دستگاه سانترال پاناسونیک Panasonic KX-HTS824

دستگاه سانترالسانترال پاناسونیک
  • ظرفیت: کم ظرفیت
  • فناوری : IP
  • تعداد کانال : 8 خط شهری و 24 داخلی
  • پرتوکل SIP : پشتیبانی می کند
  • پشتیبان : کنفرانس، کالرآیدی و…
شناسه : KX-HTS824
برچسب:

شرح

دستگاه سانترال پاناسونیک مدل KX-HTS824 ساخت کشور ویتنام می باشد. این سیستم PBX مناسب برای شرکت های کوچک که دارای پرسنل کم جمعیت هستند مناسب است. این محصول پاناسونیک یک دستگاه ترکیبی جدید است که از فناوری IP و SMB جهت کارکرد بهره می گیرد . در نتیجه با راه اندازی آن به عنوان مرکز تلفن پیشرفت زیادی در کسب کار خود ایجاد خواهید کرد. این دستگاه به صورت پیش فرض دارای ۲۴ داخلی برای یک کسب و کار مناسب می باشد. این PBX با تمام استاندار ساخته شده و یک دستگاه مقرون به صرفه محسوب می شود. همانطور که ذکر شد این دستگاه سانترال جهت کارکرد از فناوریIP بهره می گیرد و به صورت مستقل از پروتکل SIP پشتیبانی ی کند و هیچ نیازی برای نصب کارت نیز نمی باشد. از ویژگی های اصلی این سیستم می توان به دارا بودن روتر داخلی و نقطه اتصال Wi-Fi اشاره کرد.

امکانات

دستگاه سانترال مدلKX-HTS824 که یک سیستم ترکیبی جدید است از قابلیت بسیار زیادی برخوردار است. در اصل این دستگاه به عنوان پلت فرم پردازشگر صدا و شبکه کار در شرکت های زیادی مورد استفاده قرار می گیرد. این دستگاه سانترال پاناسونیک یک مجموعه کامل از پاینه های شبکه است که امکان ایجاد ارتباط بهینه برای مشاغل SMB را فراهم می کند. همچنین نگه داری این سیستم و کارکرد آن برخلاف ترکیبی بود نسبتا راحت می باشد. از قابلیت های مهم این دستگاه می توان به پشتیبانی از نرم افزار BYOD اشاره کرد. این نرم راه حل ساده برای متصل کردن دستگاه های مانند موبایل، تبلت و رایانه جهت استفاده بهتر و نیز بهبود بهتر رود کار در طول روز می باشد.

صرفه جویی در هزینه ها

همانطور که می دانید ایجاد فناوریIP کسب کار، باعث می شود به راحتی ارتباط برقرار کرد و همچنین در هزینه ها صرفه جویی نمود. با راه اندازی مرکز تلفن به وسیله این دستگاه سانترال عملکرد متنوعی خواهید داشت و همچنین از هزینه های گزاف جلوگیری کرد. این محصول جدید برند پاناسونیک انقلابی در صنعت PBX –Hybrid IP است که دارای ویژگی اساس تماس می باشد و همچنین در سیستم ارتباط تجاری تماس تصویری را ایجاد می کند.

سکوی پیشرفت کسب و کار(Platform)

پلت فرم یک مجموعه از امکانات یک سیستم است که در اصل سکوی برای پیشرفت کسب و کار محسوب می شود. همه قابلیت های اصلی این دستگاه سانترال پاناسونیک در یک پلت فرم قرار دارد. این قابلیت ها مانند سیستم کالرآیدی، اپراتور گویا (Disa)، استاندارد کنترل تماس ضروری، مسیریابی خودکار تماس و صندوق صوتی برخوردار است. همچنین از قابلیت برخوردار است که سیستم به صورت خودکار این اجازه را به کاربر می دهد بدون مراجعه به اپراتور، به صندوق صوتی منتقل شود.

