تماس بگیرید

آنتن دکت پاناسونیک KX-NCP0158

تلفن پاناسونیکتلفن دکت
  • تعدا کانال: 8 کانال
  • حداکثر مکالمه همزمان: 2 الی 8 کاربر
  • عملکرد: افزایش برد سیستم های تلفنی
  • حداکثر برد: 50متر داخلی، 300 متر فضای باز
  • حداکثر تعداد سلول  برای هر دستگاه: 16 آنتن
شناسه : KX-NCP0158
برچسب: 8 کانال

شرح

معرفی و بررسی

آنتن دکت پاناسونیک KX-NCP0158

 

آنتن دکت پاناسونیک KX-NCP0158 یک عامل موثر برای بهره وری بیشتر در تجارت شما می باشد. به دین گونه که با افزایش دسترسی پرسنل سبب عملکرد بهتر و سریع تر آنان خواهید بود. این محصول یک ایستگاه سلول DECT / IP با تراکم بالا است. این ایستگاه سلول  ۸کانال را فراهم می کند که با استفاده از منبع DSP به کارت IP-CS مجازی متصل می شود. دسترسی بدون مانع در هر کجا و هر زمان با دیگران خواهید داشت. اینگونه همه جا آماده خدمت رسانی به مشتری خواهید بود. ارتباطات یک موثر سبب ایجاد بهره وری بیشتر در کسب و کار شما می شود. ایستگاه های سلولی باید حداقل ۳.۰۴۸ متر از هم فاصله داشته باشند. این آنتن برای شرکت ها در هر متراژی طراحی شده اند و عملکرد کاملی را خارج از شرکت ارائه می دهند.

امکانات

این محصول با استفاده از فرکانس ۱.۹ مگاهرتز، طیف تداخل کمتری با باند های فعلی ۹۰۰ مگاهرتز ، ۲.۴ گیگاهرتز و ۵.۴ گیگاهرتز دارد. هر ایستگاه سلول بسته به مدل استفاده شده فقط می تواند حداکثر ۲ یا ۸ تماس تلفنی همزمان داشته باشد. برای افزودن بیشتر کاربران گوشی های دکت می توان چندین ایستگاه سلول را نصب کرد. در بیشتر تنظیمات، ایستگاه های سلول باید تقریباً ۲۲.۸۶ متر از یکدیگر برای ایجاد پوشش همپوشانی سلول قرار داده شوند. هر ایستگاه سلول ۵۰ متر را تحت شعاع خور قرار می دهد.

ایستگاه سلول توسط واحد کنترل تغذیه می شود و برای کار کردن به آداپتور برق متناوب یا منبع تغذیه نیاز ندارد. بازده هزینه، نصب آسان برای گسترش و همچنین کاهش سر و صدا ، میزان صدا و پشتیبانی از کدک جامع، دامنه خدمات را افزایش می دهد. آنتن دکت پاناسونیک مدل KX-NCP0158 تا ۱۶ سلول در هر سری NCP / TDE می باشد. همچنین  با استفاده از کارت DSP تا ۶۴ سلول در NS700 / NS1000 قابل افزایش است.

این آنتن با آخرین فناوری سازگار با سیستم های تلفنی KX-TAW، KX-TDA، KX-TDE و KX-NCP IP KX-T0155 و KX-T0158 می باشد. این محصول دارای توان استاندارد بیش از اترنت  IEEE802.3af می باشد.

اطلاعات تکمیلی

برند
کشور سازنده

ویتنام

گارانتی

12 ماه عصر ارتباطات

هیچ مورد علاقه ای وجود ندارد

اولین نفری باشید که دیدگاهی را ارسال می کنید “آنتن دکت پاناسونیک KX-NCP0158”