۳۴,۸۸۰,۰۰۰ تومان

آنتن دکت پاناسونیک KX-TDA0158

تلفن پاناسونیکتلفن دکت

 🔹8 کانال

🔹برد 50 متری

🔹اتصال دیجیتالی

🔹Remote Download

🔹Site Survey Mode

- +
شناسه : KX-TDA0158-1
برچسب:

شرح

معرفی و بررسی

سلول دکت پاناسونیک KX-TDA0158

 

سلول دکت پاناسونیک KX-TDA0158 با فناوری پیشرفته سبب داخل کمتر در سیستم های شبکه و سایر تلفن های بی سیم می شود. این محصول در کشور ویتنام ساخته شده است که یک کانال ارتباطی برای گوشی های پاناسونیک فراهم می کند. با فرکانس تعریف شده ی ۱.۹ مگاهرتز تداخل کمتری با باند های فعلی ۹۰۰ مگاهرتز، ۲.۴ گیگاهرتز و ۵.۴ گیگاهرتز دارد.

هر ایستگاه سلول بسته به مدل استفاده شده فقط می تواند حداکثر ۲ یا ۸ تماس تلفنی همزمان داشته باشد. چنانچه دارای چندین کاربر برای پاسخگویی به تماس ها هستید، توصیه می کنیم ایستگاه های سلول بیشتری برای عملکرد بهتر اضافه کنید. آنتن های دکت باید حداقل ۳.۰۴ متر از هم فاصله داشته باشند. برای پوشش دهی مساحت های زیاد هر ایستگاه باید تقریبا ۲۲.۸۶ متر از یکدیگر برای قرار بگیرند. یک آنتن در حدود ۵۰ متر را تحت شعاع قرار می دهد.

این محصول با تراکم بالا برای حداکثر ۸ کاربر امکان مکالمه ای همزمان را فراهم می آورد. اینگونه مشتری دسترسی سریع تری به پرسنل خواهد داشت، که سبب افزایش خدمات به مشتری و رضایت آنان می شود. با نصب چندین ایستگاه، توانایی و عملکرد کاربران برای انجام مکالمات همزمان ارتقا پیدا می کند. بدین صورت که با نصب ۲ آنتن با حداقل فاصله ۳.۰۴ متر، حداکثر ۱۶ کاربر می توانند به صورت همزمان صحبت کنند.

آنتن دکت KX-TDA0158 به پورت های دیجیتال متصل می شود. هر سلول به ۴ پورت دیجیتال نیاز دارد. یک چراغ LED در جلوی محصول وجود دارد که نشان دهنده وضعیت عملکرد آنتن می باشد. هنگامی که چراغ به رنگ سبز است، نشان از در حالت آماده به کار (بدون تماس فعال) می باشد. با وجود یک تماس فعال چراغ سبز به آرامی چشمک می زند. سرعت چشمک زدن چراغ زمانی شلوغ است، متوسر و میانه می باشد. چراغ قرمز به معنای خطا در راه اندازی اولیه است. شروع مجدد و خارج از سرویس بودن آنتن نیز با چراغ چشمک زن قرمز نشان داده می شود.

این محصول با عملکرد استثنایی برای برقراری ارتباط حتی هنگام خارج از دفتر کار را فراهم می کنند. با استفاده از این ایستگاه های سلولی بدون در نظر گرفتن مکان می توانید تماس مداوم با مشتری داشته باشید. در کارخانه ها، انبار ها و حتی زمانی که در محیط کار قرار ندارید، امکان خدمات فوری به مشتری را فراهم می کند.

سلول دکت پاناسونیک KX-TDA0158 توسط واحد کنترل یا همان دستگاه سانترال تغذیه می شود. این محصول نیاز به آداپتور برق متناوب برای کار کردن ندارد.

دستگاه های سازگار با این محصول عبارتند از:

KX-TDA15  – حداکثر ۲ برای هر سیستم

KX-TDA30  – حداکثر ۴ در هر سیستم

KX-TDA100 / KX-TDA200  – حداکثر ۱۶ در سیستم

KX-TDA600  – حداکثر ۶۴ عدد در هر سیستم

KX-TDE100 / KX-TDE200  – حداکثر ۱۶ در سیستم

KX-TDE600 – حداکثر ۳۲ در سیستم

KX-NCP500 – حداکثر ۴ در سیستم

KX-NCP1000 – حداکثر ۸ در سیستم

اطلاعات تکمیلی

وزن محصول

280 گرم

کشور سازنده

ویتنام

گارانتی

12 ماه عصر ارتباطات

هیچ مورد علاقه ای وجود ندارد

اولین نفری باشید که دیدگاهی را ارسال می کنید “آنتن دکت پاناسونیک KX-TDA0158”
ممکن است دوست داشته باشید