تعداد کانال

این سیستم PBX دارای ۶ عدد SIP ترانک و ۲۴ داخلی SIP بدون نصب و راه اندازی لایسنس می باشد. همچنین به صورت پیش فرض از ۴ خط شهری آنالوگ و ۸ داخلی آنالوگ برخوردار است که با نصب و راه اندازی کارت ارتقایی مربوطه، داخلی از ۸ خط به ۲۴ خط افزایش می یابد.

ظرفیت انعطاف پذیر سیستم ترکیبی IP

Hybrid system یک سیستم ترکیبی ازIP و آنالوگ است که این دو فناوری باهم باعث شده سیستم مرکز تلفن از ظرفیت انعطاف پذیری برخوردار باشد. دستگاه سانترال مدل KX-HTS824 فناوری IP را با ترانک قدیمی آنالوگ را ترکیب کرده که با راه اندازی آن یک مرکز تلفن با انعطاف پذیر و مقرون به صرف در کسب و کار خود دارید. همچنین با استفاده از PBX آینده نیاز به تغییر سیستم آنالوگ نیز نمی باشد.

پروتکل SIP

همانطور که ذکر شد این دستگاه از پروتکلSIP پشتیبانی می کند. بدین منظور است، بدون فعال سازی کارت ارتقایی یا لایسنس می توان ازSIP ترانک و قابلیت ها استفاده کرد. در نتیجه می توان گفت در هر نقطه از جهان حضور داشته باشید، به وسیله گوشی تلفن همراه و اتصال آن به مرکز تلفن، به مکالمه به پردازید. همچنین وجود پرتوکلSIP باعث شده جهت انجام عملیات تماس در هزینه ها صرفه جویی شود. همچنین به دلیل پشتیبانی از پروتکل SIP، با راه اندازی مرکز تلفن توسط این دستگاه سانترال پاناسونیک، نه تنها در هزینه ها صرفه جویی می شود، بلکه امکان استفاده از تلفن های تک نیز فراهم می شود.

داخلی DISA

سیستم DISA یا اپراتور گویا در مرکز تلفن باعث می شود که کاربر بدون اپراتور به مقصد مورد نظر وصل شود. ۴CH DISA و نامه صوتی با راهنمای صوتی در واحد اصلی HTS تعبیه شده که حداکثر ۱۲۰ دقیقه مکالمه ضبط می کند.

داخلی Wi-Fi

دستگاه سانترال پاناسونیک مدل KX-HTS824 دارای Wi-Fi داخلی می باشد. بدین منظور است نقطه اینترنت در کسب کار و شما ایجاد می کنند و سیستم های مانند راینه و موبایل که به دستگاه متصل باشد، از این قابلیت بهره مند می باشد و به راحتی دسترسی به اینترنت دارید.

بهبود کارایی کسب و کار

این مدل دستگاه سانترال پاناسونیک اگرچه یک سیستم مقرون به صرفه است اما این فقط ویژگی اصلی آن محسوب نمی شود. بلکه با راه اندازی آن به عنوان مرکز تلفن، باعث می شود قابلیت های زیادی مانند اعلان صندوق صوتی و Media Relay Gateway کسب کار شما ایجاد می کند. همچنین اینPBX از قابلیت های متنوعی به نام ارتباط تصویری و درب بازکن هوشمند پشتیبانی می کند. لازم به ذکر است که برای بهره برداری از این قابلیت بایستی پنل و کارت درب بازکن و نیز دوربین های ارتباطی به دستگاه متصل شود.

افزونه IP از راه دور

این دستگاه سانترال از یک ویژگی داخلی به نام Relay Gateway برخوردار است. کارایی این ویژگی به این صورت است که از راه دور به VPN دسترسی به سیستمIP داشته باشد. همچنین تلفن می توان تلفن های دیجیتال پاناسونیک تحت شبکه سری KX-HDV تلفن هوشمند از راه دور به دستگاه متصل و قابل استفاده می باشد. با وجود این ویژگی رایانه و نرم افزار های پرتوکل SIP پشتیبانی می کند که به همین دلیل می توان یک میز کار در خارج از محل کار تشکیل داد.

