهی را ارسال می کنید “دستگاه سانترال پاناسونیک Panasonic KX-NSX2000”