پشتیبانی از قابلیت کنفرانس

دستگاه سانترال پاناسونیک مدل KX-HTS824 از قابلیت کنفرانس Meet-Me پشتیبانی می کند. این قابلیت به این صورت کاربرد دارد که کارمند به وسیله تلفن رومیز کار خود یک جلسه برگزار خواهند کرد. لازم به ذکر است برای بهره بردن از این ویژگی هیچ نیازی به دستگاه اضافی یا لایسنس نمی باشد، به دلیل اینکه دستگاه به صورت مستقل از این قابلیت پشتیبانی می کند. بهتر است بدانید تلفنی که به صورت ادمین برای کنفرانس را تشکیل می دهد حداقل ۳ تلفن دیگر و یا حداکثر ۶ تلفن را دعوت به میز گرد می نمایید.

صفحه بندی (Paging)

صفحه بندی در این مرکز تلفن وجود دارد و همچنین دستگاه های که از راه دور متصل شده اند نیز دسترسی دارند، اما حداکثر ۲ دستگاه می تواند دسترسی داشته باشد. کارکرد این قابلیت به این صورت که اطلاعات کاری را بین کارمندان به اشتراک می گذارد. بهتر است بدانید که حداکثر ۴ برنامه افزودنی را می توان صفحه بندی کرد. همچنین این دستگاه درگاه صوتی را برای صفحه بندی و پروتکل SIP را نیز پشتیبانی می نمایید.

اعلان نامه صوتی

همانطور که می دانید پیام صوتی را از طریق ایمیل در رایانه یا موبایل خود دریافت می کنید. این دستگاه سانترال دارای قابلیت اعلان نامه صوتی که بدین منظور است کارمندان هیچ پیام مهمی را از طرف مشتریان از دست نخواهند داد.

ارتباط تصویری

دستگاه سانترال مدل KX-HTS824 از قابلیت ارتباط تصویری برخوردار است. برای بهره بردن از این قابلیت و برقراری تماس های تصویری بایستی تلفن KX-HDV430 به دستگاه PBX متصل شود. با اتصال تلفن نام برده شده می توان با شخص دیگر که در جای دیگر حضور دارد، یک مکالمه رو در رو داشته باشید. اما از این نکته غافل نشوید که حداکثر ۲ تلفن قابل اتصال است و از تماس کنفرانس ۳ نفره تصویری پشتیبانی نمی کند. لازم به ذکر است که ارتباط تصویری در مکانی از راه دور برقرار می شود، پهنای باند ارتباط ویدیویی باید کمتر از ۵۱۲ کیلوبایت بر ثانیه باشد.

سیستم نظارت بر اتاق

سیستم نظارت بر اتاق ها از امتیازات دستگاه محسوب می شود که به وسیله دستگاه دوربین شبکه KX-NTV امکان پذیر است. همچنین برای بهره برداری از این قابلیت به دستگاه دیگری به نام Video Door Phone جهت برقرار ارتباط تصویری و صوتی، نیاز می باشد. در نتیجه با استفاده از دستگاه Video Door Phone سری KX-NTV می توان یک سیستم نظارت بر اتاق ساده را در کسب کار خود ایجاد کرد.

سیستم نظارت بر اتاق دستگاه Video Door Phone

سیستم های دوربین دستگاه سری KX-NTV150 همانند یکPBX در شرکت ها مورد است استفاده قرار می گیرد. این Video Door Phone از عملکرد تشخص صدا و حرکت برخوردار است و همچنین دارای پورت خروجی دیجیتال جهت اتصال دستگاه دیگر نیز می باشد.

سیستم مانیتورینگ ورودی

در بازار تلفن های هوشمندی وجود دارد که با قابلیت اتصال نرم افزار به عنوان یک PBX در شرکت ها مورد استفاده قرار می گیرد. این مدل تلفن های با فناوریIP کارکرد دارد و از پروتکلSIP پشتیبانی می کند.

تعمیر و نگهداری آسان

تلفن هایی که به دستگاه سانترال KX-HTS824 بدون هیچ تنظیماتی قابل استفاده می باشد، به دلیل اینکه این دستگاه به صورت خودکار از تنظیمات داخلی و خارجی با اتصال ترمینال برخوردار است. همچنین محصول قابلیت برنامه نویسی وب، رابط کاربری گرافیکی و کنسول ساده وب دارد و نیز امکان تنظیم و نگه داری آسان را فراهم می سازد.

تعمیر و نگهداری وب

همانطور که ذکر شد این دستگاه با فناوری IP کارکرد دارد که جهت تنظیم و کنترل بایستی از طریق سیستم رابط وب اقدام کرد. با این کار به سراسر شبکه IP دسترسی خواهید داشت و همچنین می توانید تعمیرات انجام دهید. لازم به ذکر است که کارمندانی که از تلفن سریHDV استفاده می کنند، توانایی برنامه ریزی از طریق وب را نیز دارد.

نمونه فضای استفاده دفتر SMB

از دیگر مزایای استفاده از این دستگاه PBX می توان به به حداقل رسیدن هزینه ارتباط تجاری و شبکه را نام برد. این دستگاه جدید ترکیبی کمپانی پاناسونیک بسیاری از قابلیت های تلفن متصل مانند ارتباط تصویری پشتیبانی می کند.

ویژگی و مزایای اصلی

استفاده از این دستگاه مزایای زیادی مانند کنفرانس ویدیویی با دفتر اصلی برخوردار است. برای برگزاری جلسات در خانه با دفتر اصلی توسط تلفن KX-HDV430 ممکن است. لازم به ذکر است که برای انجام این کار نیاز به اشتراک گذاری VPN نمی باشد. به غیر تلفن که نام برده تلفن KX-HTS824 به مرکز به عنوان یک دستگاه شبکه با عملکردهای داخلی کار می کند، به دلیل اینکه دارای روتر داخلی و نقطه اتصال Wi-Fi می باشد. همچنین با تلفن های همراه هوشمند و رایانه شخصی نیز توانایی برقراری ارتباط را دارد. یکی دیگر مزایایی که می توان نام برد سیستم مانیتورینگ ورودی و سیستم کنترل می باشد. برای استفاده از قابلیت بایستی دستگاه KX-NTV160 IP Door Phone و تلفن KX-HDV430 به مرکز سانترال متصل شود. در نتیجه امکان کنترل، نظارت و حتی باز کردن درب نیز میسر می شود.

مشاغل های مناسب

از دستگاه سانترال پاناسونیک مدل KX-HTS824 می توان برای راه اندازی مرکز تلفن دفاتر قانونی، کلینیک و مراکز درمانی، کارخانه، مراکز حمل و نقل، شرکت ها و سازمان ها مورد استفاده قرار داد.

دستگاه های سازگار

• تلفن KX-HDV430
• تلفن KX-HDV330
• تلفن KX-HDV230
• تلفن KX-HDV130
• تلفن KX-HDV100
• کنسول KX-HDV20
• تلفن KX-T7716
• تلفن KX-T7705
• تلفن KX-T7703
• دوربین تحت شبکه KX-NTV150
• دوربین تحت شبکه KX-NTV160

اطلاعات تکمیلی

برند
کشور سازنده

ویتنام

گارانتی

12 ماه عصر ارتباطات

نوع ظرفیت

کم ظرفیت

نوع تکنولوژی

IP

خطوط شهری

8 خط شهری

ظرفیت داخلی

24 داخلی

کالر آیدی

پشتیبانی می کند

دستگاه های سازگار

تلفن های سری HDV

کارت ورودی

10 عدد

دفترچه تلفن

ندارد

درفون

امکان پذیر است

نصب پیغام صوتی

امکان پذیر است

خطای نصب

امکان پذیر است

پشتیبانی از پروتکل سیپ

دارد

برنامه ریزی هوشمند

دارد

هیچ مورد علاقه ای وجود ندارد

اولین نفری باشید که دیدگاهی را ارسال می کنید “دستگاه سانترال پاناسونیک Panasonic KX-HTS824”